Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem prolog, stwierdziłem że narazie oleje misje fabularne i porobie coś na rzecz obozu bo przecież grzech nie dbać o tak kolorowe postacie. Wrzuciłem co miałem do skrzynki, polazłem do swojego rumaka i wyruszyłem poszukać jeleni. Ledno minęła minuta i zobaczyłem pociąg w oddali. Zainspirowany opowieściami niektórych tutaj ruszyłem z galopa (uprzednio nakładając bandane jak porządny BANITA) i wskoczyłem na wagon tuż przed maszynistą. Z miejsca mu wpyerdoliłem z obrzyna i wpakowałem się na miejsce, ale nagle z tyłu jakieś typy zaczęły do mnie strzelać. :nosacz:  Wylazłem, zabiłem paru i znalazłem jakąś skrzynkę z łupem - jakiś zegarek i pliczek z dwudziestoma dolarami :nosacz3:

Niestety pare chwil później zebrało się prawo i niestety musiałem spyerdalać (pociąg się niestety sam zatrzymuje jak ktoś pisał), kilku szeryfów zastrzeliłem ale skubańce nie dały się zgubić no i niestety padłem. Odradzam się a tu grzywna 150 dolarów :ragus: Co za mesjasz, w sumie macie racje i nie wiem po co się smętam na te medale, acziki też mam w d0pie.

 

4 minuty temu, hav7n napisał:

Ta muzyka podczas pierwszej strzelaniny w prologu


Pod koniec prologu muzyka jest jeszcze jeszcze lepsza. Już w GTA V OST było na wysokim poziomie ale tutaj to już po prostu przeszli samych siebie.

Odnośnik do komentarza

Wspaniale jest ogolnie zrzucic ciezar presji zdobywania doswiadczenia i levelowania, jak w innych grach. Ekran jest czysty, nie ma tysiaca znacznikow jak w Horizonie lub Assassynie (tak wiem, mozna wylaczyc, ale wtedy gra sie chuyowo, bo gra jest zaprojektowana z mysla o nich), nie ma punkcikow za zabojstwa, zaznaczania przeciwnikow, drzewek umiejetnosci itp. Arthur sam rozwija swoje atrybuty wraz z postepem. W Zeldzie mialem to samo uczucie. Nie chcesz robic aktywnosci pobocznych? Olej je - nie musisz zdobywac na sile XP. Oczywiscie nie mowie, ze to zawsze zla mechanika, ale nie pasuje do kazdej gry. Dlatego w RDR2 gra sie tak przyjemnie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

(jeśli jeszcze nie zrobiłeś przynajmniej kilku misji w Rhodes to nie otwieraj, spoilery z chapteru trzeciego)

 



gang van der linde widzę dobre śmieszki, w stróżów prawa się bawią xDD je,błem jak ich zobaczyłem z tymi odznakami na piersiach

 

deputy Arthur Callahan z miejsca zbrodni pozdrawia

frVi2SU.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak patrze ze gram juz ponad 20h, jestem w 3 chapterze, patrze na mape, na progress i te 65h czasu na skonczenie to serio jakieś minimum musi byc

 

najlepsze jest to, robimy co chcemy, nie cisniemy samych misji, nie robimy samego zbieractwa - gra jest jakoś tak skonstruowana że wszystko się zapętla i zazębia - nie ma odczucia z innych open wordlow - ok teraz głowna, ok teraz poboczna, ok teraz pozbieram...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kurła mam pewien problem, może ktoś już rozkminił. Wiecie może jak wejść w spis misji pobocznych ?

Mam parę rzeczy do ogarnięcia

Spoiler

 jak znaleźć pióro dla panny z obozu czy poszukać jakiegoś skarbu

Przegrzebałem dziennik, wszystkie opcje i nigdzie nie mogę znaleźć. To menu wyświetlało mi się tylko po przytrzymaniu "options" po zakończeniu jakiegoś side-questa. Chciałbym wszystko zrobić zanim ruszę dalej z fabułą

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Najlepiej wykreowany świat w grach. Tutaj wszystko żyje. Rozgrywka jest powolna, ale dzieki temu mozna nacieszyć oko otoczeniem robionym przez Ukraińców 5,20/h umowa zlecenia.

 

Mapa z jedynki to przy RDR2 jakaś piaskownica xd

 

Po kilku godzinach dziękuję pan rockstara i przepraszam że zwątpiłem, ale to wasza wina.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kermit napisał:

tak patrze ze gram juz ponad 20h, jestem w 3 chapterze, patrze na mape, na progress i te 65h czasu na skonczenie to serio jakieś minimum musi byc

 

najlepsze jest to, robimy co chcemy, nie cisniemy samych misji, nie robimy samego zbieractwa - gra jest jakoś tak skonstruowana że wszystko się zapętla i zazębia - nie ma odczucia z innych open wordlow - ok teraz głowna, ok teraz poboczna, ok teraz pozbieram...

 

Tiaaa dokładnie. Dlatego wczoraj pisałem jak po tym mesjaszu będzie ciężko grać w jakieś sandboxy. Porównując ich mechaniki, imersję i misje do RDR2 to tak jakby się gierkę z komórek porównywało do gierki konsolowej.

 

Dobra do brzegu. Odpowie mi ktoś na moje pytanie dot. ekwipunku z poprzedniej strony (m.in. gdzie wiadomo ile mamy jeszcze miejsca w nim)?

 

@raven_raven w tym temacie już głosy były że nowe Assassiny ładniejsze :gayos:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

Dlatego wczoraj pisałem jak po tym mesjaszu będzie ciężko grać w jakieś sandboxy. Porównując ich mechaniki, imersję i misje do RDR2 to tak jakby się gierkę z komórek porównywało do gierki konsolowej.

 

No w 2019 roku robić jakiś sandboks w stylu Far Cry’a, Mad Max albo Days Gone to bedzie siara.

Odnośnik do komentarza

Mocno jara mnie to, że obserwujemy wszystko (przynajmniej na początku) z perspektywy zwykłego czlonka gangu który jest jednym z wielu żołnierzy. Czuć respekt przed liderem (powtórzę, znakomity voice acting) i gracz może się faktycznie poczuć jako czlonek gangu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ragus napisał:

Mocno jara mnie to, że obserwujemy wszystko (przynajmniej na początku) z perspektywy zwykłego czlonka gangu który jest jednym z wielu żołnierzy. Czuć respekt przed liderem (powtórzę, znakomity voice acting) i gracz może się faktycznie poczuć jako czlonek gangu.

To prawda Rozi

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kubson napisał:

Natrafił ktoś na borsuka i wiewiórkę? Bo szukam i nie moge znaleźć :/ chyba czas najwyższy porobić misje, dawno tak nie miałem zeby zamiast robic misje go szlajam sie po okolicy 

O wiewiórki się przecież co chwile można potknąć, ale borsuka jeszcze nie widziałem. Ale co ja tak naprawdę widziałem xd

 

Uśmierciłem pierwszego bizona :( Ta opcja z jakością skóry super zmienia podejście do polowania i je utrudnia. Czapeczka z legendarnego niedźwiedzia? Jasne, że tak!

 

Znaleźliście jakieś miejsce z dobrymi dzikimi końmi? Kurde, niby mam tego War horse, ale jest strasznie ociężały i powolny, a ja chciałbym jakiegoś szybkiego i zwinnego. A kasy wydawać nie chcę.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, balon napisał:

Dobra do brzegu. Odpowie mi ktoś na moje pytanie dot. ekwipunku z poprzedniej strony (m.in. gdzie wiadomo ile mamy jeszcze miejsca w nim)?

Otwórz sobie torbę (prawo na krzyżaku) i sprawdź sam w zakładce "Zapasy" - jak nie masz wolnych slotów to masz pełen ekwipunek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...