Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, LiŚciu napisał:

Siema, ponieważ pupcio zaraz życie odda w obronie RDR2, to dochodze do wniosku że może warto stestować tą gre więc mam pytanie. Na xstore jest promka na wersje zwykłą i tylko tryb fabularny. Różnica w cenie mała ale pewnie online troche waży i pytanie czy ten online coś warty czy brać tylko tryb fabularny? - troszke taniej i mniej na dysku zajmie. Będzie na przyszłe ogranie. 

Grasz coś multi? Jeśli nie to nie warto A jeśli tak to też nie warto :pawel: można tam niby spędzić miło kilka godzin ale chyba lepiej mieć kilka gb na dysku i kilka zł w kieszeni niż w to grać

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Grasz coś multi? Jeśli nie to nie warto A jeśli tak to też nie warto :pawel: można tam niby spędzić miło kilka godzin ale chyba lepiej mieć kilka gb na dysku i kilka zł w kieszeni niż w to grać

 

W sumie to chciałem wiedzieć. Czy gram w multi czy nie to nie ma znaczenia bo multik w RDR2 mógłby się okazać czymś zajebistym i wtedy bym wsiąkł ale jak piszecie że szkoda pietnastaka to nie dam nawet ósemaka, thx

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie rozumiem narzekań na online. Jeśli ktoś lubi konwencję RDR to co może być złego w graniu tego samego z ziomeczkami w co-opie?

 

Wiadomo poziom misji to nie to samo, ale samo ściganie przestępców, polowania, misje legendarne czy zbieranie skarbów jest fajne. 

 

też myślałem że online to kupa dopóki nie usiadłem trochę dłużej i wsiąkłem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy da się pozbyć broni z ekwipunku? Mam aktualnie 2 karabiny powtarzalne, a używam praktycznie tylko Lancastera, podobnie jest z rewolwerami.
Co prawda da się u rusznikarza przypisać daną broń do nas na stałe do kabury. Dałem sobie Lancastera na plecy, karabin na ramię i rewolwer do kabury, ale często mi to resetuje i czasem po chwili się zorientuje, że nie będąc na koniu mam tylko rewolwer a reszta została w jukach na koniu.
Ewentualnie dlaczego mi te przypisane bronie resetuje? Ostatnio pojechałem drugi raz do rusznikarza i były przypisane, ale jak schodziłem z konia i tak ich nie zabierał poza rewolwerem.

Da się wywalić niektóre bronie z juków i nie wozić ich ze sobą?

Odnośnik do komentarza

Nie da się chyba, ja sobie wyrobiłem nawyk że ręcznie sobie wybieram z juków co chce jak gdzieś jadę. Mi bardzo często resetuje za to rewolwery, używam dwóch cattlemanów a zawsze jak na nowo odpalam grę mam cattleman x1 i drugi mauser. 

 

Chyba że coś się jeszcze da ustawiać w skrzynce z bronią przy łóżku. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, messer88 napisał:

Mi bardzo często resetuje za to rewolwery, używam dwóch cattlemanów a zawsze jak na nowo odpalam grę mam cattleman x1 i drugi mauser. 

Trzy lata i dalej nie poprawione, ile razy było zdziwko jak podczas misji miałem nie ta broń którą chciałem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Red Dead 2 na xsx w promocji i widzę jaka różnica jest pomiędzy ps4 pro, a ta xsx i jaka niezła sraka i rozmazane gówno było na tym sony. Po przejściu GTAV naszła mnie ochota na western xd, przejść to przejdę, ale calakować nie mam zamiaru, bo wiem jakie pojebane są te acziwy, jak na PS4 porobiłem kiedyś swego czasu. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Faka napisał:

Kupiłem Red Dead 2 na xsx w promocji i widzę jaka różnica jest pomiędzy ps4 pro, a ta xsx i jaka niezła sraka i rozmazane gówno było na tym sony. Po przejściu GTAV naszła mnie ochota na western xd, przejść to przejdę, ale calakować nie mam zamiaru, bo wiem jakie pojebane są te acziwy, jak na PS4 porobiłem kiedyś swego czasu. 

Znaczy się xox a nie xsx, żeby ktoś nie pomyślał, że porównujesz konsole z 2 generacji. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie długo nad tym myślałem, ale nie wytrzymałem ta gra i tak jest piękna. Chciałem ograć na PS5 ale nie mogę doczekać się samej konsoli do kupna, wszędzie jakieś zestawy z grami za 80zł :)  więc zacząłem grać ponownie. I znów mnie wciągnęło bagno tej gry.

Kojarzycie może akcję z

Spoiler

Więźniem, któremu przestrzelamy łańcuchy? Za drugim razem jak go oswobodziłem zdradza mi, że jest jakiś dom na południe od Rhodes gdzie ktoś ma sporo gotówki do obrabowania, ale tam pokrążyłem i nic nie znalazłem.

 

37 minut temu, Boomcio napisał:

@mario10 a nie wolisz poczekać na nextgen patcha z drugą rozgrywką?

Wiesz co jak widzę odcinanie kuponów z GTAV, które wyszło chyba w 2013, a teraz ma wyjść jeszcze wersja na PS5 i XSX to jakoś nie liczę szybko na RDR2. Z resztą wystarcza mi na prawdę wersja na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Boomcio napisał:

@mario10 a nie wolisz poczekać na nextgen patcha z drugą rozgrywką?

Namiastka next-gena jest już na One X, ale jeśli grasz na PS5 to niestety masz wersję z Pro, która mocno odstaje jeśli chodzi o rozdziałkę w porównaniu z ulepszonym One.

 

Jednak jak koledzy piszą, na upgrade bym się nie nastawiał, chyba że płatny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...