Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniala to jest gra. Kur wa ale to bedzie przygoda. Nawet to lekko przedluzone, ponad godzinne wprowadzenie jest tak piekne ze szczeka opada. Tak jak Kyo pisal klimat jest nie do podyebania. Muzyka, widoczki, zwierzeta dookola kiedy podrozujemy. Ogrom tych terenow doslownie przytlacza. Zapowiadaja sie po weekendzie odciski na dupie od fotela.

 

Jeden goty smaczek juz wylapalem. Polatalem troche na wlasna reke i zlapalem jakiegos goscia na lasso. Pociagnalem go za koniem i martwego zostawilem na torach w nadziei ze pociag go jeszcze rozsmaruje. Pociag nie przyjezdzal to nie czekalem juz dluzej i rozpoczynam jedna z misji. W trakcie tej misji akurat przejezdzam przez tory to mysle pojade kawalek dalej zobaczyc czy jest jeszcze cialo, chociaz bylem pewny ze cudownie zniknelo no bo przeciez tak to jest w grach xD Podjezdzam blizej a cialo nie dosc ze lezy to juz zwierzeta zaczynaja sie do niego dobierac :banderas: Ahhhh te 100h pracy tygdniowo.

 

A graficznie na bieda ps4 tez jest pieknie, momentami to serio szczeka opada jak sie rozejrzycie dookola. Slabo czasami wygladaja tylko wlosy, ale nie u wszystkich i zalezy w jakim swietle wiec pewnie zaraz jakis patch to ogarnie

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, c0ŕ napisał:

Jest już trophy guide od PowerPyxa. Nie czytam by uniknąć spoilerów, ale widzę że są 4 trofea do przeoczenia, ehh, najgorzej

 

http://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-trophy-guide-roadmap/

Przeczytałem te 4 do pominięcia i polecam grać honorowo od początku, dawać pieniądze do kasy gangu, robić aktywności w obozie i przynosić przedmioty. Tyle i aż tyle. Robić to jak najczęściej i jak najwcześniej!

Odnośnik do komentarza

Ale daj grać ludziom tak jak chcą, taknie? :D 

Gierka czeka ładnie na mnie 5km od konsoli. Jutro do odebrania ale wszechświat ciągle próbuje bym nie zagrał w weekend w gierkę. Ja nie wiem.... jak nie nadanie paczki o 14.58 na poczcie to zalew zebrań, roboty i remontów. Fak ju juniwers!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja tam mam w doopie te wasze trofea, po prostu siądę jak za starych dobrych czasów i będę rozkoszować się piękna grą i gęstym klimatem spaghetti westernow, zamiast patrzeć co chwila co tam powinienem jeszcze zebrać dla danego achieva. Dobrych gier tak się powinno doświadczać. Jak będę chciał pozbierać trofea to sobie włączę FC5 lub AC. 

Edytowane przez second
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...