Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ehh kowboje byli najlepsi w Płonących Siodłach. Dziś takie żarty by nie przeszły ale dobrze że nadal można powspominać takie produkcje :) W obu częściach RDR nie brakuje dobrych tekstów i zwrotów akcji ale w porównaniu z tym czego nie bano się pokazywać na wielkim ekranie dekady temu to faktycznie są mocno ugrzecznione.

A co do golizny to tak, wyobraźnia robi swoje. Mi w westernie wystarcza fajna panna z dobrym cycem w dobranym gorsecie aby ptasior stał na baczność :good:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2021 o 17:38, emwusc napisał:

Mam zgrzyt z RDR2. Gra niby dla dorosłych ludzi. Odpowiednie oznaczenie na etykiecie jest  ale w środku poprawność polityczna na każdym kroku. W każdym filmie typu western w saloonach pełno dziwek, które można wykorzystywać za odpowiednią opłatą. A tu żeby tylko kobiet nie urazić to udawajmy że dziwek nie ma. Dalej. Bandziory w westernach mordowali, gwałcili z uśmiechem na ustach i whisky w ręce. Tu połowa bandziorów z naszej grupy jakaś taka ugrzeczniona. Może nie powinni sie zajmowąć takim fachem in the first place? Bo z żadną bandą w konfrontacji by nie dali rady z taką ekipą. Na filmach bandy wzbudzają autentyczny strach a w rdr2 banda to jakaś pseudorodzina z dziecmi na wychowaniu i objazdowym babińcem. W realnej bandzie takie kobiety robiły by za dziwki a tak na prawdę nikt by ich po dzikim zachodzie nie woził bo bandziory planowali i wykonywali skoki a potem pieniądze przepuszczali w przybytkach rozkoszy i innych a nie wozili ze sobą zbędnego narzekającego balastu w formie bab, dzieci, małoletnich dziewczynek. Indian na pewno też nie ruszajmy i nie mówmy jak było się obrażą. Czekam na poważne potraktowanie tematu westernu. Kino z lat 60,70,80 nie miało problemu z nakreśleniem realiów.

Westerny mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co Looney Tunes. 

Jeśli chcesz się o tym przekonać, znajdź stary amerykański rewolwer i spróbuj z niego trafić do celu z 10 m. 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Rozkmina jak dla mnie trochę zbędna. Nie jestem ekspertem od westernów, ale jak chcemy odwzorowanie bardziej realistyczne to jak dla mnie bardziej powinniśmy zagrać w jakiś symulator farmy czy też chorego na kiłę pijaka.

Nie wiem jak Wam ale mi odwzorowanie świata w tej gierce podoba się bajecznie. Właśnie podszedłem drugi raz i zakończyłem pierwszy rozdział i jest wszystko jak należy od historii przez zadania , główny wątek gangu, polowania, gry w saloonach, pojedynki, spontaniczne zadania poboczne czy historyjki na jakie trafiamy. Po prostu dalej mnie zaskakuje Rockstar jaką ilość zawartości upchnął w tej grze dbając jednocześnie o szczegóły.
Czy gra jest w pełni realistyczna no nie, ale dla mnie klimat epoki jest oddany doskonale i świat po prostu wciąga. Samo jeżdżenie konikiem po świecie gry jest interesujące i sprawia przyjemność.
A to, że nie mogę się zabawić z panienką w Saloonie zupełnie mi nie przeszkadza i nie psuje efektów jakie dostarcza mi gra. Do każdej gry można się przyczepić, ale jak dla mnie Rockstar zrobił grę wybitną i tego trzeba się trzymać :)

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, messer88 napisał:

Teraz jak gram i z rzadka robię misje to zaskoczyły mnie też interakcje w obozie np gadka że dawno nic nie wpłacałem czy opcjonalna pogawędka (te małe ?) z Karen że zabijam dużo zwierzątek. No jest to dopracowane. 

Najlepsza scenka jest jak za długo jesteś brudasem xD

Odnośnik do komentarza

Ja muszę skończyć 3 bo nie ma koników w Saint Denis :(

4 minuty temu, Pupcio napisał:

Najlepsza scenka jest jak za długo jesteś brudasem xD

 

nie widziałem to się postaram o to w takim razie xd 

 

A znowu taka samą bekę jak przy premierze miałem przy scence z rodzeństwem co zaprasza na jedzonko i mina Artura przy stole xD a i dodam że wcześniej siedziałem przy ognisku z typkiem co wspominał właśnie o takiej parce co go zapraszała tylko coś mu tam śmierdziało. 

Odnośnik do komentarza

Siema, ponieważ pupcio zaraz życie odda w obronie RDR2, to dochodze do wniosku że może warto stestować tą gre więc mam pytanie. Na xstore jest promka na wersje zwykłą i tylko tryb fabularny. Różnica w cenie mała ale pewnie online troche waży i pytanie czy ten online coś warty czy brać tylko tryb fabularny? - troszke taniej i mniej na dysku zajmie. Będzie na przyszłe ogranie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...