Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj bitcoin spadł w pewnym momencie z prawie 5000 zł na 3500 zł, by się szybko odbić do 4200, teraz znowu leży na 3800 z tego co widzę. Gdybym przed świętami wziął jak rozmawiałem o tym z kumplem to ehhh byłoby na gierki (nie mówiąc o tym, że temat znam już od początku studiów i zawsze machałem ręką mówiąc, że e tam jakieś gó,wno). Fajnie bańka pękła wczoraj tak czy siak. Ale długoterminowo to może być ciekawy pomysł na inwestycję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

http://moniaki.pl/240-zl-premii-oraz-voucher-na-200-zl-do-empik-com/?label=fbx-spotify01

 

podobna akcja co w millenium, dają 200zł w bonach do empiku.

Mi sie udało uzyskać 3 karty kredytowe w millenium, dostałem bony po dwóch tygodniach od zgłoszenia wniosku o kartę. na początku stycznia złożyłem rezygnacje i za 30 dni nie będzie po nich śladu.

Odnośnik do komentarza

http://moniaki.pl/240-zl-premii-oraz-voucher-na-200-zl-do-empik-com/?label=fbx-spotify01

 

podobna akcja co w millenium, dają 200zł w bonach do empiku.

Mi sie udało uzyskać 3 karty kredytowe w millenium, dostałem bony po dwóch tygodniach od zgłoszenia wniosku o kartę. na początku stycznia złożyłem rezygnacje i za 30 dni nie będzie po nich śladu.

photo-2731.jpg?_r=1482696154  :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie ma to jak wpłacić na akcyjnego funda i po jednym dniu mieć na gierkę na konsolę :obama: świetny okres na giełdzie mam, pozostaje kwestia wyczucia kiedy opuścić okręt w dobrym momencie

 

Dziwię się, że nasz rekin finansjery tak się jara, bo dzień później może stracić równowartość Xboxa. Pilnuj się.

Odnośnik do komentarza

ogólnie  z bitcoinem jest tak że kupić sobie możecie każdą ilość tylko potem problem się pojawia jak chcecie się pozbyć tego. Omijałbym większość polskich portfeli bo to scam zarejestrowany gdzieś poza granicami tego kraju i w razie " upadku " :reggie:   kasy nie odzyskacie. Z zagranicznymi jest podobnie to są twory nastawione na scam, coin base / gemini / Xapo. Na dodatek musicie im skany dowodu albo innego dokumentu posyłać. Śliska sprawa i fortuny na tym nie zarobicie.

 

Raven spytaj się kolegi czy sprzedał i czy zarobił cokolwiek :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

 

nie ma to jak wpłacić na akcyjnego funda i po jednym dniu mieć na gierkę na konsolę :obama: świetny okres na giełdzie mam, pozostaje kwestia wyczucia kiedy opuścić okręt w dobrym momencie

 

Dziwię się, że nasz rekin finansjery tak się jara, bo dzień później może stracić równowartość Xboxa. Pilnuj się.

 

 

mam stop lossy ustawione :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ogólnie z bitcoinem jest tak że kupić sobie możecie każdą ilość tylko potem problem się pojawia jak chcecie się pozbyć tego. Omijałbym większość polskich portfeli bo to scam zarejestrowany gdzieś poza granicami tego kraju i w razie " upadku " :reggie: kasy nie odzyskacie. Z zagranicznymi jest podobnie to są twory nastawione na scam, coin base / gemini / Xapo. Na dodatek musicie im skany dowodu albo innego dokumentu posyłać. Śliska sprawa i fortuny na tym nie zarobicie.

 

Raven spytaj się kolegi czy sprzedał i czy zarobił cokolwiek :sorcerer:

Tak, ponad 2500 zł zrobił kupując latem i sprzedając zimą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

KGHMik ma chyba dobry czas bo kupuje uzdrowiska, branży meblowe i nie wiadomo co jeszcze. Szkodą, że oni te pionki swoim działaniem zatopią, ale dla nich takie ''inwestycje'' to jak dla mnie kupno milky-waya w DINO.

 

DINO to sam ostatnio kupiłem (akcje). Ładnie rośnie ten papier. Kolejny w portfelu. 

Odnośnik do komentarza

XD

 

Dobrze ze Mlody oznaczal do 35 r.z :obama:

 

Nie wchodzilem tu od miesiąca bo forumowa podpowiadajka o nowych postach daje srogo dupska. Pytania nadal aktualne?

Już wszystko wiem :) ,

No... ale możesz napisać główne wrażenia ze swojego doświadczenia z MdM, chetnie poczytam różne takie spostrzeżenia kogoś "po".

Odnośnik do komentarza

Gdzies kiedys pisalem elaborat, nie kojarzę teraz :f Glownie pamiętam, ze: dlugo, duzo papierologii, duzo upierdliwosci ze strony banku i ich analityków, stres czy za kwartal nie zmienią się indeksy za metr w danym mieście (co mogloby uruchomić machinę kredytu od nowa :dafuq:)

 

Ale jak sie spełnia kryteria (wiek, brak wlasnej nieruchomosci badz jej części, odpowiednio niska cena za metr) to głupotą byłoby nie probowac, kasa z dofinansowania piechotą nie chodzi.

 

No i program jest nowelizowany co jakis czas, musialbym wybadac jakie restrykcje są aktualnie nałożone na nowych kredytobiorców.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...