Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ya yebię, ale R* znów dostarczył :banderas:
Początek to Hateful Eight, jarałem się śniegiem w Horizon, no i w sumie tam nadal ładniej prószy, ale to tutaj to ogólnie jest jakiś wyższy poziom - to jak zostaje na ciuchach, na połach kurtki Arthura...
Do tego ten spokojny, powolny wręcz gameplay - chodzenie, otwieranie szafek, zbieranie puszek z żarciem - to wszystko ma taki klimat, że już teraz współczuję Days Gone, na które przecież czekam. Tutaj czuję wręcz ten survival i jest to zrobione niesamowicie. Głupie lootowanie przeciwników sprawia frajdę - to jak Arthur podnosi trupa i go obszukuje...
Ta mnogość opcji i interakcji po przytrzymaniu L2... Głupie przycupnięcie przy kominku... Polowanie i oskórowywanie :fsg:
Dobieranie odpowiedniego zestawu broni po zejściu z konia... A strzelaniny?! Ło matulu! Jakie to jest soczyste i brutalne, no i te killcamy co jakiś czas :obama:
Fabularnie też zapowiada się kocur, banda jest zayebista - Dutch to przywódca, za którym poszedłbym w ogień, przynajmniej na razie.
Fajnie, że już na początku jest sporo Johna - taki trochę fan service.
A ten Micah to chyba wzorowany był na tym psycholu, co go Ben Foster grał w "3:10 do Yumy" - Charlie Prince - kurteczka podobna, no i też taki niestabilny mentalnie :)

 

Właśnie śnieg zaczął topnieć, a ja jadę w towarzystwie moich kompanów na akcję - muzyka, tętent koni i widok tej bandy - już samo to wrzuca ciary na plecy.
Wracam do gry, bo o 10:00 wraca żona i trzeba będzie parogodzinną przerwę zrobić :cray:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem tylko pierwszy rozdział bo na 7 do pracy, gram na biedawersji i naprawdę nie mogę do niczego się przyczepić na razie może z dwa razy zauważyłem dropa. Ale nie ma doczytywanie przed mordą. Ktoś pisał o muzyce , Jezu przecież ona dodaje kilkanaście procent funu do tej gry.
Od razy skojarzenie z niezawistna ósemka Tarantino tam też widoki i muzyka robiła robotę . Animacja i kolizja postaci to jakiś nowy poziom

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Kyo napisał:

Od pierwszych chwil gra daje niezłego kopa z klimatem.

 

A nie mówiłem? :potter:

 

Godzinę temu, Welna napisał:

Narazie dupy nie urywam, mam nadzieje ze sie rozkreci

 

  Pokaż ukrytą zawartość

jak  odpale po pracy ;)

 

 

23 godziny temu, Kyo napisał:

Ale też się nie zdziwię jak nie każdemu początek się spodoba

 

;)

 

7 godzin temu, c0ŕ napisał:

ale przed tym jak udam się do morfeusza jeszcze jedno pytanie dla już grających, np. @Kyo

 

gra ma w sobie jakąś creepy astmosferę? EERIE soundtrack w niektórych miejscach jak np. w Tall Trees w jedynce? Jakieś niepokojące, szokujące misje dla nieznajomych?

 

Misje dla nieznajomych oczywiście są ale na żadną creepy jeszcze nie natrafiłem. Miałem jeden niepokojący motyw ale nie dotyczy misji dla nieznajomych tylko pewnej miejscówki o której wspominałem na poprzedniej stronie i dotyczyło 

UWAGA SPOILER z fajnego motywkui małego ester egga od R

Spoiler

UFO

 

W ogóle to w grze spotykamy też

Spoiler

pasera któremu możemy dostarczać ukradzione dyliżanse

Normalnie GTA xD

Odnośnik do komentarza

Ojej co to za gra..... Odpaliłem sprawdzić czy działa, grafę itd i mineło 1,5 h. Ten klimat, realizacja.... brak słów. Zmiana mechanizmów na bardziej rpg zobaczymy bo ciągłe dbanie o zdrowie może na dłuższą metę męczyć ale nie oceniam bo za krótko grałem. Rozumiem oceny tej gry, i już wiem że TLOU2 będzie miało ciężko. 

Odnośnik do komentarza

no poczekałem do tej północy i pograłem trochę..

 

Spoiler

O______________________o

 

ok wracam grać (w 4k hdr)

 

rockster wy chore poyeby znowu to zrobiliscie

 

minusy?

- te kółeczka przy minimapie są mało czytelne - wewnętrzna ikonka za co innego, zewnętrzny paseczek za co innego, w 4k (hdr) ikonki są małe ze chuya widac a jest ich 4 x 2 statystki xd no ale propsy za realizm

- ciezko sie jedzie na koniu naciskając A, wychylajac gałke, rozmawiajac z npc i waląc gruche

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że od sławnego E3 nic się nie zmieniło. 4k, 4k, 4k, 4k. Gierek też jakoś nie przybyło..

 

 

Pre-order złożony rok temu, a w lokalnym sklepie zamykałem pierwszą 20 preorderowców. Skłamałbym gdybym powiedział że jaram się jak Playstation 4 przy graniu w God of War, ale RDR zmieniło moje podejście do gier Rockstar. Z szacunku do Johna, dzisiaj wlatuje moja kopia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...