Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to samo. Gram od premiery na ile czas pozwala, mam 20h na liczniku, a jestem dopiero w zimowym levelu.

Ta gra jest tak dobra, że w okresie ostrego bicia na czachę przez swoją firmę gdzie nic mi się nie chce (grać w basket,czytać, oglądać seriali, grać na playstation itd.), tak Mario praktycznie codziennie odpalam z bananem na twarzy. Dla mnie to najlepsza rekomendacja.

Odnośnik do komentarza

Ja ścian przesadnie nie liżę, średnio 25-30 księżyców na królestwo, jestem w cukierkowym i mam ponad 15h. Jutro zaczynam wcześniejszy weekend i będzie grańsko oooo jezu :cool:

 

Żeby mieć w tym 10h to trzeba nie mieć serca. Albo wyobraźni. Albo grać bo terminy gonią.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Redaktorzyna, który musi szybko ukończyć grę przed dedlajnem to w ogóle największe niedoyebanie mózgowe branży growej, no ale pieniążki muszą się zgadzać. W sumie już dawno nie czytam takich recenzji, gdzie gra wyszła niedawno, a gazetka 2 tygodnie przed wyjściem na drukarnię, także graj szybciej wnusiu i skrobaj literki XD. Jezu, jak gardzę takimi recenzjami, na szybko i na sucho robione.

 

@Rayos

 

Te fioletowe monetki to serio można wszystko znaleźć przed endgame? 

 

 

w takim miejscu z jeziorkiem uzbierałem wszystkie księżyce (reszta do odnalezienia w end game, bo papuga i grzybek już nie dają mi hintów) ale fioletowych monetek brakuje mi 4 i nie wiem gdzie one mogą być teraz :/

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ponad 25 godzin na liczniku i gra pękła - TA INTENSYWNA KOŃCÓWKA - Masakrator oj MASAKRATOS.

Teraz odpaliłem asystenta i dalej jadę z rogalami - chcę zebrać je wszystkie.

Ale kurna, cześć zbierania sekretów  zostawię sobie pewno na boże narodzenie, co by mieć jeszcze lepszy klimat gdy znajdę je wszystkie i wyczyszczę grę na 100% - co za gra -- 95/100 ;)

Odnośnik do komentarza

Siatkówka mega nudna, ale z łatwością potem dasz radę. Najgorsze jest to, że na tym strasznie dużo czasu się traci, zanim ślimak zacznie grać szybsze piłki. Co do sznura, to ja się ustawiałem na środku i jak już wyczułem rytm to naciskałem leciutko skok za każdym razem i wchodziło bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Które? Na księżycu jak sobie przypominam to nic trudnego nie było.

Ten

gdzie musisz przebiec z platformy na platforme w bardzo ograniczonym czasie, bo inaczej zniknie ci podłoga

  Bardzo mały margines błędu.

 

Mi siatkówka szybciej siadła niż skakanka, mimo wszystko trzeba tam się trochę poruszać. Nie ma też tak dużego tempa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...