Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MEVEK napisał:

Gra tętni życiem, realizmem - wystarczy, ze chwilę dłużej będę sie gdzieś błąkał, przeszukiwał zwłoki ofiar to chłopaki zaczną mnie popędzać, a nawet bluźnić.

Niby nic specjalnego, a czuć dusze na mile. Niespotykane uczucie. Nie spodziewałem sie, ze tak mnie wciągnie. Gdzieś tam w głowie cały czas myślę o środowej prezentacji mojego odświeżonego MediEvila, ale gdy przychodzi do grania to zapominam o Bożym świecie. Cudeńko, cudeńko.. 

MEVEK właśnie Ci dałem tysiecznego plusika xD 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Początek, ale nie do końca mi się podoba sterowanie. Jedna akcja i dwa różne guziki. Raz trzymać, raz wcisnąć. Spora dawka klawiszologi od początku, a "tutorial" szybko idzie.  Sam początek mocno zagmatwany, zobaczymy jak to dalej będzie. Fajnie ściąga skórę, ale nie wiem czy będę miał ochotę oglądać to za każdym razem, brakuje mi tu SKIP. I jak dla mnie bezsensu wsadzone bzdury jak energia, zdrowie, czy ciuchy nie są za ciepłe. IMO zbędne. Tyle z tego co mi średnio pasuje. Reszta 10/10.

Odnośnik do komentarza

Reżyseria i voice acting kilka klas wyżej niż w jedynce. Aktor podkładający głos pod Dutcha jest niesamowity. No i ku,rwa cos się dzieje od początku, jakieś zgony, strzelanie, szukanie zaginionych, a nie 10 minutowa jazda pociągiem i słuchanie starych ku,rew jak to księdza zmienili we wiosce.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie, że jest opcja „standard FPS” w ustawieniach sterowania? I macie tam ten swój sprint pod lewą gałką chociażby. To narzekanie bez sprawdzenia nawet, czy można coś samemu poustawiać. Ja yebie konsolomaniaki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, raven_raven napisał:

Ale wiecie, że jest opcja „standard FPS” w ustawieniach sterowania? I macie tam ten swój sprint pod lewą gałką chociażby. To narzekanie bez sprawdzenia nawet, czy można coś samemu poustawiać. Ja yebie konsolomaniaki

 

xddd bez kitu

 

przecież od razu się wchodzi w opcje, które zresztą tutaj są bogate. nawet nie wiedziałem że konsolorze narzekają na bieganie

 

 

 

znaczy w prawdziwym życiu to wiem że narzekają

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _daras_ napisał:

Tak się kurła zastanawiam czy jeśli odpalę RDR2 przed Spidermanem, to czy kurła potem Spider będzie mi się jeszcze tak podobał jakbym go kurła odpalił przed RDR2 (chociaż nie wiem kurła czy jakakolwiek gra mi się później spodoba) no i co mam robić kurła? :nosacz:


Masz RDR2 i się zastanawiasz nad odpalaniem jakiegoś podrasowanego inFamousa? Musisz mieć zayebiście silną psychikę :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...