Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wredny napisał:

No na razie jest niezła beka, bo stoję pod empikiem całkiem sam (chociaż jest jeszcze jeden koleś, który wyraźnie na  coś czeka,  więc powiedzmy, że jest nas dwóch). 

Na premierę GTAV o tej porze było już z pół tunelu ludzi,  przede mną gdzieś z 200 osób było, a o północy drugie tyle za mną. 

 

 

 

Może dlatego że w tej chwili odsetek ludzi kupujących cyfrową wersję jest x razy większy niż w 2013 roku?

 

Inna sprawa że GTA to marka wykraczająca poza środowisko graczy, RDR to mimo wszystko noname

Odnośnik do komentarza

Nie tylko Ty. Polew z dorosłych typów stojących w zimnicy, jakby nie mogli poczekać :D Jak Ktoś normalnie pracuje, to co zmieni pogranie tej godziny lub dwóch przed pracą. Jutro po drodze podjadę i sobie kupię.  

Raz w życiu miałem mega zajawkę i ciśnienie na zakup, tylko wtedy był 2002 rok, miałem 17 lat i jak listonosz przyniósł mi o 7.30 Gta Vice City, to przez dwa dni nie poszedłem do szkoły :potter:

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lukas_AT napisał:

Przy premierze GTA V nawet w randomowym Tesco o polnocy trzeba bylo walczyc, by dostac swoja kopie. RDR to jednak nie az tak silna marka.

 

No a teraz kapcioszki, kakałko i nocna premiera w zaciszu swojej nory. Tak trzeba żyć.

Odnośnik do komentarza

ale przed tym jak udam się do morfeusza jeszcze jedno pytanie dla już grających, np. @Kyo

 

gra ma w sobie jakąś creepy astmosferę? EERIE soundtrack w niektórych miejscach jak np. w Tall Trees w jedynce? Jakieś niepokojące, szokujące misje dla nieznajomych?

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Pol godziny za mna. Minelo jak 30 sekund. Teraz dopiero uswiadomilem sobie jak wszystkie sandboksy sa do siebie podobne, stworzone wedlug jednego schematu. W przypadku RDR 2 czuje, ze naprawde gram w cos nowego i swiezego. Animacje konia to orgazm.

 

Klikam na mape, bo specjalnie nie ogladalem w sieci, a tu taki psikus. :isee:

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

W katowickim Supersamie szalonych konsolomaniaków stłoczyła się prawie setka, nie żartuję. Przepychali się jak wygłodniali uchodźcy, ale każdy wyszedł chyba zadowolony. Nie wiem, bo kupiłem jakoś 10 minut po otwarciu sklepu. Ciekawe, czy jakiś forumiant był. Trochę pokrindżowali, ale jakoś przeżyłem. Jeden przyszedł w spodenkach, od niektórych było czuć alkohol.

 

Sponio, że Konik Qbek i ten niezbędnik bandyty jest w zwykłej wersji z półki. Jezu, to pudełko - ciężkie, wyważone, pachnące, z mapką, Z DUSZĄ. Ach.

1 minutę temu, bebbop napisał:

Jaka jest wersja ostatniego pacza na PS4? Gdzies natknalem sie na info, ze cos tam poprawili w ostatniej chwili i mial byc 1.03.

Mi pobiera 1.02.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...