Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3/23/2018 o 18:45, Solderowy123 napisał:

Lekki off top, ale informacja powiązana z VoD.

Time Warner w końcu zdecydował się na "uwolnienie" hbo: go w polsce od operatorów tv. Cena: 29.90, pierwszy miesiąc darmowy, subskrybcja za usługę będzie działać na tej samej zasadzie, jak opłata za Netflixa. 

https://imagazine.pl/2018/03/23/exclusive-hbo-go-niezalezne-dostawcow-tv-polsce-ruszyc-poniedzialek-26-03-2018/

I tak kupie wydanie blu ray the wire, six feet under z pysznymi dodatkami.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2018 o 14:09, krupek napisał:

Miał ktoś taki problem z apką w Smart TV, że aplikacja Netflixa normalnie się uruchamia i krzaczy się i wywala po 3-4 sekundach po otworzeniu filmu? Ktoś się z tym spotkał?

Czasem jest tak, że apka działą w tle i gdzieś tam się coś źle zbuforuje, mimo że ją wyłączysz. Pomaga dłuższe przytrzymanie klawisza do wyjścia apki, a także wyłączenie tv przez dłuższe przytrzymanie przycisku do wł/wył. 
Albo weź z kontaktu wtyczkę wyjmij. Ja mam pilot szajsunga, on działa po BT i tutaj da się dłużej przytrzymać przycisk, a w klasycznych pilotach, nie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
W dniu 23.03.2018 o 18:45, Solderowy123 napisał:

Lekki off top, ale informacja powiązana z VoD.

Time Warner w końcu zdecydował się na "uwolnienie" hbo: go w polsce od operatorów tv. Cena: 29.90, pierwszy miesiąc darmowy, subskrybcja za usługę będzie działać na tej samej zasadzie, jak opłata za Netflixa. 

https://imagazine.pl/2018/03/23/exclusive-hbo-go-niezalezne-dostawcow-tv-polsce-ruszyc-poniedzialek-26-03-2018/

 

wreszcie dokończę Curb Your Enthusiasm w ludzkiej jakości

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wojtq napisał:

Ja obejrzałem 2 sezony i ogólnie jest w porządku, ale nic lepszego Cię nie czeka. Obecnie pojawił się 3. sezon, a ja w ogóle nie czuję potrzeby, żeby się z nim zaznajomić.

A tam, zaje.bisty był. Rodzina Gusa :wub: 

Odnośnik do komentarza

Jak lubicie dokumenty muzyczne, wiecie kto to Dr. Dre, Eminem, U2 czy Trent Reznor to polecam mocno mini serial The Defiant Ones. Jak dla mnie petarda i 10/10, obejrzałem całość jednym ciurkiem. Wcześniej to było chyba tylko w HBO, w piątek trafiło wreszcie na Netflixa. Głównymi bohaterami są legendarni producenci Dr. Dre i Jimmy Iovine. Każdy z innej bajki, a jednak coś ich połączyło i skosili parę lat temu piękny hajsik od Apple :) Świetnie się to ogląda, jest sporo ciekawych wątków, ciekawostek, mnóstwo unikalnych nagrań VHS (ta młodziutka Gwen Stefani...) i oczywiście dobrej muzyki. Polecam bardzo bo to piękna podróż przez kilka dekad popkultury. Od rockowej rewolucji, przez lata 80te, gangsta rap, alternatywne lata 90te, do ery Napstera, mp3 i streamingu.

 

Mój ulubiony fragment - o nagrywaniu The Chronic (1992) w czasie zamieszek w L.A. Ciągle ktoś przynosił do studia skrojone telewizory, radia i tostery :)

Edytowane przez aux
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Chwile obejrzałem "The Mechanism / O Mecanismo ". Naprawdę kiepsko jak dla mnie, a kiepsko mam na myśli całość od strony wizualnej - wygląda to na produkcję z okrojonym budżetem. Jestem na to dość wyczulony, więc proszę nie zniechęcać się. Po 20 min wyłączyłem, odpaliłem kolejny epizod "Chief's Table" i z satysfakcja spędziłem godzinę przed TV.

 

Odnośnik do komentarza

W piątek wieczorem zacząłem oglądać serial Antypowy i wchłonąłem wszystkie epizody praktycznie w jeden dzień. Krótkie, bo krótkie ale jednak. 

Historia prosta jak drut -  standardowa amerykańska rodzinka z przedmieścia.Tata ciepłe kluchy , mama bezgranicznie oddana rodzinnie z przerwą  na wypady do baru , córka z rekordem szkoły na 400. No i syn, który  jest fanem pingwinów i chce zaruchać...problem w tym, że ma autyzm. Polecam, nie tylko do prasowania. 

Teraz zacząłem Erased. Japoński serial o chłopaku, który rysuje mange i umie zapobiegać tragicznym wydarzeniom. Nie wiem czy  jest dobry , bo cała uwagę skupiam na przepięknych zdjęciach :obama: od tygodni chodził za mną taki jKlimacik. Dobrze, że z pomocą przyszedł Netflix. Nie daj Boże, kupiłbym jeszcze jakąś Yakuze. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem. Może to nie ten poziom co "Dark", ale Netflix powiększył swoją bibliotekę o kolejny, świetny zagraniczny serial. Mroczny, zaskakujący(twisty gniotą), bardzo dobrze zagrany i z fabułą prowadzoną na kliku płaszczyznach. Finał też mocno dostarczył i na prawdę zachęcam do obejrzenia. Ładnie proszę o więcej takich projektów. 9/10

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...