Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam nie wspierać tego raka i nie wykupywać subskrypcji :lapka: Patrzcie jak się wszystko zmieniło, jaki ten Netflix był cool, nawet temat założyłem. A teraz to usługa dla psycho-figarów i bluberów, ehhhh.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rudiok napisał:

Co ten Netflix to ja pierydole. 

 

Lubiłem sobie do kotleta/prasowania puścić Designated Survivor, bo szło to w miarę w dobrym tempie, trochę twistów miało, lubię Baue... tfu, Kiefera, dodatkowo trochę kulis wielkiej polityki. Generalnie dwa pierwsze sezony oglądało się naprawdę spoko. Kiedy anulowali serial i przejął go Netflix to się ucieszyłem.

 

Dopóki nie zacząłem trzeciego sezonu.. 

 

Kilka pierwszych odcinków - w obsadzie połowa Mudżinów (z czego jeden gej, lizanko jest już w pierwszym odcinku żeby mocno zaznaczyć, że to gej), do tego oczywiście reprezentacja każdej mniejszości etnicznej. Każdy przeklina nawet kiedy nie musi, a zamiast polityki dostajemy gejowski seks oraz propagandę  transgender i zmiany płci. 

 

:reggie:

 

To mnie zmartwiłeś, także obejrzałem dwa pierwsze sezony, gdzie s1 był naprawde niezły. Teraz przymierzałem się do s3...

Ja widze jak taki figaro plusikuje te pedalskie sceny w innych tematach i pisze jak komuś to może się nie podobać, to myśle sobie w głowach się po(pipi)iło.

Czy te tęczowe goowno dotarło już także tutaj na forum? na stos.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fanek napisał:

 

To mnie zmartwiłeś, także obejrzałem dwa pierwsze sezony, gdzie s1 był naprawde niezły. Teraz przymierzałem się do s3...

Ja widze jak taki figaro plusikuje te pedalskie sceny w innych tematach i pisze jak komuś to może się nie podobać, to myśle sobie w głowach się po(pipi)iło.

Czy te tęczowe goowno dotarło już także tutaj na forum? na stos.

 

Ja tam nic do LGBTQWERTY nie mam, ale do każdego serialu można to wprowadzić z głową a nie wrzucać to bez krępacji w kilku pierwszych minutach i co kilka scen przypominać, robiąc tym samym z tego telenowelę opartą na homopropagandzie. A, i są też sceny jak prezydent sra :reggie:

 

I jeszcze mi Chucka oraz Panią adwokat zabrali z S3 :/

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2019 o 17:35, Rudiok napisał:

Co ten Netflix to ja pierydole. 

 

Lubiłem sobie do kotleta/prasowania puścić Designated Survivor, bo szło to w miarę w dobrym tempie, trochę twistów miało, lubię Baue... tfu, Kiefera, dodatkowo trochę kulis wielkiej polityki. Generalnie dwa pierwsze sezony oglądało się naprawdę spoko. Kiedy anulowali serial i przejął go Netflix to się ucieszyłem.

 

Dopóki nie zacząłem trzeciego sezonu.. 

 

Kilka pierwszych odcinków - w obsadzie połowa Mudżinów (z czego jeden gej, lizanko jest już w pierwszym odcinku żeby mocno zaznaczyć, że to gej), do tego oczywiście reprezentacja każdej mniejszości etnicznej. Każdy przeklina nawet kiedy nie musi, a zamiast polityki dostajemy gejowski seks oraz propagandę  transgender i zmiany płci. 

 

:reggie:

Ja jednego nie rozumiem jak mogłeś drugi sezon dokończyć jak to już było parujące (pipi). Ja zaraz po pierwszym przestałem oglądać bo głupota goniła głupotę. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, blantman napisał:

Ja jednego nie rozumiem jak mogłeś drugi sezon dokończyć jak to już było parujące (pipi). Ja zaraz po pierwszym przestałem oglądać bo głupota goniła głupotę. 

 

Żeby siedzieć i uważnie oglądać to nie, ale jako lecący w tle serialik który nie wymaga większej uwagi było ok. No i jakoś polubiłem tę ekipę, mimo że kreowali ich na nieomylnych, pełnych ideałów Amerykanów. Ale trzeci sezon to najgorsze co mnie spotkało od długiego czasu. Takiej propagandy i zrobienie z głównych bohaterów osób zaprzeczających swoim wcześniejszym ideałom to dawno nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza

rFpmShO.jpg

 

 

Serial opowiadający dalsze losy Rona Weasleya po zakończeniu edukacji w Hogwarcie. Kolo pracuje teraz w ubezpieczeniach, jest totalnym leniem, kłamcą, nieudacznikiem i najchętniej całe dnie siedziałby przed konsolą grając w Destiny. Pewnego dnia lekarz wykrywa u niego nowotwór i nagle całe życie zmienia mu się o 180 stopni: dziewczyna, która właśnie miała go rzucić postanawia jednak przy nim zostać i wspierać go na każdym kroku, szefostwo zamiast go zwolnić za kiepskie wyniki po usłyszeniu diagnozy nie tylko pozwala mu dalej pracować, ale też oferuje mu przywileje, o których wcześniej mógł tylko marzyć, a rodzina w końcu przestaje go ignorować. Wszystko niby pięknie i fajnie do momentu, aż nie przychodzi do niego lekarz przepraszając za błędnie postawioną diagnozę - Ron jednak wcale nie ma raka. Z jednej strony ulga, bo nie umrze, z drugiej jeżeli wszystkim powie, to życie znowu mu się s(pipi)i, więc... postanawia nie przyznawać się do tego, że jest zdrowy i dalej korzystać z benefitów. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi, a od tego momentu wszystko zaczyna się psuć jeszcze bardziej.

 

Całkiem zabawna komedia z klozetowym poczuciem humoru i wieloma ostro absurdalnymi akcjami. Największy plus za Nicka Frosta w roli lekarza-idioty, który nie tylko kompletnie nie zna się na swoim fachu, ale też nie potrafi nawet wyjść ze sklepu nie uderzając głową o drzwi (kilka razy). Fajnie wypada również Don Johnson jako CEO firmy ubezpieczeniowej, w której pracuje Ron; gość jest strasznie wredny, traktuje swoich pracowników jak zwykłe śmieci i nigdy nie przepuści okazji, żeby w swoim monologu nie wspomnieć chociaż raz o kutasie (swoim lub cudzym). Taki dosyć życiowy serial, polecam oglądać ze swoimi dzieciakami do niedzielnego obiadu. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Netflix po przejęciu od ABC i zrobieniu trzeciego sezonu kasuje "Designated Survivor" https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/designated-survivor-tuca-bertie-canceled-at-netflix-1226830   :reggie:

 

W sumie dobrze, bo nachalne ideologizowanie treściami LGBTQWERTY ma swoje granice. Ale szkoda Kiefera bo to jego najlepsza rola od czasów Bauera. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...