Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

eh, przeklęci konfederaci;/

 

 

a btw schorzeń. Mam ostatnio tak, że jestem ciągle zmęczony. Spać nie mogę, ból głowy, oczy mnie pieką od samego rana. Mija pod wieczór. I tak każdego dnia. 

 

Czy to jakaś nieuleczalna choroba, czy każdy po 30 tak ma?

 

I to nie kac, bo nie piłem nic a nic od ponad roku

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Bardzo chwałę sobie drzemki za dnia. Nic mnie nie stawia na nogi na resztę dnia jak 30-40 minut po pracy, a potem nie dość, że mam mnóstwo energii to jeszcze czuję się bardziej wyspany po nocce.


Nie bez powodu siesta to element wpleciony w funkcjonowania społeczeństw w krajach południa Europy. 
 

Takie power napy sprawdzają się też świetnie podczas degustacji soku z ziemniaczka. :cool:

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, _Red_ napisał:

Duzo sie gapisz w telefon? Jak spedzam dni przy ekranie (czyli zawsze) to tez łeb peka, oczy szczypią i wstać ciężko.

tak, ale gapienie się w ekran to moja praca:(

 

a po pracy, żeby odpocząć to gierki albo filmek 

 

 

czyli jestem skazany na wieczny ból ryja i niewyspanie:(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gekon napisał:

eh, przeklęci konfederaci;/

 

 

a btw schorzeń. Mam ostatnio tak, że jestem ciągle zmęczony. Spać nie mogę, ból głowy, oczy mnie pieką od samego rana. Mija pod wieczór. I tak każdego dnia. 

 

Czy to jakaś nieuleczalna choroba, czy każdy po 30 tak ma?

 

I to nie kac, bo nie piłem nic a nic od ponad roku

Zbliżający się udar 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, gekon said:

tak, ale gapienie się w ekran to moja praca:(

 

a po pracy, żeby odpocząć to gierki albo filmek 

 

 

czyli jestem skazany na wieczny ból ryja i niewyspanie:(

Spróbuj inaczej. Po pracy spacer, ekranu jak najmniej albo na niskiej jasności, na godzinę przed snem tylko czytanie lub słuchanie. Do tego można unikać kawy i herbaty od popołudnia. 
 

Nie mówię żeby tak robić na stałe, po prostu sprawdzić przez kilka dni i zobaczyć czy jest inaczej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Mustang napisał:

Spróbuj inaczej. Po pracy spacer, ekranu jak najmniej albo na niskiej jasności, na godzinę przed snem tylko czytanie lub słuchanie. Do tego można unikać kawy i herbaty od popołudnia. 
 

Nie mówię żeby tak robić na stałe, po prostu sprawdzić przez kilka dni i zobaczyć czy jest inaczej. 

Brzmi jak piekło, ale

 

No spróbuję, do tego te krople do oczu...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Uuu @Rozi ale musiałeś podpaść. Widzę w kolejnym temacie jesteś przywoływany. Świąteczne piekło Roziego:obama:

Wilk Zły to jest zwykły pedał jebany, pisał do mnie wiadomości prywatne, słał zapytania, kupował buty ortopedyczne dla pedałów, ale ja 100% hetero, to się mści :/ Przejebane tak być debilem jak Wilk i Ofi.

W dniu 16.04.2022 o 01:58, MarekCol napisał:

Mam zaczerwienione etapy/elementy/zony/sfery mojego żołędzia prącia. Wydaje mi się, że to reakcja alergiczna żołędzia prącia na te chemikalia w papierach toaletowych. Bo zawsze po sikaniu wycieram go dobrze papierem toaletowym.

A to gówno nasączone pewnie jakimś chemicznym chu.jstwem... Wydaje się, że lepiej strzepywać niż wycierać, je.bać higienę... Bez sensu. Co mam zrobić?

Idź do urologa, dostaniesz maść, możesz mieć zwykły stan zapalny, albo grzybicę, może dotknąłeś muszli klozetowej końcówą i cyk, jest problem. Raczej pedałem, jak Wilk Zły nie jesteś, także easy. Takich infekcji nie ma co bagatelizować, bo mogą mieć powikłania typu stulejka nabyta (serio).

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Jotrazydwa napisał:

Kwiiiiiiiiik Rozi specjalista od stulejki udziela rad na temat zdrowia i higieny siusiaka na forumku. xddddd


Nie dziwne. Mówiłem, że pomoże. Sam ma przecież penisa nad szyją.

 

A, że jest spasionym karłem, to swojego siurka widuje wyłącznie w lusterku. 
 

Małe, tłuste, zakompleksione, schizofreniczne (kocha Legię i Rosję) a do tego ślepawe.
 

Wszystko fakty, a nie wishfull thinking :cool:. Nie dziwne, że to takie zajadłe.

 

:yao:


Jeszcze krótko o nienawiści do gejów, którą tak ochoczo uwidacznia: takie zachowania badał Freud.
 

W skrócie: jeżeli jakaś jednostka szczególnie czegoś nie cierpi, i się z tym obnosi, to podświadomie pożąda obiektu własnej nienawiści. 
 

Jeżeli zgodzimy się z Freudem, to karli wzrost roziego każe sadzić, że nasz grubasek sam chce zostać załadowany.


 :nosacz3:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, gekon said:

do tego te krople do oczu...

Czemu nie dopóki masz objawy. Natomiast nikomu tutaj pracującemu przed ekranem czy grającemu po parę godzin nie zaszkodzi stosowanie rule 20-20-20, czyli co 20 minut przez 20 sekund patrzeć na obiekt oddalony o minimum 20 stóp (6 metrów).

Oczywiście nie trzeba przesadzać z formalizmem zasady, dla dobra oczu dobrze po prostu wyrobić sobie nawyk spoglądania kilka razy na godzinę przez okno albo przynajmniej na drugi koniec pomieszczenia, przykładowo w czasie kiedy się nad czymś rozmyśla, kiedy komp uruchamia jakiś program, w czasie loadingów w grze, itp. Do tego warto rozglądać się wtedy dookoła ruszając samymi gałkami - też bez przesady i robienia zezów czy innych, po prostu popatrzeć prawo, lewo, góra, dół przy okazji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No starość jak byk;/

 

ostatnio kłóciłem się z żoną, pewny swego jak zawsze - bystry jak jastrząb skrzyżowany z jebanym komputerem kwantowym. Taką miałem pamięć. 

 

W wielkim przybliżeniu chodziło o nazwę jakiejś knajpy. Idę w zaparte jak zawsze, bo nie myliłem się nigdy. No i chuj - pomyłka. Pierwszy raz w życiu. Dzień później złapałem się na tym, że pół dnia szukałem kluczy do auta, bo nie wiedziałem, gdzie je położyłem. 

 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mejm napisał:

No wlasnie, a przeciez specjalista od kontaktu siusiaka z kalem jestes ty.

 

Nici z romansu stulecia ekolego - jestem zajęty sezonem na hajs w robocie i amory mi nie w głowie. :lapka:

 

@gekon Nie smutaj. Właśnie ruszyłeś pochylnią trochę szybciej niż do tej pory. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...