Jump to content

Rozi

NETFLIX

Recommended Posts

A ja ostatnio zapodaję sobie Bajer z Bel-Air, pamiętam, że leciało to w TV za gówniaka, fajna podróż w czasie. Przydałoby się więcej takich starszych seriali na Netflixie. Może Alf, albo Drużyna A? To byłoby coś.

• Upvote 1

W sensie scena samobójstwa to jest be, ale zgwałcenie kolegi szczotką od kibla (scena z drugiego sezonu) to już jest ok? :notsure: no ciekawe standardy w tym netflixie mają. Chyba, że to drugie zaliczyli pod promowanie lbgtqwerty+ i zostawili :/ 

Lubię te zwiastuny filmów od netflixa. W 2min ładnie streszczają cały film i nie trzeba marnować 2h na seans :lapka:

• Upvote 2

Tu historia na faktach, więc film potencjalnie może się udać.

W dniu 15.07.2019 o 17:35, Rudiok napisał:

Co ten Netflix to ja pierydole. 

Lubiłem sobie do kotleta/prasowania puścić Designated Survivor, bo szło to w miarę w dobrym tempie, trochę twistów miało, lubię Baue... tfu, Kiefera, dodatkowo trochę kulis wielkiej polityki. Generalnie dwa pierwsze sezony oglądało się naprawdę spoko. Kiedy anulowali serial i przejął go Netflix to się ucieszyłem.

Dopóki nie zacząłem trzeciego sezonu.. 

Kilka pierwszych odcinków - w obsadzie połowa Mudżinów (z czego jeden gej, lizanko jest już w pierwszym odcinku żeby mocno zaznaczyć, że to gej), do tego oczywiście reprezentacja każdej mniejszości etnicznej. Każdy przeklina nawet kiedy nie musi, a zamiast polityki dostajemy gejowski seks oraz propagandę  transgender i zmiany płci. 

:reggie:

Ja jednego nie rozumiem jak mogłeś drugi sezon dokończyć jak to już było parujące (pipi). Ja zaraz po pierwszym przestałem oglądać bo głupota goniła głupotę. 

• Upvote 2

5 godzin temu, blantman napisał:

Ja jednego nie rozumiem jak mogłeś drugi sezon dokończyć jak to już było parujące (pipi). Ja zaraz po pierwszym przestałem oglądać bo głupota goniła głupotę. 

Żeby siedzieć i uważnie oglądać to nie, ale jako lecący w tle serialik który nie wymaga większej uwagi było ok. No i jakoś polubiłem tę ekipę, mimo że kreowali ich na nieomylnych, pełnych ideałów Amerykanów. Ale trzeci sezon to najgorsze co mnie spotkało od długiego czasu. Takiej propagandy i zrobienie z głównych bohaterów osób zaprzeczających swoim wcześniejszym ideałom to dawno nie widziałem. 

rFpmShO.jpg

Serial opowiadający dalsze losy Rona Weasleya po zakończeniu edukacji w Hogwarcie. Kolo pracuje teraz w ubezpieczeniach, jest totalnym leniem, kłamcą, nieudacznikiem i najchętniej całe dnie siedziałby przed konsolą grając w Destiny. Pewnego dnia lekarz wykrywa u niego nowotwór i nagle całe życie zmienia mu się o 180 stopni: dziewczyna, która właśnie miała go rzucić postanawia jednak przy nim zostać i wspierać go na każdym kroku, szefostwo zamiast go zwolnić za kiepskie wyniki po usłyszeniu diagnozy nie tylko pozwala mu dalej pracować, ale też oferuje mu przywileje, o których wcześniej mógł tylko marzyć, a rodzina w końcu przestaje go ignorować. Wszystko niby pięknie i fajnie do momentu, aż nie przychodzi do niego lekarz przepraszając za błędnie postawioną diagnozę - Ron jednak wcale nie ma raka. Z jednej strony ulga, bo nie umrze, z drugiej jeżeli wszystkim powie, to życie znowu mu się s(pipi)i, więc... postanawia nie przyznawać się do tego, że jest zdrowy i dalej korzystać z benefitów. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi, a od tego momentu wszystko zaczyna się psuć jeszcze bardziej.

Całkiem zabawna komedia z klozetowym poczuciem humoru i wieloma ostro absurdalnymi akcjami. Największy plus za Nicka Frosta w roli lekarza-idioty, który nie tylko kompletnie nie zna się na swoim fachu, ale też nie potrafi nawet wyjść ze sklepu nie uderzając głową o drzwi (kilka razy). Fajnie wypada również Don Johnson jako CEO firmy ubezpieczeniowej, w której pracuje Ron; gość jest strasznie wredny, traktuje swoich pracowników jak zwykłe śmieci i nigdy nie przepuści okazji, żeby w swoim monologu nie wspomnieć chociaż raz o kutasie (swoim lub cudzym). Taki dosyć życiowy serial, polecam oglądać ze swoimi dzieciakami do niedzielnego obiadu. 

• Haha 2

19 minut temu, Josh napisał:

Serial opowiadający dalsze losy Rona Weasleya po zakończeniu edukacji w Hogwarcie.

No chyba nie. 

23 godziny temu, Frantik napisał:

8 sierpnia

Iko zrobiłbyś lepiej trzecią część  The Raid :/

Netflix po przejęciu od ABC i zrobieniu trzeciego sezonu kasuje "Designated Survivor" https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/designated-survivor-tuca-bertie-canceled-at-netflix-1226830   :reggie:

W sumie dobrze, bo nachalne ideologizowanie treściami LGBTQWERTY ma swoje granice. Ale szkoda Kiefera bo to jego najlepsza rola od czasów Bauera. 

Guest _Be_
15 godzin temu, Kyo napisał:

No chyba nie. 

To chyba był żart :potter:

Z tego Wu Assassins to mam nadzieję, że będzie jakaś wersja cut z samymi scenami walk, bo całego serialu to mi się nie chce oglądać, ale takie walki z Iko w roli głównej to bym obejrzał :usmiech:

Posted (edited)

To to serial będzie?

...do zaorania. Iko się marnuje w jakichś gównach. Headshot czy to "czeka na nas noc" czy jak nawet nie dokończyłem takie to było słabe.'

Edited by qraq_pk

Godzinę temu, YETI napisał:

https://naekranie.pl/aktualnosci/w-tydzien-wartosc-netflixa-spadla-o-24-miliardy-dolarow-1563983770

Pod koniec roku Disney+ oraz w 2020 HBO Max wchodzą na rynek, więc może być ciekawie. 

Jak HBO dalej będzie zapowiadał takie seriale jak ramówka na koniec roku, a Netflix dalej brnął w LGBTQWERTY, to stracą jeszcze więcej:reggie:

• Upvote 1
  • Downvote 1

Guest _Be_
5 minut temu, McDrive napisał:

Jak HBO dalej będzie zapowiadał takie seriale

Ale tego westworlda to mogliby już zabić

• Upvote 2

2 minuty temu, Pupcio napisał:

Ale tego westworlda to mogliby już zabić

Ja właśnie chcę zobaczyć ten świat poza parkiem i ich wizję przyszłości.

10 godzin temu, _Be_ napisał:

Time Traveler's Wife? To serial na podstawie tego bardzo dobrego filmu?