Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No dobra, małe podsumowanko. Od zabiegu minęło 45 dni.

 

Jest zajebiście. Dmucham przez nos jak lokomotywa. Zagoiło się wszystko bardzo ładnie (nos jeszcze trochę boli). Kropli przestałem używać bardzo szybko. Komfort używania nosacza to przepaść względem tego co było. W końcu mogę spać normalnie, oddychać bez ciągłego wspomagania ustami, no i chyba przestałem chrapać. Nawet wizualnie jakoś tak lepiej w lustrze wyglądam.

 

Nie wiem, czy to placebo, ale na logikę wydaje mi się, że wykonaniu zabiegu ma pozytywne przełożenie na wydolność w trakcie wysiłku. Szybkie tempówki na biegu nie wysysają ze mnie tyle tlenu, co poprzednio, no i pływa się też jakoś lepiej.

 

Na sam koniec wjechał piękny bonus w postaci 1800 zł, z dwóch ubezpieczalni (pierwszy raz w życiu coś od nich dostałem).

 

POLECAM POLECAM. O ile coś mi się w trakcie nie spierdoli :reggie: Wtedy na pewno Was o tym poinformuję.

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

No u mnie chyba gorzej, bo znowu mi się zatyka dziurka na jednym boku a jak się przetoce na drugi to się odtyka a zapycha ta druga. Czuję jakby z przodu nosa powietrze dobrze wchodziło a dalej jakby było dużo węziej. Chrapię ponoć gorzej, głośniej i częściej. Do lekarza się wybieram ale nie w tym miesiącu bo umowa mi się kończy a nie chcę wtedy być na zwolnieniu więc muszę poczekać do przedłużenia i długa na badania i ewentualnie drugi zabiegi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

A propo schorzeń po 30.

 

ja się kurła cofam jak jebany bendżamin batton i mam schorzenia 15latka;/ 

 

Prawie całe życie miałem skórą gładką jak jedwab, a ostatnio zaczęły wyskakiwać mi jakieś czerwone kropy, głównie na ramionach;/ Trochę zwiększyłem treningi siłowe, ale to tak z rok temu;/ Nie palę, nie piję, od roku nawet piwa bezalkoholowego. Dieta zdrowa.

Ocb? co pocznę?

 

Odnośnik do komentarza

Lepiej nie guglaj, bo wyjdzie rak odbytu.

 

Ja się bujam z problemami gastrycznymi, zawsze miałem chu.jowy żołądek, ale żebym nie mógł zjeść żadnego owoca, bo zaraz mi du.psko po nim rozsadza to przesada. Dodatkowo nie wiem czy nie wyhodowałem sobie jakieś nietolerancji na laktozę, bo po śmietanie, twarogu też mam jazdy w brzuchu. Póki co dałem sobie wsadzić kamerę i czysto, czekam na wyniki wycinków, które pobrali przy badaniu, ale gastrolog mówił, że powinno być ok. Zespół jelita drażliwego czy inne chu.jstwo, jak wyjdzie nietolerancja glutenu to sobie w łeb palnę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...