Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

@kubson No ale po co te prowokacje i wszczynanie wojenek? Masz całe CW - możesz tam pisać co chcesz. To po co takie przytyki? Jak generacja wystartowała to jakoś nie pamiętam aby w dziale Ogólnym były wbijane szpile że na plejstejszyn to panie 1080p a na xboksie ciągle 900p. Serio Was tak wszystkich boli to CW które ciągle wyciągacie z betoniarni? Przecież to jest już żałosne.

 

P.S. Wczoraj balon się pytał czy widać to skalowanie na Prosiaku - uja widać - gdyby nie DF i ich filmik to bym nie wiedział że jest jakieś skalowanie. I Wy pewnie też nie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Pogralem 7h i co moge powiedziec - tak wiarygodnego swiata nie ma zadna gra. Wykonalem 9 misji, a wiekszosc czasu zwiedzialem mape. W tym swiecie nie da sie nudzic - tu natrafiamy na jakas ciekawa miejscowke, tu ktos jest napadniety i prosi o pomoc, tu koles szuka zlota nad rzeka, tu ktos poluje na zwierzyne, tu pojawiaja sie ciekawe wyzwania jak ubicie legendarnej zwierzyny, tu natrafiamy na stara chatke z bandziorami w srodku... mozna tak bez konca.

 

Swiat gry jest przepiekny, a w ciagu tych 7h ujrzalem tylko jego ulamek, bo nie wychylalem sie jeszcze daleko poza tereny pierwszego miasteczka i obozu. Graficznie na PS4 Pro to cudo i nie moge do niczego sie przyczepic. Wszystko wyglada tak naturalnie, widac zwierzeta na kazdym kroku, kazdy NPC ma wlasne zycie, animacje zrywaja beret - Rockstar znow weszlo na kolejny level robienia open worldow. Trudno sie od pada oderwac.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

@Kyo, jak juz tu siedzisz to weź mi proszę odpowiedz, gdzie do jasnej ch0lery mam umyć Arturka?
Ogoliłem się przy namiocie, ale uyebałem się krwią niesionego oskórowanego jelonka i kurtka niezbyt wygląda, a ludziska wyzywają mnie od brudasów :)

Mycie to juz chyba tylko w miastach :x

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Wredny napisał:

@Kyo, jak juz tu siedzisz to weź mi proszę odpowiedz, gdzie do jasnej ch0lery mam umyć Arturka?
Ogoliłem się przy namiocie, ale uyebałem się krwią niesionego oskórowanego jelonka i kurtka niezbyt wygląda, a ludziska wyzywają mnie od brudasów :)

A nie wiem, ja tam w(pipi)iłem się do rzeki :D Brud z czasem sam odpada xD (znika).

Odnośnik do komentarza

@Kyo ale jakie prowokacje? Wydaje mi się że część forumka jest przeczulona pod tym względem tak samo jak o spoilery. 

Normalna wymiana postów, bez podśmiechu.jek i serio nie widzę nic złego że ktoś pisze ze gra robi w 4K HDR, bardziej mnie drażnią teksty typu „o jezu znowu piszą o 4K nic sie niezmienia” jest 2018 sporo osob ma tv premium to daj im sie nacieszyć, a że niektórych to szczypie to już nie moja wina. :dunno: 

 

Co do gry to rozumiem dlaczego niektórym początek może nie siąść ale imo dobrze to zrobili 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bebbop napisał:

A ocb z tym poczatkiem, ze moze nie podejsc? Zbytnio przekombinowany, zbyt przegadany?

 

Wszystko dzieje się powoli, stopniowe wprowadzenie do historii, poznawanie postaci, rozmowy z nimi, cutscenki. Samo przyzwyczajenie do różnych nowych mechanik też trochę zajmuje.

 

I to jest w tym intrze za(pipi)iste. Nawet gdy usiądziemy przy kominku żeby pogadać z kompanem to nic nie nuży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krupek napisał:

Jo.

 

W dodatku, z dupy mi się grzeje czasami, więc może być ciekawie. Jak raz odwali manianę, zrzucam save, konsola do żyda i jadę po nową.

 

Jak już zagrasz, to daj znać jak to działa. Nie chodzi mi o cyferki/rozdzialki, tylko czy w miarę ładnie wygląda, nie ma brightown przy zadymach i czy konsola nie wybuchnie od tej calej dobroci. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bigby napisał:

 

Wszystko dzieje się powoli, stopniowe wprowadzenie do historii, poznawanie postaci, rozmowy z nimi, cutscenki. Samo przyzwyczajenie do różnych nowych mechanik też trochę zajmuje.

 

I to jest w tym intrze za(pipi)iste. Nawet gdy usiądziemy przy kominku żeby pogadać z kompanem to nic nie nuży.

Czyli spokojne wprowadzenie, jak w pierwowzorze. Mi to akurat nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krupek napisał:

Jo. 

 

W dodatku, z dupy mi się grzeje czasami, więc może być ciekawie. Jak raz odwali manianę, zrzucam save, konsola do żyda i jadę po nową.

na xbox nie musisz niczego zrzucać sejwy masz w chmurze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...