Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest tyle dobra, że na pewno coś się znajdzie.  Alienista, Atypowy, Star Trek, Dom z Papieru . 

W dniu 2.05.2018 o 09:47, stoodio napisał:

Może ktoś miał podobną sytuację - otóż minął mi darmowy miesiąc i chaiłem anulować subskrypcję, niestety nie mogę się zalogować z kompa na konto (hasło się nie zgadza), nie mogę także go zresetować (nie ma w ogóle stosownego maila - nie dochodzi, sprawdzałem wszędzie), kontakt przez czata nie funkcjonuje. W skrócie nie ma sposobu, żeby się zalogować (z konsoli nic nie mogę zrobić), ani też z nimi skontaktować.

Dzieliłeś się z kimś kontem? Może zmienił hasło?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, chris85 napisał:

Alienista, Atypowy, Star Trek

No właśnie o tym mówie, że zamiast ogladać serial na 6/7 lepiej obejrzeć lepsze rzeczy. Ten Alienista niby interesuje settingiem, ale to kolejna przeciętność. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Polecam stand up z 83 roku z 22 letnim eddim murphy. Naprawdę świetna rzecz. 1h ciągłego śmiania się. 

Delirious, a kilka lat później nakręcił Raw - oba są super.

 

A blantman kiedyś polecałeś marvelous mrs maisel i jakoś we łbie mi to zostało. Kilka dni temu w końcu obejrzałem i ten serial jest naprawdę dobry, dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, apollo napisał:

Delirious, a kilka lat później nakręcił Raw - oba są super.

 

A blantman kiedyś polecałeś marvelous mrs maisel i jakoś we łbie mi to zostało. Kilka dni temu w końcu obejrzałem i ten serial jest naprawdę dobry, dzięki wielkie!

No ten serial to najlepsza zachęta do skorzystania choćby z darmowych 2 tygodni amazon prime. :)

Odnośnik do komentarza

Netflix usuwa jak je,bnięty, Pryora standupy które jeszcze jakiś czas temu oglądałem też w większości już usunięte. Z 2-3 tygodnie temu chciałem obejrzeć "Król Komedii" z mojej listy, odpalam - nie maaaa. Takich przykładów jest mnóstwo, dlatego polecam stronkę https://upflix.pl można śledzić co usunęli czy chcą usunąć.

 

PS. A widziałeś standupy Dave Chapelle'a?

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zrobili wielkie halo, trailery jak dla jakiegoś Mesjasza, a znów średniak. Coś mi się coraz bardziej wydaje, że Netflix zaczyna się gubić w tym co produkuje, bo jakość zamienia się w jakoś. No chyba, że głupi Amerykanie wszystko łykają a hajs się zgadza to co będą coś zmieniać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Machnąłem w weekend tego The Rain i też po raz kolejny dałem się nabrać na hajpowaną produkcje netflixa.

Słaby generalnie ten serial nie ma co się nawet rozpisywać 5/10, można było w tym czasie obejrzeć coś innego.

Ocena na imdb 6.1 dodatkowo mówi sama za siebie

 

Zagubionych w Kosmosie odpuściłem po 2 ep.

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Rudiok napisał:

Zrobili wielkie halo, trailery jak dla jakiegoś Mesjasza, a znów średniak. Coś mi się coraz bardziej wydaje, że Netflix zaczyna się gubić w tym co produkuje, bo jakość zamienia się w jakoś. No chyba, że głupi Amerykanie wszystko łykają a hajs się zgadza to co będą coś zmieniać. 

 

Przecież Netflix jest takim współczesnym odpowiednikiem wypożyczalni VHS, gdzie oprócz wartościowych rzeczy musi się znajdować tona różnego (bardziej lub mniej) badziewia, które będzie idealne do każdej sytuacji. ;) 

 

A po trailerach to mi się nawet pierwsze Transformers podobało :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cedric napisał:

 

Przecież Netflix jest takim współczesnym odpowiednikiem wypożyczalni VHS, gdzie oprócz wartościowych rzeczy musi się znajdować tona różnego (bardziej lub mniej) badziewia, które będzie idealne do każdej sytuacji. ;) 

 

A po trailerach to mi się nawet pierwsze Transformers podobało :D

 

Nie no jasne, ale każdy kolejny twór jest pompowany jako "best of the best", "gripping", "astounding" itp. a potem kupa. 

 

Obejrzałem Anon, który zły nie jest, bo lubię Owena, ale to równie dobrze mógłby być odcinek Black Mirror z randomami w głównych rolach. A tak to znane nazwiska, mogą pompować PR a wychodzą średniaki, na które zwyczajnie szkoda czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Drugi sezon jest wybitny :banderas: Kochalbym Sam ojejku, ale wolałem Tesse (chociaż pojawiają się w serialu zarówno Tessa Thompson, która grala w filmie Sam jak i Lionel - w ciekawym cameo. Tessa jako alt rightowa czarnoskora reporterka xD ) Cudownie się to oglada, gra aktorska jest na wyższym poziomie niż pierwszy sezon, popkulturowe żarciki pary gejów-nerdów są spoko (Fallout 4 xd) no i całą masa realnej wiedzy na temat jak wyglada sytuacja kulturowa w Stanach wspólczesnie z każdym jej elementem (twitterowe alt rightowe konta i trolling included). Serial oczywiście SJW, prawicuchy raczej się tutaj nie odnajdą :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...