Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja mam wrażenie, że ostatnimi czasy Gayflix Netflix nasilił swoją pro-lewacką propagandę? Wszędzie geje, transy, queery (?). Trudno znaleźć ich film, w którym by nie było jakiegoś gejowskiego wątku. Jeszcze by to jakoś uszło, gdyby ich produkcje były tworzone z myślą o jakości, a nie ilości. Przeglądając ich produkcję trudno mi znaleźć coś ciekawego, wartościowego, gdy podczas przeglądania oferty HBO czuję jakbym co chwila napotykał produkcję wysokiej klasy. Obecnie rozważam anulowanie subskrypcji i przywrócenie gdy pojawią się nowe sezony Crown i Mindhuntera, bo to seriale pierwszej jakości.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.theverge.com/2018/6/13/17460092/netflix-interactive-games-minecraft

 

Cytat

Netflix and Telltale Games (The Walking Dead: The Telltale Series; Batman: The Telltale Series) have entered a partnership where the latter will begin distributing some of its games on Netflix’s platform later this year.

Cytat

TechRadar also reports that Telltale is developing a Stranger Things game for traditional gaming platforms, according to the site’s senior home entertainment editor Nick Pino. (It will be a new Telltale series.)

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wojtq napisał:

Czy ja mam wrażenie, że ostatnimi czasy Gayflix Netflix nasilił swoją pro-lewacką propagandę? Wszędzie geje, transy, queery (?). Trudno znaleźć ich film, w którym by nie było jakiegoś gejowskiego wątku. Jeszcze by to jakoś uszło, gdyby ich produkcje były tworzone z myślą o jakości, a nie ilości. Przeglądając ich produkcję trudno mi znaleźć coś ciekawego, wartościowego, gdy podczas przeglądania oferty HBO czuję jakbym co chwila napotykał produkcję wysokiej klasy. Obecnie rozważam anulowanie subskrypcji i przywrócenie gdy pojawią się nowe sezony Crown i Mindhuntera, bo to seriale pierwszej jakości.

Ja na pewno nie anuluję subskrypcji, ale z tym homoseksualizmem w prawie każdej produkcji, to masz absolutną rację. 

Ostatnio gadałem ze swoją narzeczoną, że nawet w westernie, jakim jest Godless pojawiła się lesbijka. Nie mówiąc już o takim Orange, gdzie z 75% bohaterów jest homo xD  

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Frantik napisał:

Czy są na sali fani Lucyfera?

Netflix kupił prawa do serialu i już robi czwarty sezon 
https://tvline.com/2018/06/15/lucifer-netflix-season-4-renewed-returning/

 

Świetna wiadomość. Niestety, znając Netflix będzie trzeba czekać aż powstanie cały sezon żeby zobaczyć jak potoczyła się historia po cliffhangerze z ostatniego epizodu sezonu 3.

 

Plus jest taki, że na premierę sieknąć będzie można maraton, a i Netflix dba by ich produkcje były tip top (no se 3 nie porwał). :potter:

Odnośnik do komentarza

Niedawno skończyłem oglądać "Happy" i naprawdę serial zaimponował mi jak lawiruje między przyjemną baśniowością, a wyjątkowo niepoprawną politycznie i lekko slapstickową komedią. Trochę jakby Luc Besson zrobił opowieść wigilijną. Może dlatego tak trudno ten film ostatecznie skategoryzować. To taka bajka dla niegrzecznych. Bardzo fajna, zabawna i dobrze zmontowana. Chyba można polecać ;)

Odnośnik do komentarza

Tabula Rasa - po pierwszym odcinku pomyślałem że to może być coś naprawdę świeżego. Im dalej jednak tym bardziej robiło się z tego typowe mystery gdzie każdy w otoczeniu głównej bohaterki ma jakąś tajemnice. Ogląda się to jednak bardzo dobrze, twisty fajnie zrealizowane. No i niestety ten finał. Wyglądało to trochę tak jakby twórcy uświadomili sobie "o ostatni odcinek nam został do realizacji to trzeba wszystkie wątki szybko pozamykać". Niestety finał jest zbyt pośpieszny a niektóre przedstawione w nim wydarzenia bardzo mocno naciągane i naiwne. Zepsuło mi to obraz naprawdę fajnie prowadzonego serialu. No ale i tak wart obejrzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...