Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

_Red_ :smutas: 

 

odpowiedz to ważne

W dniu 13.11.2017 o 16:42, ireniqs napisał:

Fakt faktem genetyka robi swoje, ale patrzenie ileś tam godzin w ekran też dodaje bonusy.

 

No u mnie wada się pojawiła w wieku 8 lat i nie przestała się pogłębiać aż do gimnazjum, na pewno jestem sobie bardzo winny. Jak tak dalej to kumulowanie się wady wzroku miałoby być to moje ewentualne prawnuki by się ślepe rodziły.

 

Na szczęście mi dzieci nie grożą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Red_ napisał:

Chyba na forum znalazłem mojego zaginionego przy porodzie brata.

 

Chociaz nie, z tym grosikiem to przebiło redzizm.

 

 

k,u,r,w,a mać ja tu się martwię a wystarczyło o brakujących 2 groszach i już się pojawił xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, sprawa jest. Coś mi się stało w girę. Wychodzę z wanny, dotykam stopą dywaniku i "ała", coś mnie ukuło. Niby śladu nie ma, ale czuję od wczoraj taki ból co jakiś czas, jakby mnie kuło z zewnątrz stopy. Co to kur.wa jest? Samo zejdzie? Mam się bać? Czasem tak z 5x ukłuje i przestaje. Wdepnąłem w jakiś jad? ;/ Czy na forum jest jakiś lekarz? Orzeszek, blantman?

Odnośnik do komentarza

Może na tle nerwowym? Znam ludzi, którzy potrafią mieć np. nerwobóle beż żadnej konkretnej przyczyny natury fizjologicznej.

A ja się pożalę, że tak mnie napier....la kręgosłup, że aż mi się łzy cisną do oczu... Gorzej, że mam przez 8h dziennie siedzieć w pracy przy kompie...

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, grzybiarz napisał:

Gorzej jakbyś fizycznie musiał robic. 

Red mnie trochę przeraził z tym zamrażaniem tego punktu bolącego na stopie :/ chociaż od paru dni ustalo. Oby na stałe 


Nie ma się czego bać, to nic nie boli. Po prostu przystawiają końcówkę z azotem i czujesz w sumie nic, lekkie parzenie od zimna. Do tego intensywne smarowanie kwachem od paru tygodni i guwno na stopie w końcu prawie całe odpadłe. Dobić drania i będzie można znowu biegać.

Odnośnik do komentarza

Nie bolalo cie po zabiegu z azotem? W trakcie to rozumiem, ale pozniej? Przeciez tam sie robi martwica a oparzenia sa 3 stopnia xD Moze dlatego ci to nie schodzi bo koles cie traktuje zbyt ulgowo a kasuje za kolejne wizyty.

 

Cytat

Tez bym u Reda obstawial przyczyne w glowie niz w miesniach. Duzo analizuje, myli, kalkuluje, w robocie, w domu, do tego niedlugo dziecko (wiec i kalkulacje/rozmyslania) i moze miec po prostu przegrzany procesor. Przeglad warto zrobic ale stawiam, ze nic nie wykaze.

#docencikje.banyjeden

Odnośnik do komentarza

O jezus, jak ja dzisiaj cierpię;/ Łeb boli, oczu otworzyć nie mogę, w japie kapeć, w krzyżu łamie, zimne poty. Brzmi jak kac, ale nie piłem nic. Już wiedziałem, że tak będzie, kiedy wczoraj zrobiło się chłodniej i spadł śnieg.

 

 

Przeklęte zmiany pogody. Przed 30-stką tak tego nie odczuwałem. 

 

Robię sobie wolne w (pipi)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...