Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ölschmitz napisał:

- mialem akcje, ze przy lozku artura lezal list. zapomnij zeby sie polozyc w wyrze, trzeba bylo kilkanascie sekund tanczyc dookola, zeby dalo sie wybrac lozko

 

Przecież jak są dwie rzeczy do wyboru obok siebie to się na R1 przełącza między przedmiotami na których można wykonać akcję. Tam jest nawet prompt za każdym razem jak to jest możliwe. Bo to nie tylko list i łóżko taką sytuację robią, ale kapelusz i trup obok siebie np. też. 

 

Ja już serio nie dziwię się, że w God of Warze był tutorial do paska zdrowia bossa.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak wygląda na prosiaku kwestia wygładzenia krawędzi? Podłączyłem pod mały ekran full hd i jest bardzo dobrze, a w telewizorze na 50 calach antyaliasing dość wyraźny na stroju, koniu, roślinności. Ktoś miał podobnie? Oczywiście pytam czysto technicznie i nie chce wywołać konfliktu o mesjasza. Bo cała reszta goty.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, raven_raven napisał:

 

Przecież jak są dwie rzeczy do wyboru obok siebie to się na R1 przełącza między przedmiotami na których można wykonać akcję. Tam jest nawet prompt za każdym razem jak to jest możliwe. Bo to nie tylko list i łóżko taką sytuację robią, ale kapelusz i trup obok siebie np. też. 

 

Ja już serio nie dziwię się, że w God of Warze był tutorial do paska zdrowia bossa.

o tym wiem, ale nie zawsze tak to dziala. przy trupach np. tak, tutaj nie.

Odnośnik do komentarza

LOOK AT MY WORKS

 

O ja cię pierdolę. Nie mogę się doczekać, aż to rozwiążę. Mocny moment.

 

Czas jutro popchnąć fabułę może, bo gram chyba z 30 godzin, a nadal 2 akt, uwielbiam tę grę.

 

Ulepszona torba na zapasy GOTG.

46 minut temu, Ölschmitz napisał:

jest troche za duza pod wzgledem mozliwosci, bardziej mi (gejmplejowo) odpowiadala pod tym katem taka zelda, ktora byla jednak duzo prostsza

Gracze A.D. 2018.

 

A te "śmieci" możesz zawsze wykorzystać do przyrządzenia różnych dań, talizmanów i ozdób (które dają zdolności pasywne), mikstur dla ciebie i konia, ubrań, czy ustroić nimi obóz - no ja tam żadnych śmieci nie widzę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w drugim rozdziale i pojawił mi się quest od Javiera w obozie w sprawie jakiegoś napadu na dom. Ma on białą ikonkę. Ale Javiera nie ma w tym konkretnym miejscu jakie jest zaznaczone na mapie, a jak z nim zagadam to nie mogę wziąć tego zadania.

 

Miał ktoś ten problem? Irytuje mnie to.

Odnośnik do komentarza

Jak ja kocham taką narrację rodem ze Skyrim - zabiłem jakiegoś starego oszołoma w leśnej chatce (na północ od Annesburga) i ograbiłem go z rzadkiego shotguna - piękna rzecz.
Patrzę na mapę, a obok inna chatka no to jadę - wygląda na opuszczoną, więc zwiedzam, przeszukuję, zbieram co się da, no i podchodze do kominka (a do kominków warto w tej grze podchodzić), Arthur wkłada łapę i wyciąga mapę z zaznaczonym miejscem - szybki rzut oka na moją mapę - niedaleko. Jadę, po drodze mijam wisielca, schodzę z konia, żeby przestrzelić sznur, a z lasu wybiega na mnie trzech rednecków z tego Murfree Brood - odpalam dead eye, ale jeden był zbyt blisko, podbiegł z nożem, więc obejrzałem soczystego close-quarter finishera z rewolwerem w roli głównej. Pozostałych dwóch zastrzeliłem normalnie, przeszukałem, podniosłem kapelusz (ten zwyrol z nożem normalnie yebnął mi tackle'a jak w futbolu amerykańskim), zestrzeliłem wisielca, przeszukałem, znalazłem pożegnalną notkę, z której wynikało, że był więźniem tych poyebańców i wolał takie wyjście z sytuacji...

Taka przygoda i ani jednej linijki dialogu, nie licząc oczywiście tekstów tych brudasów typu "Teraz cię mamy!"
A jeszcze nie dojechałem do miejsca na mapie. :obama:
Nawet gdyby nie było tu fabuły to nadal 10/10

@Rozi Dokładnie to samo - wciąż drugi akt, a pewnie już ze 40h :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Gracze A.D. 2018.

 

A te "śmieci" możesz zawsze wykorzystać do przyrządzenia różnych dań, talizmanów i ozdób (które dają zdolności pasywne), mikstur dla ciebie i konia, ubrań, czy ustroić nimi obóz - no ja tam żadnych śmieci nie widzę.

no, brzmi jak rozrywka dla PRAWDZIWEGO gracza.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MaiorZero napisał:

Jestem w drugim rozdziale i pojawił mi się quest od Javiera w obozie w sprawie jakiegoś napadu na dom. Ma on białą ikonkę. Ale Javiera nie ma w tym konkretnym miejscu jakie jest zaznaczone na mapie, a jak z nim zagadam to nie mogę wziąć tego zadania.

 

Miał ktoś ten problem? Irytuje mnie to.


To jedno z tych siedmiu domostw do obrobienia - fajne przygody - ta pierwsza z Javierem to właśnie jedna z tych aktywności dla członków gangu. U mnie tego nie było, a sam do tej chatki nie jadę, bo liczę na to, że jeszcze mister Escuela mnie poprosi. Byłem za to w innych i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

Spotkałem na trasie kolesia, któremu dałem lekarstwo, dziś siedział pod rusznikarzem i kazał mi kupić sobie coś na jego rachunek w ramach podziękowania. 

Troche lipka ze jak wejdziesz do sklepu i nic nie kupisz, to znizka przepada ;( u mnie tak bylo - nie wybralem nic bo 3/4 broni zablokowane jeszcze i jak wrocilem pozniej to juz bez promocji

Odnośnik do komentarza

A to dziwne bo u mnie jest w obozie ta ikonka i mogę tylko do niego zagadać.

 

Dodam, że próbowałem się przespać. Chodzi po obozie ale nie ma go na miejscu przy stole za namiotem.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

A wlasnie apropo ulepszen - te wymagane skory trzeba miec na raz przy sobie czy licza sie tez te ktore dalism pearsonowi jako ‚obozowe’?

 

z tymi strozami prawa i generalnie byciem poszukiwanym niech jak najszybciej cos robia - dzisiaj wysiadlem z pekapu, na stacji jakis typ sie sapal do mnie to kazalem mu (pipi)c. Oczywiscie bojka sie wywiazala i nagle ochrona pociagu zaczela do mnie pruc z rewolwerow :reggie: oczywiscie zaraz zlecieli sie szeryfy, pociagnalem sobie strzelanine jakies 10min az mnie podziurawili i poszedl restarcik. Dopoki siedzialem w pociagu za kanapa to wychodzili mi pod lufe jeden po drugim, ai slabiutkie momentami

Odnośnik do komentarza

nie no serio gunplay w tej grze ssie pale, tak samo jak i cover system. artur rusza sie jak czolg, na dodatek czesto robi zupelnie cos innego niz bym chcial,  dostawajac olowiem z kazdej strony. lootowanie budynkow i ciasnych pomieszczen tez zajmuje sto lat, bo trzeba ze 30 razy podejsc, zeby pojawil sie klawisz lootowania.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...