Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu jaki w tej gierce jest klimat :banderas:

 

z4ms4QP.jpg

 

Polecam tak po prostu się przejść z wyłączonym HUD-em o zachodzie słońca i patrzeć, jak zmienia się oświetlenie świata i jak z ciepłego dnia płynnie przechodzimy w chłodny wieczór. PETARDA

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, raven_raven napisał:

Polecam tak po prostu się przejść z wyłączonym HUD-em o zachodzie słońca i patrzeć, jak zmienia się oświetlenie świata i jak z ciepłego dnia płynnie przechodzimy w chłodny wieczór. PETARDA

Poczekaj aż wybierzesz się na mokradła. Tam jest dopiero klimat.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna atmosfera wczoraj we Wrocławiu na premierze. Trzeba było użyć głowy, żeby być 5. w kolejce przed całym tłumem :) Przyjemne było to uczucie, że nie tylko ja jestem taki stuknięty, żeby w środku tygodnia o północy lecieć po grę, żeby w nią nawet nie zagrać (2 godziny instalacji pokrzyżowały mi plany) ale dzisiaj przecież od rana jeszcze L4! :)

 

I Jezusie co to jest za gra. KOCHAM początek RDR'a gdzie z Bonnie spokojnie pracujemy na farmie, ale Rockstar po ponad 8 latach przebija to zdecydowanie. Klimat Niezawistnej ósemki wylewa się z ekranu. Cała kompania już widać, że jest pełna barwnych postaci (Micah bardzo się wyróżnia) a 2 misja to... no na to spotkanie cieszyłem się jak małe dziecko.

 

I to jak koń się zachowuje. Jechałem z powrotem do obozu z sarną na koniu i przejeżdżając przez rzekę... koń się poślizgnął. Kuerwa co za dbałość o detale. Trzeba było ogarnąć konia i zebrać sarnę, która z niego spadła i zaczęła odpływać z prądem rzeki. Chwilę póżniej spotkałem niedźwiedzia, co było oczywiście oskryptowane już w misji, ale to co już nie było to moje zachowanie :) Nie posłuchałem oczywiście Charlesa i podjechałem bliżej ale koń się spłoszył. Uspokoiłem go, ale nie odpuściłem co oczywiście wkuerwiło niedźwiedzia. Zacząłem uciekać, kamerę mając odwróconą w kierunku tego bydlaka, więc nie zauważyłem tego, że koniem najeżdżam na kamień co spowodowało, że ten efektownie się wy(pipi)ł. Ja przeleciałem do przodu, więc miś wystarczyło już, że tylko do mnie podbiegł i raz machnął łapą. Przynajmniej zapoznałem się z ekranem po śmierci :)

 

CO TO JEST ZA GRA

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Robi się instalka, No kupa czasu, zdążę na weekend chałupę widzę wysprzątać.

I to dokładnie.

Czytam Wasze opinie i hype jest niesamowity, ostatnio tak miałem przy premierze gta5, gdzie byłem na nocnej sprzedaży w Tesco. Drugi taki przypadek hajpa, to Fallout 4. Tak, właśnie F4...

Pozwalniałem miejsce na dysku w facie i czekam.

Pojawiają się ponoć spadki animacji? Kurde, ja ograłem Elex i Kingdom come na premierę i nie narzekałem, więc tu może być tylko lepiej.

Dzisiaj wbiłem do Media M jako pierwszy klient i już widziałem sznureczek młodszych i starszych panów, wszyscy stanęli za mną w kolejce ze swoim egzemplarzem i słyszeliśmy rozmowę 'pań' kasjerek: 

-dzisiaj jest premiera?

-takkk

-to mamy p r z e j e b a n e.

Być człowiekiem - to brzmi dumnie, ale być graczem u schyłku drugiej dekady dwudziestego wieku - to kawał j e b a n e g o  szczęścia!

Pozdro dla już ogrywających, ja zmuszę się do czekania 

Spoiler

 na koniec instalacji. 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak mnie przed chwila niedzwiedz znienacka sponiewieral to myslalem ze zawalu dostane XD

Mashowalem B jak chory poyeb i jakims cudem na zyletce zycia sie udalo dziada ubic. Fajne rany na Morganie zostaja po takiej potyczce w zwarciu.

 

Gierka kosmos, a to jak to na koxie wyglada jest po prostu niesamowite, co chwile zatrzymuje sie gdzies zeby podziwiac widoki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...