Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze :pawel: co drugi ślepy

60cali tv z 1.5m się klania :pawel:

 

Fakt faktem genetyka robi swoje, ale patrzenie ileś tam godzin w ekran też dodaje bonusy.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Przerazacie mnie chlopaki. Nie chce umierac.

 

Mi sie wzrok poprawil. Kiedys mialem -1.5 i -1.75. W tym roku poszedlem do okulisty i teraz mam -1.0 i -1.25. Chociaz to moze byc przez to ze lekarze tutaj sa choojowi.

Może w tej Japonii dobrze się odżywiasz? Słyszałem że borówka amerykańska:) działa cuda.

---

Co do 60. cali z 1,5 metra to... na pewno mniej szkodliwe niż siedzenie przy 20. calach CRT i granie w rażące w oczy Super Mario.

A i wiem, że dzisiaj sobie psuję wzrok siedząc na telefonie już przed snem. A to forumek, a to poczta, a to jakaś gierka... zamiast po prostu iść spać :(

Odnośnik do komentarza

Ok no to moje schorzenia po 30 a raczej 33

 

No cóż problemy z odcinkiem lędźwiowym mam nadzieje że to tylko albo aż rwa kulszowa ale w tym roku już drugi raz mam ten problem raz po siłowni i złym martwym ciągu ale w ostatnią sobotę znów się powtórzyło przy kopaniu łopatą, okropny ból przy schylaniu, mam nadzieję tylko że to nie jakieś zwyrodnienia kręgosłupa, niby mam skierowanie ale brak czasu i terminów by szybko to załatwić. Do tego sam nie wiem czy to wina że już wiek Juzusowy czy dieta ale mam problemy że wszystkiego człowiek jeść nie może bo problemy gastryczne.

W dupę nic wsadzić sobie nie dam by to sprawdzić więc jadę na jakiś tabletkach i ograniczam cebulę i smażone rzeczy.  

 też mi plecy (pipi)ły ale jeszcze nie jest dramat, mogę prosto chodzić . Polecam taki temat 

pol_pl_KAPSIPLAST-plastry-rozgrzewajace-

 

 

Co do wady wzroku. To mam astygmatyzm stwierdzony w jednym oku od jakiegoś 10 roku życia i od tamtego momentu z przerwami noszę okulary. Wady dużej  nie  mam. Widzę bez okularów, ale taka sytuacja że obecnie(32 lata) żadne okulary już tej wady mi nie poprawią, komputer pokazuje jedno a jak czytam na planszy to wychodzi co innego. Soczewek nigdy nie próbowałem wydaję mi się to że za dużo zachodu, zresztą do mojej pracy (jestem kierowcą) wygodniejsze są okulary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...