Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Dud.ek napisał:

Jak tam ten Ciemny Kryształ? Piekna wydmuszka czy jest ok? 

 

Dla mnie (po 7 odcinkach) cudo i myślę, że wszystkim fanom oryginału się bardzo spodoba. Jak ktoś nie ma awersji do kukiełek to dostanie świetną baśń fantasy, niepozbawioną mrocznych motywów (ot, wydłubywanie oczu, zaskakująco sporo śmierci i niepokojących akcji) i z cudną oprawą audio-video.  Choć trzeba przyznać, że fabuła rozpędza na dobre po drugim epizodzie.

 

I ten tribute dla fanów kukiełek w siódmym odcinku to :banderas:

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jestem po 3-cim odcinku 3-ciego sezonu 13-stu Powodów i jest masakryczna poprawa względem S02: od samego początku dużo się dzieje, Clay jest irytujący bardziej niż kiedykolwiek. Czuję, że pęknie w 2-3 posiedzenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2019 o 18:45, Absolem napisał:

Jeżeli było wybaczcie, polecam filmy dokumentalne Kena Burnsa, Wietnam War, The West, Second World War itd Gość jest absolutnym mistrzem dokumentu. 

The Vietnam War polecałem od czasów jego premiery tutaj na forum, ale jak widać nikt się nie skusił :pechowiec: I ta muzyka Reznora i Rossa <3

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2019 o 23:29, krupek napisał:

57 odcinków Smerfów na Netlix :obama:

Nostalgia po ryju dala. To stworzenie smerfetki w pierwszym odcinku xD

 

Stworzyl babe, ktora bedzie piekna, ale zla. Skladniki

- pol tuzina klamstw

- krokodyle łzy

- wrzask sroki

- cukier i przyprawy, ale tylko te obrzydliwe xDD

 

To jest o wiele smieszniejsze i prawdziwe w wieku 30+ niz za dzieciaka. 

 

 

Smerf pedal tez dobry w dzisiejszych czasach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem już połowę "Dark Crystal" i jest mocna fazunia. Najbardziej mnie dziwi, że ten serial dostał kategorię wiekową 7+, mimo wszystko niektóre sceny i projekty postaci są mocno niepokojące ;) Początek jest dość ciężki, dużo się dzieje, wiele postaci i trochę się gubiłem tym bardziej, że często się zawieszałem przy podziwianiu widoczków albo postaci. 

Odnośnik do komentarza

Mirki, muszę się wam do czegoś przyznać i w końcu to z siebie wyrzucić:

 

Bardzo lubię serial 13 Reasons Why, a sezon trzeci jest absolutnym sztosem jeśli chodzi o scenariusz. Bałem się, że będzie łajno jak drugi, a tutaj nie tylko jest lepszy od poprzedniego, ale też łyknął bez popitki pierwszy. Teen drama to jednak mój gatunek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, selene napisał:

Można się zabrać za trzeci sezon skipując całkowicie drugi, czy nie ma sensu?

 

Skipnąć nie, ale mogłabyś zobaczyć przynajmniej jakiś skrót z drugiego sezonu. Trzeci sezon bez kontekstu drugiego może wydawać wybrakowany.

 

@Wiolku Też dużo dobrego słyszałem o Euforii i pewnie wjedzie jako następna.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Mirki, muszę się wam do czegoś przyznać i w końcu to z siebie wyrzucić:

 

Bardzo lubię serial 13 Reasons Why, a sezon trzeci jest absolutnym sztosem jeśli chodzi o scenariusz. Bałem się, że będzie łajno jak drugi, a tutaj nie tylko jest lepszy od poprzedniego, ale też łyknął bez popitki pierwszy. Teen drama to jednak mój gatunek.

dsvfFW6.jpg

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale nie mogę czytać tych dwóch recenzji gdzie w jednej jest płacz o słabą prezentacje MeToo, a w drugiej ból dupy, że ktoś śmiał wybielać gwałciciela, całkowicie mijając się z przekazem. (pipi)ać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...