Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Banny napisał:

SAFE - ktoś ogląda?

 

Tak. Jestem na 7 epie, więc już praktycznie koniec. Takie mystery crime drama z trochę wyższej półki. Dość nieprzewidywalny, z dobrą grą aktorską(Dexter <3) i duża ilością twistów. Nie jest to serial wybitny, ale spokojnie można obczaić bez żadnych cringe'y :lapka: 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Rudiok napisał:

SAFE spoko, tak jak sprite pisał, ogląda się dobrze, zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji N ostatnich miesięcy. No i Michael C. Hall, który chyba znalazł eliksir młodości ;) 

 

Dokładnie tego samego zdania jestem, fabuła może i troche naciągana ale można przymknąć oko. Ogólnie jest okej, a Michael C. Hall wraca w dobrej formie :D
Jestem na 4 odcinku

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zeus i achilles są czarni to mówi samo za siebie. W ogóle na(pipi)ali czarnych w tej troi. Ja rozumiem wszystko (zaraz bluber będzie minusował) ale na (pipi) wpychać czarnych wszędzie. Niedługo zrobią Rzym 2 w którym bohaterami będą latynosi a cezar będzie murzynem. No i warto zrobić może jakiś film w średniowiecznej anglii gdzie król będzie murzynem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2018 o 12:21, _Be_ napisał:

 

Drugi sezon jest wybitny :banderas: Kochalbym Sam ojejku, ale wolałem Tesse (chociaż pojawiają się w serialu zarówno Tessa Thompson, która grala w filmie Sam jak i Lionel - w ciekawym cameo. Tessa jako alt rightowa czarnoskora reporterka xD ) Cudownie się to oglada, gra aktorska jest na wyższym poziomie niż pierwszy sezon, popkulturowe żarciki pary gejów-nerdów są spoko (Fallout 4 xd) no i całą masa realnej wiedzy na temat jak wyglada sytuacja kulturowa w Stanach wspólczesnie z każdym jej elementem (twitterowe alt rightowe konta i trolling included). Serial oczywiście SJW, prawicuchy raczej się tutaj nie odnajdą :lapka: 

 

Obejrzałem kilka odcinków pierwszego sezonu i na razie średniak, trochę niespójny burdel, trochę przerysowania i nadmiernej atencji kulturowej w tym czuć. No, ale nie rezygnuję, wierzę, że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kinoji napisał:

1,000,000 Yen Women - swietnie zagrany, oryginalny, zaskakujacy serial z dopieta na ostatni guzik, wciagajaca fabula. Idealna odskocznia od amerykanskiego tegosamego. 12 odcinkow po 25min, wiec oglada sie bardziej jak anime niz serial. Polecam MOCNO.


Miałem kiedyś to polecać, szczególnie, że przemysł książkowy w tle - ale jakoś nie zrobiłem tego, dobrze, że ktoś mnie wyręczył. W sumie binge'owane na jeden raz ze znajomymi. Zaczynając serial w zeszłym roku, nie spodziewałem się niczego dobrego (Netflix i serialowe produkty z Azji - no na razie "średnio"). Tutaj wątki i ich prowadzenie zaskoczyły na plus, i trochę krytyki/satyry na Idol culture, i współczesny komentarz do rynku wydawniczego z JP, i nawet dobre zrealizowany wątek kryminalny (a to nie koniec, każda główna postać ma swój arc wplatający się w główną fabułę).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:

Tutaj wątki i ich prowadzenie zaskoczyły na plus, i trochę krytyki/satyry na Idol culture, i współczesny komentarz do rynku wydawniczego z JP

 

I wpleciony w to jeszcze komentarz (powiedzialbym nawet, ze mroczny pastisz) watku haremu w japonskiej popkulturze.

 

Co do satyry kultury idoli, to fajnie, ze o tym wspomniales, bo co ciekawe dwie z glownych rol sa obsadzone wlasnie przez gwiazdy japonskiej sceny - Yojiro Noda z Radwimps (ktorzy wystrzelili ostatnio w popularnosci po nagraniu soundtracku do Kimi no Na Wa) i Rena Matsui z SKE48. Noda w roli glownej spisal sie fenomenalnie moim zdaniem, zreszta wszystkie postaci zostaly swietnie obsadzone i zagrane.

 

Fantastyczny serial :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...