Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, c0ŕ napisał:

No i wszystko w singlu zrobione prócz tych medali. Jak tam Figuś, idzie jak po grudzie czy w miarę sprawnie? 

Dzisiaj robię dopiero 2 misję, ale to bardziej dlatego że mi się nie chce :dog: jeszcze 46 złotek, jedne misję pięknie wchodzą, ale niektóre przy powtarzaniu ze standardowym koniem i pustkami w kieszeniach jest trochę lipton.

 

Póki co najwięcej ku.rew poleciało przy misjach w prologu bo gra ewidentnie tnie w (pipi)a ze zliczaniem celności.

 

 

 

 

No i ku.rwa już drugi raz nie chce mi się scenka załączyć w misji w której dostajemy wędkę, a jest ona na czas

Odnośnik do komentarza

Nie będę się już znęcał nad spi,erdolonym sterowaniem i spie,rdoloną policją w miastach, nie wiem co za designer klepnął takie rozwiązania, ale moim zdaniem świadczy to tylko o tym, że ten silnik, ten gameplay, te mechaniki są już strasznie przestarzałe. 

Mam jakiegoś encountera, murzyn mnie woła, że mu porwali żonę, żebym ją odzyskał a on tu czeka. Jadę, odnajduję żonę, zabijam ją, wrzucam na konia, wracam a murzyna nie ma. A jakbym nie zabił żony to by był. Do tego zerowa destrukcja otoczenia, żeby chociaż jakaś oskryptowana była. Do tego te misje ze śledzeniem ludzi xdd Wczoraj trafiły mi się dwie pod rząd, myślałem, że pęknę ze śmiechu. No i te misje jedź strzelaj wracaj, jedź strzelaj wracaj, jedź strzelaj wracaj. To samo od 2001 roku. Generalnie mnóstwo roboty przed Rockstarem, ja kolejnej takiej samej gry nie strawię. 

 

Liczę, że Redzi w CP2077 pokażą nowoczesną grę, z nowoczesnym prowadzeniem wielowątkowej fabuły a nie 10 minut jazdy na koniu, 2 minuty dialogu, 2 minuty strzelania, podnoszenie kapelusza i 10 minut na koniu do obozu.

Edytowane przez szejdj
  • Plusik 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ty no ale po co w to grasz jak takie chu.jowe, ja bym nie gral jakby mi wszystko po kolei w tej grze niepasowalo. 

 

Redzi tacy super i uposledzona płotka wraz z geraltem ktory podczas walki blokuje sie na krzaku lub niezniszczalnym ogrodzeniu wyskosci 20cm :banderas:

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

To istnieje taka nieslychana mozliwosc jak sprzedanie gry i kupienie czegos innego.

 

Mnie irytuje jedynie w rdr to ze czasem wciskajac trojkat chcac wsiasc na konia arthur przyje,bie komus lute i jest poszukiwany, no i zderzenia z drzewami wygladajace jak z pociagiem czy potracenie kogos w saint dennis niechcacy. Przy ilosci plusow ktore ta gra wedlug mnie ma nie ma o czym rozmawiac. I jaki system destrukcji? Ploty sie rozwalaja az milo o co chodzi? Ze domu nie wysadzisz dynamitem? Albo to ze zniknal jakis npc? W wiedzminie takie rzeczy byly nagminne o zalosnych bugach typu geralt siedzacy na niewidzialnej plotce nie wspominajac.

Albo ze w westernie jezdzi sie na koniu? No tego mogl nie przewidziec kupujac rdr.

Dla mnie to takie psioczenie na sile aby sie na sile przyje,bac. Bede gral w gre szukajac jedynie minusow. Tak to wyglada.  I jestem taki kontrowersyjny bo jade po grze ktore 99% ludzi uznaje za jedna z najlepszych tej generacji.

 

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak już wspomniałem wkurza mnie w tej grze:

-system przestępczości, którego rockstar od GTA III nie potrafi naprawić, stróże prawa głównie reagują tylko na nas i wyrastają spod ziemi na odludziu

-niektóre aspekty jazdy na koniu, czasem z dupy koń się wywali, nie wiadomo w sumie na czym

-mam problem z bronią na ramieniu/plecach, która nagminnie jest automatycznie ściągana, pomimo przypisania jej u rusznikarza. Także amunicja zmieniająca się na zwykłą 

-npc czasem zachowują się jak idioci, przez co wpada nam bounty, bo sami na nas wpadli i zaraz wyskakuje "napaść". nie zawsze, ale zdarza się 

-brak biegania w obozie, oraz czasem jakieś dziwne spowolnienie, bo ktoś podejdzie i zacznie gadać, a my nie możemy tego przerwać

-nie pomijalne animki skórowania/przeszukiwania. można to było dać jako wybór w opcjach gry. Fajne na początku, ale też zaczyna nudzić

-niestety trochę na siłę skomplikowane sterowanie, przynajmniej na początku 

 

Większość to pierdoły, ale to mnie akurat najbardziej w tej grze irytuje. 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...