Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Oj niestety, też mnie wczoraj skusił The Titan, ale balasek jednak straszny.... Nawet nie ma co gadać, same klisze, powiewanie flagi, generyczni bohaterowie, meh.

 

Dziwi mnie, że tyle kasy sypią na oryginalne produkcje, a tak naprawdę póki co nie mają się za bardzo czym pochwalić... Wyjątki co kojarzę to Beasts of no nation, Mudbound czy I don't feel at home in this world anymore. Z tych nowości to cienizna...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. 10 sezon taki sobie, 11sty jeden z najlepszych, 12sty taki sobie imo, finał spoko, hołd dla johna dunswortha. Humor ten sam, ricki próbujący zaciągać się skrętem i jednocześnie pić piwo zawsze bawi, absurdy, do prasowanka imo średnio sie nadaje, bo sporo humoru sytuacyjnego. Jak lubisz tych jełopów i jeszcze sie nie znudziło no to kolejna dawka tego samego, jest powtórka z rozpraw sądowych, akcji z obrabianiem supermarketu, Lahey rzuca guwnometafory, Randy chodzi bez koszuli i w każdej okazji napierdala się z rickiem.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2018 o 19:53, tukan napisał:

Orbiter 9 poleciła mi apka. Hiszpania, sci fi - myślę będzie dobrze. Początek obiecujący, kosmos, oszczędne scenografie, może będzie Moon dla ubogich ALE to jest pierwsze 10-15min. Później robi się romansidło i flaki z olejem. Meh.

Wczoraj widziałem trailer, okropnie sie to zapowiadało.

 

Tabula Rasa - nie jest to poziom The Dark (realizacyjnie, scenariuszowo czy fabularnie) ale po 5 epkach mogę polecić. Będzie solidny serial.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj najnowszy sezon Chłopaków z Baraków. W sumie wypada pozytywnie, jest klimat starych części. 10ep to do bólu pożegnalny odcinek, bez jakichś większych akcji. Odniosłem wrażenie, że to już ostatni sezon, raz, że aktor grający Lahey nie żyje, dwa, że

 

końcówka chyba daje wprost do zrozumienia, że możemy liczyć na kreskówkę z Chłopakami, no nie? Aktorzy sa już starzy i chociaż dalej bym chętnie obejrzał nowy sezon, tak nie wiem czy daliby radę grać dalej na tym samym poziomie. Chociaż po tych latach to im pewnie w krew weszło.

W każdym razie szkoda wielka, że to już koniec bo te 10epów weszło bardzo szybko. Zacznę chyba oglądać od pierwszego sezonu XD

 

A i z nowości nie polecam Zagubieni w kosmosie. Wiedziałem, że będzie infantylnie, ale ledwo dotrwałem do końca odcinka, a w jego połowie juz życzyłem śmierci całej druzynie bohaterów. Spośród nich każdy jest specjalistą i coś tam umie, a ojciec (były żołnierz) był chyba przeszkolony do umienia niczego XD Szczerze nie polecam. Film z lat 90 był lepszy mimo że bardziej skierowany był dla młodzieży.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Wziąłem się za dokańczanie Unabomber i do 4tego odcinka było ok nawet bardzo, ale od 5tego jest zaje.biście. Rozbroiło mnie spojrzenie

Kaczyńskiego jak wrócił sie by podnieść butonierkę z fajkami po pierwszej akcji na krześle. Przerażające. I koleś prowadzący to badanie też zauważył, że coś jest nie tak, bo minę zrobił nietęgą xD Pewnie to był celowy kinowy zabieg, żeby było fajnie, ale i tak robi wrażenie.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

The Alienist - taki Mindhunter w XIX wieku, jest morderstwo, jest dochodzenie i wchodzą początki profilowania i psychologii. Dobra obsada (Bruhl zawsze na propsie, ale zaskoczyła mnie Dakota Fanning), dużo gore i nie boją się pokazać krwi i flaków. GOTY to nie jest, ale historia trzyma się kupy i nie jest za długie 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rudiok napisał:

The Alienist - taki Mindhunter w XIX wieku, jest morderstwo, jest dochodzenie i wchodzą początki profilowania i psychologii. Dobra obsada (Bruhl zawsze na propsie, ale zaskoczyła mnie Dakota Fanning), dużo gore i nie boją się pokazać krwi i flaków. GOTY to nie jest, ale historia trzyma się kupy i nie jest za długie 

 

Jeśli the Knick dla mnie to 10/10 to czy tutaj będę czuć się dobrze/ poczuję niedosyt i wrażenie "podróbki" mnie ogarnie?

Może nie tyle co o profil serialu ale mam na myśli tu scenariusz/czas/stroje/klimat/muzykę itd.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...