Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Multi może być dużo lepsze niż w GTA, jeżeli nie będzie można jeżdzić powozem z zamontowanymi armatami, bo to największy rak gta:online był. Swoją drogą ciekawe jak to ugryzą, w gta:o dorzucali co chwila głównie dziesiątki coraz droższych samochodów, samolotów helikopterów i różnego sprzętu bojowego.

Odnośnik do komentarza

Niech będzie i 100 ras koni, ale żadna nie będzie strzelać rakietami z autonaprowadzaniem na 2 kilometry.. W online grałem dość sporo w GTA:O i nie wydałem ani grosza na mikropłatności, to była tylko kwestia "WOW wyszło nowe auto/helikopter za 5 mln musze je mieć" vs "no fajne, kupie sobie niedługo jak moje biznesy przyniosą hajs albo zrobię pare napadów". Bo wbrew pozorom było kilka świetnych patentów w online na własne biznesy, ale niestety 10 samolotów na mapie i dzieci z latającymi samochodami strzelającymi rakietami zabijały jakikolwiek fun z gry. Najlepsze co można było zrobić to zlagować router, żeby wywaliło innych graczy z sesji i grać samemu i w spokoju robić hajs

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Nie graliście w multi w poprzedniej części i opieracie swoje zdanie na multiplayerze w GTA V, oki :rotfl:

 

Tryb wieloosobowy w RDR był za(pipi)isty - tryb TDM, albo Gold Rush ze stand-offem na początku? Pojedynki w pokera i w kości? Misje w coopie? Odpieranie fal zombie w Undead Nightmare? Miodzik na kilkaset godzin. Sam dobiłem do najwyższego poziomu legendy (zebra <3), bo kurde to było chyba najlepsze multi w gierce z trzeciej osoby w jakie grałem (Uncharted i TLOU są meh). No ale tak, będą mechaniczne konie i strzelanie rakietami, bo tak było w GTA, to tutaj przecież też!!!! 

 

Gra usługa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

W zasadzie komponent sieciowy mógłby dla mnie nie istnieć. Od RDR oczekuję wspaniałej historii na minimum 30-40 godzin, w sumie tak samo jak od każdej gry R*. Jeśli online będzie fajny to i tak na tym nie skorzystam :nosacz2:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Nie graliście w multi w poprzedniej części i opieracie swoje zdanie na multiplayerze w GTA V, oki :rotfl:

 

Tryb wieloosobowy w RDR był za(pipi)isty - tryb TDM, albo Gold Rush ze stand-offem na początku? Pojedynki w pokera i w kości? Misje w coopie? Odpieranie fal zombie w Undead Nightmare? Miodzik na kilkaset godzin. Sam dobiłem do najwyższego poziomu legendy (zebra <3), bo kurde to było chyba najlepsze multi w gierce z trzeciej osoby w jakie grałem (Uncharted i TLOU są meh). No ale tak, będą mechaniczne konie i strzelanie rakietami, bo tak było w GTA, to tutaj przecież też!!!! 

 

Gra usługa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Oczywiście, że grałem i zgadzam się z Tobą w 100%, ale serio liczysz, że po tych wagonach dolarów zarabianych na gta:o zrobią znowu taki multi w dwójce? :yao: Bardzo wątpie. Wszystko co piszesz będzie w grze jako aktywności, ale podstawą będzie freeroam na kilkadziesiąt osób i pryszczaci nastolatkowie polujący na innych graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rozi napisał:

Nie graliście w multi w poprzedniej części i opieracie swoje zdanie na multiplayerze w GTA V, oki :rotfl:

 

Tryb wieloosobowy w RDR był za(pipi)isty - tryb TDM, albo Gold Rush ze stand-offem na początku? Pojedynki w pokera i w kości? Misje w coopie? Odpieranie fal zombie w Undead Nightmare? Miodzik na kilkaset godzin. Sam dobiłem do najwyższego poziomu legendy (zebra <3), bo kurde to było chyba najlepsze multi w gierce z trzeciej osoby w jakie grałem (Uncharted i TLOU są meh). No ale tak, będą mechaniczne konie i strzelanie rakietami, bo tak było w GTA, to tutaj przecież też!!!! 

 

Gra usługa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Zacytuję to dla kronikarskiego obowiązku i zobaczymy za jakiś czas :usmiech:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2018 o 14:10, Rozi napisał:

Gra usługa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A niby czym będzie?

Polityka Rockstar/Take-Two idzie w tym kierunku więc nie rozumiem dlaczego Cię tak dziwi, że ktoś rzuca myśl że z RDO może być podobnie? O problemach GTAO można pisać eseje ale fakt faktem jest, że znajdą się takie które z łatwością mogą się przenieść do RDO - pierwsze co mi przychodzi do łba to multum hackerów i chooyowe podejście Rockstara do klienta. Dostałeś bana bo jakiś rusek zrzucił ci miliony na łeb i gra myśli że odpalasz jakieś cheaty? A chooy, nas to lotto, kupuj drugi egzemplarz albo spyerdalaj. To o czym mówi @Bartg też jest prawdą, Rockstar sam dodawał do tej gry mnóstwo pierdół które ją niszczyły, ale przecież hajs z mikro się zgadza.

Chce żeby to multi było funkcjonalne bo w pierwszym RDR (czy nawet GTA 4) bawiłem się świetnie ale nie pozwalajmy sobie mydlić oczu, polityka tej firmy jest teraz taka a nie inna i wiele znaków na niebie wskazuje że RDO będzie po prostu krową do dojenia a gracz znowu będzie rukany na każdym możliwym kroku. Może przez te pierwsza pare miesięcy będzie ok, ale skoro singiel ma być taki wciągający i długi to kto będzie odpalał to online?

Przypominam że z założenia GTAO też miało być bardzo fajne i zayebiste - wystarczy sobie przypomnieć ten trailer:
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie napisał że będą mechaniczne konie i strzelanie rakietami. Ochłoń trochę. Po prostu koncept multiplayera będzie podobny do tego z GTA Online, jasne znajdzie się wiele unikalnych typowych dla RDR rzeczy i elementów ale to dalej będzie podobny do GTA czyli sandboxowy freeroam. 

 

i tak RDR2  będzie grą usługą, to jest oczywiste w dodatku tak bezczelną że beta odbędzie się dopiero po premierze gry. Trzeba mieć tupet, Rockstar pluje na graczy, a ty się cieszysz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, raven_raven napisał:

 

Zacytuję to dla kronikarskiego obowiązku i zobaczymy za jakiś czas :usmiech:

A cytuj sobie, najwyżej się pomylę, olaboga.

 

W pierwszym RDR też był otwarty tryb free roam i też zabijało się innych graczy, ale można też było ustawić nieśmiertelność i samemu oczyszczać kryjówki bandytów, albo robić inne aktywności. Ja tak robiłem, a zabijanie zostawiałem na deathmatche i inne tryby PvP.

 

Gra na kilkadziesiąt godzin, z doskonałym singlem i toną zawartości - gra usługa. Jak się dostaje gry usługi na Xboksie i gra w niedokończone Sea of Thieves, to się styki zaczynają topić i na wszystko się mówi gra usługa. Każda gra z dodatkowym DLC to gra usługa?

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja na stronie Rockstar:

 

https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/features/weaponry


 

Cytat

 

Detail, depth and choice define every aspect of Red Dead Redemption 2, and weapons are no exception.

 

There are over 50 unique usable weapons, a massive range of options for customization, and a wide selection of different ammunition types to improve accuracy, range or damage. The more a gun is used, the better it will perform, but it will also start to degrade over time if not looked after, so a trusty sidearm needs to be kept oiled and clean.

 

 

61bc508dc368c053780d76d8e7a86d50.jpg

63fb5aa8c7c2467415ea01152a20733a.jpg

73a6792fe31e5fb7b8d99ead01b39e1f.jpg

8acb5fb5966325057b209d091413a70b.jpg

 

Dużo świetnego info + kilka krótkich filmików. Można na nich zobaczyć niektóre rodzaje broni, animacje przeładowania, usłyszeć jak brzmią.

 

edit: 

6PaYKHx.gif

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Dokładnie, dziś z ciekawości włączyłem GTA O i tam panuje jeden wielki burdel.

 

GTA Online bylo swietne, ale wlasnie na poczatku, gdy nie bylo takiego syfu, gdy gra caly czas przypominala klasyczne GTA, a nie Star Wars. Koncept GTA Online narodzil sie juz w pierwszym RDR tak naprawde. Tamto multi bylo genialne, jak juz wczesniej ktos napisal. Gdyby poszli taka droga to bym gral, ale jak zaczna pojawiac sie konie z minigunami to odpuszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...