Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, krupek napisał:

Vectra, a to coś może być na rzeczy w internetem? Na kompie śmiga normalnie.

A to nie wiem, ale w UPC zmienili protokół na ipv6 i musiałem do nich dzwonic bo je,bało się nawet po kablu

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wooyek napisał:

Netflix na telewizorach to chyba wszędzie działa jak (pipi), mnie wiecznie rozłączało, zamulało. Przerzuciłem się na PlayStation zero problemu.

 

Ja nigdy nie miałem problemów z apką w tv, ani nic mi się nie rozłączało/zamulało. A netflix oglądam nałogowo. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Frantik napisał:

Mortal Kombat z 1995 r. wskoczy na Netfliksa pierwszego kwietnia. Chętnie kolejny raz obejrzę w goty jakości :ohboy:

O jezusie przecież to nius roku :obama:

 

Polecam IKAR - dokument o dopingu w Rosji

 

Wczoraj widziałem też Anihilacje. Bardzo takie se, w sumie nie spodziewałem się niczego wielkiego, dla Natalie obejrzałem, bo ją kocham i za nią dokładam 5 punktów.

8/10

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MichAelis napisał:

Wczoraj widziałem też Anihilacje. Bardzo takie se, w sumie nie spodziewałem się niczego wielkiego, dla Natalie obejrzałem, bo ją kocham i za nią dokładam 5 punktów.

8/10

xD

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wooyek napisał:

Netflix na telewizorach to chyba wszędzie działa jak (pipi), mnie wiecznie rozłączało, zamulało. Przerzuciłem się na PlayStation zero problemu.

 

 

 

 

 

na samsungu smart tv netflix  śmiga mi bez zarzutów, ani razu nic się nie działo, a leci przez wi-fi. Łącze mam porządne 350 Mb/s więc pewnie to też dlatego

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ścierpła mi noga napisał:

Łącze mam porządne 350 Mb/s więc pewnie to też dlatego

Akurat łącze czesto nie ma nic do rzeczy. Wszystko zalezy od routera lub konkretnego TV. Normalnie 4K powinno smigać na internecie powyżej 25Mb/s 

Odnośnik do komentarza

A od 15 kwietnia wjeżdża...

•    Monty Python & the Holy Grail
•    Monty Python’s Life of Brian
•    Monty Python’s Flying Circus
•    Monty Python’s Fliegender Zirkus 
•    Monty Python’s Personal Best 
•    Monty Python Best Bits (mostly)
•    Monty Python Live (mostly): One Down, Five to Go 
•    Monty Python Conquers America
•    The Meaning of Monty Python
•    Monty Python: The Meaning of Live 


Piękny prezent urodzinowy :obama: 

http://www.montypython.com/news_mpnetflix/453

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2018 o 10:40, YETI napisał:

Mocne 7/10. Początek bardzo dobry, później drażnią glupstewka, nielogiczne zachowania poszczególnych postaci, które w grupie która zdecydowała się napaść na bank, po prostu nie powinny się wydarzyć. Poza tym kilka fajnych zwrotów akcji i trzeba dodać, że serial nie kończy się na pierwszym sezonie.

Jeżeli nie masz do nadrobienia jakiegoś bardzo dobrego serialu, to śmiało oglądaj.

 

Oglądam, jest wybornie :banderas:

Odnośnik do komentarza

Lekki off top, ale informacja powiązana z VoD.

Time Warner w końcu zdecydował się na "uwolnienie" hbo: go w polsce od operatorów tv. Cena: 29.90, pierwszy miesiąc darmowy, subskrybcja za usługę będzie działać na tej samej zasadzie, jak opłata za Netflixa. 

https://imagazine.pl/2018/03/23/exclusive-hbo-go-niezalezne-dostawcow-tv-polsce-ruszyc-poniedzialek-26-03-2018/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...