Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowałem jelenia (nie skórowałem), chcę go w całości dać na rzecz obozu, czyli Pearsonowi, ale nijak nie mogę. jak go rzucę gdzieś w obozie, to zawsze mnie teleportuje w to samo miejsce obok ogniska i tam jest zrzucany. 

O co z tym chodzi? 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, cubasa napisał:

Sam nie wiem co kupić... Gra ktoś na Pro i może wypowiedzieć się coś więcej o grafice? 

 Jak do tej pory nie miałeś żadnej konsoli to chyba nie ciągnęło Cię do exów z PS4. Ja wziąłbym Xboxa. Ograł co mam ograć. Ewentualnie później sprzedać i kupić PS4 Pro ( pewnie w lepszej cenie ) do exów. 

 

Ja np z exów z PS4 to tylko Spider Mana bym chciał ograć. 

Odnośnik do komentarza

@kermit ta druga miejscówka to ze sztabką złota chyba, nie? :)

 

Ja przed chwilą wyczyściłem nocą mój pierwszy obóz bandytów :banderas:
Pięciu konfederatów, rozpamiętujących wojenne losy - laska dynamitu ciśnięta w ognisko znacząco przetrzebiła stado, a niedobitki wykończyłem z mojego sześciostrzałowca. Jakie to jest uczucie, kiedy tak pozbawiasz życia męty tego społeczeństwa... I ten looting obozowiska po wszystkim - ta gra mogłaby opierać się tylko na tym, a i tak zasługiwałaby na dychę :)

Odnośnik do komentarza

Ej jak jest w końcu z tym ekwipunkiem. Zabijam niedźwiedzia, wyskakuje mi info, że mam za mało miejsca i mam coś usunąć. Coś usuwam ale nic się nie dzieje . Skąd wiem ile mi miejsca potrzeba i ile jeszcze mam wolnego?

 

Boże co za wspaniały gierka, co za ogrom. Będę w to grał nie wiem do kiedy. Normalnie gra usługa xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Homer S napisał:

Eh, jedyne co mnie wkurza to medale w misjach. Myślałem że się nauczą po GTA i będzie opcja ich wyświetlenia przy starcie misji.

 

To jest anty spoiler i żeby zachować element zaskoczenia. W ogóle sorry ale nie wiem jak za pierwszym razem można grać w takiego mesjasza i robić coś wg szablonu i pod sztywne wytyczne?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Piękna gra. Człowiek jedzie sobie i przygody same go znajdują. Dzisiaj miałem sytuację, że facet ledwo żywy spadł z konia, zawiozłem go do lekarza w mieście, a ten na miejscu uciął mu rękę, bo wdało się zakażenie. Bez cutscenek, tak po prostu w trakcie gry.

Albo inna sytuacja z pewną obleśną parą w domu na odludziu - siądźcie z nimi do stołu i pijcie do oporu! :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

Ale nie da się wcisnąć jednego przycisku żeby wszystko zabrać z szafki- tylko wszystko pojedynczo...

2018 serio rockstar? 

 

I koń jest brudny, mniej mocy ma- dzizas, kto to akceptował....

 

No chuynia strasza, mogli to wszystko olac i po prostu zrobic 100 vs 100 deatchmatch z latajacymi kutasami jak w fortnajcie to by byla gierka dopiero

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...