Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, pioooti napisał:

Susan poprosiła mnie o przyprawy. Zerwałem, wręczyłem i...
 

  Pokaż ukrytą zawartość

dostałem info, że mam wrócić do swojego namiotu po nagrodę. Chodzę, macam i nic. Nagroda będzie później?

 

Od razu zaspoiluje. Susan nie będzie nagrodą. :obama:

 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skonczylemn wlasnie Epilog/RDR2. Mam cos kolo 90% ale nie planuje robic znajdziek i innych bzdetow zeby miec 100%. Jedynie planuje jeszcz odkryc reszte mapy bo nie zwiedzilem zachodu całego. Ale chcialbym tez zobaczyc co mnie ominelo w calym swiecie RDR2. Np. wiem o tajemniczych napisach na scianach w Saint Denis wiec tam sie m.in. wybieram spotkac tego kogos. W zwiazku z tym mam pytanie, czy znacie jakas dobra interaktywna stronke/mape z wszystkimi ciekawostkami jakie mozna znalezc w tej grze? Cos zamiast ogladania sekretow na YT. Dzieki.

Edytowane przez rado
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2021 o 19:22, rado napisał:

Skonczylemn wlasnie Epilog/RDR2. Mam cos kolo 90% ale nie planuje robic znajdziek i innych bzdetow zeby miec 100%. Jedynie planuje jeszcz odkryc reszte mapy bo nie zwiedzilem zachodu całego. Ale chcialbym tez zobaczyc co mnie ominelo w calym swiecie RDR2. Np. wiem o tajemniczych napisach na scianach w Saint Denis wiec tam sie m.in. wybieram spotkac tego kogos. W zwiazku z tym mam pytanie, czy znacie jakas dobra interaktywna stronke/mape z wszystkimi ciekawostkami jakie mozna znalezc w tej grze? Cos zamiast ogladania sekretow na YT. Dzieki.

https://rdr2map.com

Nie ma nic lepszego. Oznaczasz co chcesz, a czego nie. Tu jest wszystko od znajdziek aż poeaster eggi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pare dni temu ukończyłem tego mesjasza i omg, jakaż to była piękna przygoda. Na początku epilogu byłem nieco sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale okazało się, że zakończenie zostało rozkminione w rewelacyjny sposób.

Spoiler

"Pomost" pomiędzy RDR2 i RDR mnie rozwalił. Zwiedzenie południowego zachodu zostawiłem sobie na sam koniec i to był idealny wybór, bo dopiero wtedy zobaczyłem znane miejscówki z RDR. Finał i dojechanie Micah - poezja.

 

To jedna z tych gier pod koniec których czuje się smuteczek. Na początku dość długo zajęło mi wkręcenie sie w ten tytuł i poczucie specyficznego vibe, ale im więcej się zwiedza tego świata, im więcej poznaje się postaci i tajemnic, to tym bardziej się wsiąka. Bardzo dobrze, że Rockstar nie poszedł drogą wytyczoną przez inne open worldy, nie ma tu pierdyliarda znaczników, ale nie znaczy to, że nie ma dużej ilości kontentu. Po prostu jest tak jak w prawdziwym świecie, jeśli się na coś natkniesz i odkryjesz jakąś tajemnicę, to będziesz miał szansę ją poznać. Jeśli nie, to trudno, może uda się następnym razem coś zauważyć. 
Chętnie pograłbym jeszcze więcej, ale kupka zaległości czeka...A z RDR2 i tak spędziłem już bardzo dużo czasu, bo zacząłem grać w połowie grudnia i od wtedy nie spojrzałem nawet na inny tytuł. Jebany majstersztyk.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, orion50 napisał:

Kurde kusi żeby kupić. Grałem na PS4 slim i wyglądało lepiej niż życie, a na SeriesX w 4K (mam teraz odbiornik z HDR) to musi urywać moszne. Piekna to gra jest, 

 

Jak masz ochotę zagrać drugi raz, to nie ma się co zastanawiać. Ja nawet oglądając porównania na yt widziałem, że różnice między ps4pro a xsx są od razu zauważalne

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...