Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, mitra napisał:

Ktoś używa kołdry obciążeniowej? Rzeczywiście taki sleepchanger? Naprawdę pomaga usnąć, redukuje stres itp? Niestety ja mam problemy ze snem i liczę, że mi pomoże. Macie jakieś doświadczenia z takimi kołdrami?

 

A masz ADHD?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Próbowałeś olejków konopnych, albo kakao z adaptogenami lub ashwagandhą? To są gamechangery, jeśli chodzi o sen.

Brzmi rozsądnie, muszę popróbować 

2 godziny temu, Crazy Horse napisał:

 

@mitra idź do rodzinnego po hygroxyzynę.

Naprawdę działa bez ubocznych. 

Tu akurat nigdzie nie muszę chodzić bo zamawiam sobie recepty przez apkę mojej przychodni, czasami stosuję jak już nie mogę długo usnąć.

2 godziny temu, Figaro napisał:

 

A masz ADHD?

 

2 godziny temu, Crazy Horse napisał:

Może syndrom niespokojnych nóg:niki: 

Nie ale zdarza się, że spadam z łóżka na podłogę i już dwa razy sobie łokieć rozwaliłem :balon:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mustang napisał:

Inny tip to wywietrzyć porządnie sypialnię i utrzymywać do zasypiania oraz na noc 18 stopni. Czasem problem może wynikać ze zbytniego ciepła i zaduchu. 

Tu akurat to nie problem bo regularnie wietrzymy i nie robimy sauny w sypialni. Cóż jutro dojdzie kołdra to przetestuję i dam znać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.05.2021 o 16:31, JeDaj napisał:

Dzięki za wszystkie dobre słowa. Walczę jak tylko mogę i szukam wszystkich możliwości dodatkowych. Poddać się jest bardzo łatwo. Jednak mam dla kogo walczyć, bo chce aby córka cieszyła się ojcem najdłużej jak tylko będzie mogła. A i ja chcę jak najdłużej nacieszyć się swoją córką. To właśnie ona daje mi siły.   

 

Tak coś mnie tknęło i przypomniałem sobie ten watek. Widzę, że ostatnie logowanie było całkiem niedawno, mam nadzieję na polepszenie zdrowia? :(

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.02.2024 o 17:37, Homelander napisał:

To może dla odmiany dobra wiadomość. Minął rok od mojej operacji usunięcia nowotworu z nerki i mój robiony kilka dni temu tomograf wykazał, że wszystko jest czyste i nic nie odrasta. Czyli wygląda na to, że pozbyłem się syfu na dobre. Został "tylko" Wagener GPA, ale z tym to już nic nie poradzę

 

Dawno mnie tu nie bylo a tu takie super wiadomosci. Trzymalem za ciebie kciuki caly czas i straaaaasznie sie ciesze jak to czytam. :)

Odnośnik do komentarza
On 3/4/2024 at 7:42 AM, Kenny tJJger said:

 

Dawno mnie tu nie bylo a tu takie super wiadomosci. Trzymalem za ciebie kciuki caly czas i straaaaasznie sie ciesze jak to czytam. :)

 

Dziękuję za miłe słowa i wsparcie. Dziękuję również wszystkim innym za plusy i serduszka, bardzo dużo to dla mnie znaczy. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.02.2024 o 23:01, Shen napisał:

Ktoś tu się kiedyś chyba chwalił, ze ma jakąś maszyne do spania bo chrapie? Matka od dawna narzeka, że spać przez ojca nie może. To pomyslalem, żeby go wysłać do lekarza, ale nawet nie wiem do jakiego.

No ja mam. Ale u mnie droga do sprzętu było dosyć długa. Najpierw laryngolog, wysłanie na tk, później powrót do laryngologa, diagnoza: krzywa przegroda. Skierowanie na operację. Czas oczekiwania ciut przed pandemią to miałem dwa miesiące. Operacja udana, miesiąc zwolnienia. Po kolejnym miesiąc wizyta u laryng ponownie. Miesiąc był spokój, później chrapanie wróciło. Więc kolejna wizyta i skierowanie do kliniki snu. Tam się okazało, że mam bezdechy senne dosyć takie duże. Później 3-4 miesiące czekania na konsultacje z lekarzem od snu. Po konsultacji, badaniach i pomiarach dostałem dofinansowanie na aparaturę.  Zakupiłem jakieś 2 miesiące temu z dopasowana maską. Wszystko na NFZ. Dofinansowanie niby wynosi 90%. Ja za sprzęt warty 4k zapłaciłem niecałe 800 zeta. Plusy? Brak chrapania. Aparatura cicha. Mógłbym zapłacić mniej ale wolałem zakupić z nawilżaczem aby gardło nie było wysuszone. Jest super. Minus, zacząłem zgrzytać zębami ale mam wkładkę na żeby więc luz. Sprzęt fajny ma kartę ad (tą dużą), ma bluetooth i można apkę pobrać. Śpi się nawet wygodnie .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Figaro napisał:

Pewnie głupie pytanie,  ale czemu w sumie nie operacja wyprostowania przegrody?

Bo to chuja warte, kumpel tez mial, nos łamany, chwile było dobrze a potem to samo  co przed operacją.

Tez mam krzywa przegrode, nie chrapie, ale ciezko mi sie oddycha jak ta "normalna" zapchana, ale odpuscilem prostowanie po tym jak kumpel zrobil.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...