Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Aleks napisał:

Za pierwszym razem grałem na podstawowym PS4. Jak nigdy nie interesowały mnie 'nowe' wersje starych gier, tak w przypadku RDR2 chętnie zobaczyłbym wersję nextgen. Mi dodanie 60 fps wystarczy do usprawiedliwienia ponownego zakupu. Wróciłbym chociażby do:

Ten wykreowany świat jest rewelacyjny. Inne gry po RDR2 wydają się 'puste'.

RDR 2 ogrywałem na premierę na poczciwym XO Fat. Z ciekawości odpaliłem gierkę ostatnio na XSX, do tego w międzyczasie poszedł upgrade TV i lepsze słuchawki. Efektem czego mega się wciągnąłem i gdyby nie inne rozgrzebane gry, to pewnie znowu bym się zatracił. 

Odnośnik do komentarza

na 3080 w 4K i wszystko max gra czasami spada do 50fps w niektórych momentach, ale pięknie się gra w 4K/60 na maxa w tym żywym świecie , photo mode tez jest świetny

 

B2CF1F63DF885B5C5128F94050F472C1A4AADAAC

 

3C300B547A4B9ABEC887FEC8C8E9E2593E7D1B01

 

9707F5E8E0D6CD37FD8D39F7BDE373B7C94FE066

 

AC0842ECD55B31A89D92484B32F229EA857DB165

 

F744BCD5D7E57B180A474439A22E1DF51E5089B1

 

971FFF8B3E3611CE9EEDCE22322E518A07B6BD4F

 

reszta screenow https://steamcommunity.com/id/s4rg10/screenshots/?appid=1174180

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cudowny kanał to jest, aż mi się przypomniało jak za dzieciaka oglądałem tajemnice z gta vc i sa xD no i mimo że mam 1000h w tej grze to ilość rzeczy jakiej nie widziałem jest wręcz przerażająca xD gra wyprzedziła generację jak nie dwie pod tym względem i chyba tylko kolejna gra r* ma szansę to pobić 

Odnośnik do komentarza

Rockstar zrobili grę wybitną i mimo, że jak każda gra ma pewne wady ( które nie dla każdego są wadą) to ma tyle zawartości, smaczków, świetna historia już nie mówiąc o wspaniale wykreowanym i żywmy świecie, że ciężko będzie pobić tego sztosa. Ale przyznam, że sam wątpiłem kiedyś w tą grę, RDR była świetna, ale myślałem no pewnie będzie jeżdżenie na koniu jakieś napady ale czy będzie szał? No a jednak jest gra cudowna :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mario10 napisał:

Rockstar zrobili grę wybitną i mimo, że jak każda gra ma pewne wady ( które nie dla każdego są wadą) to ma tyle zawartości, smaczków, świetna historia już nie mówiąc o wspaniale wykreowanym i żywmy świecie, że ciężko będzie pobić tego sztosa. Ale przyznam, że sam wątpiłem kiedyś w tą grę, RDR była świetna, ale myślałem no pewnie będzie jeżdżenie na koniu jakieś napady ale czy będzie szał? No a jednak jest gra cudowna :)

No imo najlepsze story z grach rockstara i w ogóle jeden z najlepszych bohaterów w grach ever. 

Odnośnik do komentarza

Ogrywałem rdr2 w zeszłym roku i faktycznie były skarby, ale jeden bez wspomagania bym nie znalazł za nic w świecie.

Ja uwielbiam historie Arthura jest po prostu mega dojrzałą opowieścią, ale lubię RDR2 to, że to nie jedyny dobry bohater historii uwielbiam Sadie czy Dutcha.
Chciałbym ogrywać taką grę co roku, ale obawiam się, że teraz siły Rockstar skupią się na RDR2 Online i może kolejnym GTA co nie do końca mnie cieszy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nawet jakby nie byli skupieni na online to nie ma szans żeby zrobić grę tego typu w rok xD chcecie jakości to czekajcie, chcecie ubigre od foremki no to wtedy może dadzą radę dostarczać grę co roku. Ewentualnie mogą zrobić jak cdp czyli robić grę 100 lat i dostarczyć gówno xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Ewentualnie mogą zrobić jak cdp czyli robić grę 100 lat i dostarczyć gówno xD

W ogóle ogarnijmy, że RDR2 wyszło w 2018 a GTA V w 2013.

Też bym w coś nowego od Rockstara ponownie wreszcie zagrał. A wiemy obecnie tyle, że mamy dostać tylko kolejne już odświeżenie "piątki". Przy czym przecież nie ma w tym temacie żadnego konkretnego info.

 

Z takim cyklem wydawniczym to kolejne Red Dead dostaniemy faktycznie za 10 lat :frog:

Odnośnik do komentarza

Do dwójki była moją ulubioną grą, ale no kurde, dwójki nic nie pobije. Lepsza historia, lepszy świat, lepsze wszystko. Biłbym po jajcach tylko za te medale i głupie challenge, jedynka miała pod tym względem lepsze rzeczy do 100%. No i Arturek. najlepszy bohater w grach evah.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.03.2021 o 17:07, l33t napisał:

Z takim cyklem wydawniczym to kolejne Red Dead dostaniemy faktycznie za 10 lat :frog:

IMO kolejnego RDR nie dostaniemy ani za 10 lat ani za sto ani nigdy. Obie części fajnie się zazębiają i jakoś nie widzę tutaj opcji na kolejną epicką historie. Chyba że jakiś spin off. Oczywiście chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...