Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu wyrosłem z kolekcjonowania pudełek z grami. Co z tego, że się je ma, ani to ładnie nie wygląda na półce ani nie sprawia frajdy, że się te gry posiada. Gry się przechodzi i gra w nowe, myślę, że jak najdzie chęć ponownego zagrania to szybciutko można pobrać z biblioteki psn.

Ja akurat łącznie mam 3T dysku i dużo fajnych gier trzymam na prosiaku a kiedy mam ochotę do czegoś wrócić to nie muszę bawić się w szukanie płyty i ich zmianę co 5min.

Tak wolę cyfry i od dobrego roku tylko w takiej formie posiadam gry

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, krupek napisał:

Pytanie do tych, którzy wybrali wersję cyfrową - co Was do tego skłoniło? Pytam poważnie, bo ja nie widzę w tym sensu, żadnego. Ani taniej, ani szybciej, ani nic dodatkowego.

 

Ostatnio pogrywałem sobie trochę w Dirta i Spidermana które mam na płytach i remastera MW którego mam na dysku i kur.wica mnie brała jak miałem wstać i zmieniać płyty. 

Modern Warfare włączałem i cyk jechane było. Teraz w podobnym okresie co RDR wychodzi pierwsze DLC do pajonka, więc mogę grać trochę w to, trochę w to, nie będę wstawał żeby płyty zmieniać. 

Odnośnik do komentarza

Ty tu się kapeluszem martwisz, a c0r idzie się ostrzyc... Zero wczuwy - wymuskany goguś...
Tu się trzeba nie myć przynajmniej na 2 tygodnie przed premierą, zarosnąć i najlepiej śmierdzieć moczem - tak własnie sobie wyobrażam prawdziwego kowboja z tamtych czasów.
W sumie nie dziwię się, że mieli taki respekt - jak bezdomny wejdzie do autobusu to też nagle pusto się robi, a pomyśleć co by było, gdyby jeszcze skur.wiel miał giwerę :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

 

Rockstar się sciga z Naughty Dog i CDPR o miano najlepszego pracodawcy w branży gierkowej. Nie mogę z tego, że oni jeszcze się chwalą stugodzinnymi crunchami xd. Nie jest to jakiś wstydliwy fakt, a coś, czym się jakaś szycha z firmy chwali w wywiadach. Ja je,bie. 

 

A co tych pytań czemu się bierze cyfrę - bo można biedaki je,bane, po chuy zaglądasz innym do portfela xD. Czekam na pytania a ciekawe skąd miałeś na to pieniążki.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

8yhxijiodds11.jpg

 

Cytat

"There seems to be some confusion arising from my interview with Harold Goldberg. The point I was trying to make in the article was related to how the narrative and dialogue in the game was crafted, which was mostly what we talked about, not about the different processes of the wider team. After working on the game for seven years, the senior writing team, which consists of four people, Mike Unsworth, Rupert Humphries, Lazlow and myself, had, as we always do, three weeks of intense work when we wrapped everything up. Three weeks, not years. We have all worked together for at least 12 years now, and feel we need this to get everything finished. After so many years of getting things organized and ready on this project, we needed this to check and finalize everything.

More importantly, we obviously don’t expect anyone else to work this way. Across the whole company, we have some senior people who work very hard purely because they’re passionate about a project, or their particular work, and we believe that passion shows in the games we release. But that additional effort is a choice, and we don’t ask or expect anyone to work anything like this. Lots of other senior people work in an entirely different way and are just as productive – I’m just not one of them! No one, senior or junior, is ever forced to work hard. I believe we go to great lengths to run a business that cares about its people, and to make the company a great place for them to work."

 

 

BOJKOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, raven_raven napisał:

 

Rockstar się sciga z Naughty Dog i CDPR o miano najlepszego pracodawcy w branży gierkowej. Nie mogę z tego, że oni jeszcze się chwalą stugodzinnymi crunchami xd. Nie jest to jakiś wstydliwy fakt, a coś, czym się jakaś szycha z firmy chwali w wywiadach. Ja je,bie. 

 

A co tych pytań czemu się bierze cyfrę - bo można biedaki je,bane, po chuy zaglądasz innym do portfela xD. Czekam na pytania a ciekawe skąd miałeś na to pieniążki.

 

1296426041_by_slash1600_500.jpg

 

:cool:  :lapka: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, c0ŕ napisał:

no jakby między cyfrówką a pudełkiem była różnica stówy a nie dwudziestu złotych to ten argument o cenie może by miał rację bytu xd

 

a tymczasem ps4 coś mi odwala, harczy i w ogóle niestworzone rzeczy się dzieją, wyczuwam że na dzień przed premierą się rozje.bie

Odbuduj bazę danych. Przytrzymaj przycisk włączania aż usłyszysz dwa piknięcia i w menu konsoli wybierz tę opcję, może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, c0ŕ napisał:

no jakby między cyfrówką a pudełkiem była różnica stówy a nie dwudziestu złotych to ten argument o cenie może by miał rację bytu xd

 

A teraz policz różnicę jeszcze raz uwzględniając, że w piątek wystawisz na PT, wszak to największy plus posiadania pudełka nie raz tu wymieniany :nosacz3:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...