Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/26/2021 at 9:48 AM, pioooti said:

P.S. Mi koń nie wpadł pod pociąg, grzecznie czekał przed przejazdem aż się szlabany otworzą.

 

Może już z pachtowali cos bo teraz tez gram i jest lepiej, jak gra wyszła to pierwsze co zrobiłem to pojechałem po białego, który potem tez zginął od rąk pociągu 

Odnośnik do komentarza

chuja tam spaczowali

 

Wczoraj sobie polowałem na borsuka żeby zrobić nową torbę i trochę to trwało jak w końcu się trafił 3 gwiazdkowy to niechcący go przejechałem i cyk 1 gwiazdka xd 

 

a tak w ogóle to świetnie się teraz bawię przy kraftingu i zwiedzaniu świata, to jest idealnie zrobiony openworld bez mapy zasranej znacznikami questami i innym dziadostwem

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Też miałem wrócić, ale poczekam, może jakiś patch pod nextgeny dadzą. Chociaż kusi strasznie i trzeba sobie czasu zagospodarować też sporo.

Początkowo miałem plan ograć na Ps5 może choćby loadingi byłyby szybsze, ale z racji, że Ps5 w wersji gołej ani widu, ani słychu to postanowiłem wrócić i cieszyć się światem :)

Odnośnik do komentarza

Grałem na podstawowej wersji PS4. Też planuje zagrać jeszcze raz. Tym razem XSX i OLED, co już można uznać za pewnego rodzaju remaster. Biorąc pod uwagę, że R* mają zapowiedziane next GTAV (chyba z nieokreślona datą?), to nowej wersji RDR2 nie spodziewam się szybko. Tak wogóle, to po cichu liczę na 'remaster' RDR 2 i 1. Jako jedna historia, bez podziału na części. Z jedynką podciągnięta do standerdów dwójki. Wszystkie w 60 klateczkach. Jak praktycznie nigdy nie kupuje remasterów, tak w dniu premiery byłbym godów w zębach zanieść 3,5 stówy.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SlimShady napisał:

Chłop ma rację. Gdzie są takie sceny jak z jedynki, gdzie widać owłosione cipki :)

  Ukryj zawartość

 

No nie ma, ale za to jest wanienka i bańki mydlane.

Ja przepraszam bardzo ale w misji gdzie piło się z lennym było widać cysia  :) pamiętam już te 11 lat temu jak stuleje się oburzały że John nie może iść na dziwki  xD ogólnie walcie się na cyce stulejarze yebane, Arthur jest zbyt potężnym samcem alfa żeby ruchał co popadnie

Odnośnik do komentarza

Mnie tam jaraly kiedys kwadratowe cyce lary co pobudzały wyobraźnię. 

Nie potrzebne gole cyce, czy uj na wierzchu, wystarczy cos zrobić ze smakiem.

 

 

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Patrząc na remaster gta 5 wątpię że jedyne co by zaoferowali to 60fps. Jestem frajerem i dalej wierzę w rimejk jedynki xD

Kierwa, jedynka mocno mi siadła. Nawet kupiłem nową w folii bo mnie oszukał dzieciak z olx i plyta byla porysowana (na złość misja w polowie gry nie chciała się wczytać). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...