Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest kilka zwierzaków blisko to skipuje animacje. Ja tam uwielbiam te animacje, są niesamowite

2 minuty temu, PiotrekP napisał:

Jeszcze jedno pytanko- jak oddać amunicję do obozu? Pokazuje na wóz Arthura, ale oprócz łóżka, garderoby i innych pierdół nic tam o amunicji nie ma. Miotam się tam, szukam jakiegoś punktu wokół wozu, żeby wyskoczyło i nic. 

Musisz kupić ulepszenie  przy namiocie Dutcha

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wredny napisał:

To jedno z 7 domostw, które można obrobić, tylko właśnie tutaj trzeba dać się zaprosić do środka - ale brońborze nie pić z nimi :D

 

Wrzucam w spoiler, bo choć misja poboczna, to potwornie podobało mi się rozwinięcie akcji:

Spoiler

Ja wyszedłem od nich po pierwszym kielichu, bo coś czułem, że źle się to skończy. Ale będąc na zewnątrz pomyślałem sobie, że przecież to tylko gra i powinienem zobaczyć co też dziwnego się stanie. Po drugim kielichu mnie obrobili i wyrzucili do rowu (to już wiesz). W pierwszej chwili spanikowałem, bo straciłem 150$, ale rzut okiem na mapkę pokazał mi miejsce w którym zostawiłem konia, więc pobiegłem tam prędko, zakradłem się do domu, kobietę zabiłem nożem, a grubasa pod schodami z rewolweru. Jestem oczarowany.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wojtq napisał:

 

Wrzucam w spoiler, bo choć misja poboczna, to potwornie podobało mi się rozwinięcie akcji:

  Ukryj zawartość

Ja wyszedłem od nich po pierwszym kielichu, bo coś czułem, że źle się to skończy. Ale będąc na zewnątrz pomyślałem sobie, że przecież to tylko gra i powinienem zobaczyć co też dziwnego się stanie. Po drugim kielichu mnie obrobili i wyrzucili do rowu (to już wiesz). W pierwszej chwili spanikowałem, bo straciłem 150$, ale rzut okiem na mapkę pokazał mi miejsce w którym zostawiłem konia, więc pobiegłem tam prędko, zakradłem się do domu, kobietę zabiłem nożem, a grubasa pod schodami z rewolweru. Jestem oczarowany.

 


Kasę odzyskałeś? Schowek za

Spoiler

obrazem mamusi pod schodami

Ja ich odyebałem na początku, jak tylko gruby zasugerował, żebym poszedł zobaczyć, co ta jego lafirynda się tak długo szykuje. Jej zasadziłem headshota z łuku, a ten tłuścioch jakimś cudem to wyczuł i do mnie przybiegł.

Najlepsze jest to, że po jakimś czasie tam wróciłem, to nie było ani jej toaletki, ani łóżka, ani też tej szafki, w której... sam wiesz ;)
No i jak się strzela do naściennych lamp obok okien, to im można mini pożar zrobić - polecam :) 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, kermit napisał:

30$ łupu, 94$ zeby sie wykupic xD napad stulecia

A to jest w zasadzie mój jedyny poważny zarzut dla tej gry. Cały ten system kar finansowych powinien zostać poprawiony, a przynajmniej żeby nie nakładali kar za to co robimy w misjach fabularnych, bo to trochę nie fair że np. pomagamy Micah i jeszcze doje.bią nam za to 200 dolców kary xD. Bandanę też niepotrzebnie AŻ TAK "znerfili" względem jedynki że praktycznie nie robi różnicy czy ją mamy czy nie.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:


Kasę odzyskałeś?

No i jak się strzela do naściennych lamp obok okien, to im można mini pożar zrobić - polecam :)  

Odzyskałem. Przeszukałem cały dom i na końcu zajrzałem tam (co powinienem zrobić na początku, no ale...).

Spróbuję z pożarem innym razem. :)

 

Poza tym jestem zachwycony oświetleniem w grze i wiernym oddaniem atmosfery danej pory dnia. Wspaniałe wrażenie robią też miasta nocą, które zachwycają swą plastycznością.

 

1 minutę temu, basbot11 napisał:

Właśnie, gdzie można wykąpać kowboja?

W rzece nie wystarczy? Ja tak piorę ubrania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...