Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak jak w GTA z garażami tak i tu na tuning konia musisz pojechać do stajni, tam kowal Smitey zmieni ci podkowy na podbite amelinium, pozłacane strzemiona i zamontuje akcesoria na twojego ogiera :)

 

A tak na poważnie to w zakładce koń lub ekwipunek konia, gdy wchodzisz z nim w interakcję powinno dać się ustawić wszystkie wizualne dodatki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2020 o 13:25, mario10 napisał:

że wolno chodzi w obozie, że przeszukiwanie domów czy zwłok do kpina i zajmuje godziny, i jeszcze kilka innych mechanik w grze już dawno powinno być poprawione jak na taką produkcję i takie studio


Ale jak "poprawione"? Piszesz, jakby to był jakiś bug, a to tak zostało zaprojektowane, żeby właśnie dodać realizmu i budować klimacik.
Nie ma nic piękniejszego, niż poranna kawka przy ognisku, wyszczotkowanie rumaka, a później wyczyszczenie giwery - tak zaczynałem prawie każdy dzionek i czułem się, jakbym tam żył :banderas:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja na początku myślałem, że

Spoiler

można uniknąć tego, że Arthur się zarazi, wybierając jakoś inną ścieżkę No, ale niestety. Wierzyłem też jak on, że się da wyleczyć i będzie dalej zabawa w szczelanko kombojem :( no i niezła imersja była bo grałem w lipcu jako covidowa kurwa się zaczynała rozkręcać a on pokasływał sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

I sobie kurde jestem w Horshoe Overlook, jeżdże sobie, zwiedzam, podziwiam widoki, szukam zwierząt, tak, jak za pierwszym razem. A tu przecież dodali jeszcze nieco zawartości dodatkowej, której nie miałem szans ograć :obama:No i nie ma nic bardziej relaksującego, niż jazda koniem po lesie, przy strumykach, z tym obłędnym dźwiękiem na słuchawkach.

Odnośnik do komentarza

@baniek te staty od Sony są trochę dziwne. Mi pokazuje ponad 500h w RDR2 a teraz sprawdziłem na Rockstar Social Club i mam 180h w single i 110 w online także jak widać rozstrzał jest spory. Możliwe że na Rockstar nie zliczało czasu podczas pauzowania czy jakichś innych okołogrowych aktywności. Tak czy siak bardziej wierzę licznikowi od R*

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem grałem na podstawowym PS4. Jak nigdy nie interesowały mnie 'nowe' wersje starych gier, tak w przypadku RDR2 chętnie zobaczyłbym wersję nextgen. Mi dodanie 60 fps wystarczy do usprawiedliwienia ponownego zakupu. Wróciłbym chociażby do:

W dniu 9.03.2021 o 09:26, Rozi napisał:

No i nie ma nic bardziej relaksującego, niż jazda koniem po lesie, przy strumykach, z tym obłędnym dźwiękiem na słuchawkach.

Ten wykreowany świat jest rewelacyjny. Inne gry po RDR2 wydają się 'puste'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...