Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Alienista, serial nie nuży i...to właściwie wszystko pozytywne co można o nim powiedzieć. 10 odcinków skupiających się na głównym wątku, bo te poboczne są nijakie i tak słabo zaakcentowane że nic praktycznie nie wnoszą. Nie ma w tym serialu nic zaskakującego no i finał niestety wypada słabo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

2gi sezon The Toys That Made Us, rozsadza mi mózg za każdym razem jak okazuje się że kreskówki oglądane za dzieciaka były po to by sprzedawać zabawki, a nie zabawki były dodatkiem do serialu. Odcinek o transformersach ciekawy, ile w tym prawdy, że pozabijali w bajkach większość gwardii nie dlatego, że tak chcieli opowiedzieć historię w ten sposób a po to by sprzedać nową turę zabawek bo stare już nie schodziły :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2018 o 20:44, Wojtq napisał:

Co wejdę na Netflixa to widzę jakieś dziwne obyczajowo-romantyczne bzdury ich własnej produkcji. Z ostatnich fajnych rzeczy obejrzałem Safe i wyśmienite Wild Wild Country.

 

Możecie polecić coś bardzo dobrego i względnie nowego, co by miało najwyżej jeden sezon (ewentualnie 2)?

Happy!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zbierania planktonu przez Netflixa ciąg dalszy.

 

Tym razem przejmują produkcję "Locke & Key" opartego na komiksie o tym samym tytule. Pomysł był już dwa razy kasowany, w obydwu przypadkach wyprodukowano już nawet pilotażowe odcinki, jednak spuszczono je dwa razy w kiblu. Zobaczymy co z tego wyjdzie za trzecim razem.

 

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/locke-key-picked-up-series-at-netflix-1115562

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no od tego są procenty na netflixie, jak ocenisz coś, to algorytm wyszuka ci podobny stuff w "polecanych", mi to bardzo dobrze sprawdza. A bycie "kustoszem netflixa" xD steam mi sie przypomina i ten chaos informacyjny. Zdecydowanie na nie, chyba, że będzie możliwość wyłączenia tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...