Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Odyssey przy Galaxy 2 to pikuś pod względem stopnia trudnosci.Ale po ostatniej odsłonie tak się nakręciłem że 3 światy w 10h zrobiłem przy jednej sesji :D A zaznaczam że w platformówki lamie.MG2 nic się nie zestarzał to nadal kozak pod każdym względem i ide za ciosem jak tylko skończę to biorę się za 3D World :D

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

ja pie.rdole co za gra.

 

wszystko jest swietne, co chwile cos nowego. pomysl z 'opetaniem' przeciwnikow daje mnostwo radochy

 

 

 

te "stonogi" co sie wydluzaja, zaje.biste

 

 

 

jestem teraz w krolestwie plazowym, czy jak to sie tam nazywa. po trailerach myslalem, ze ten niby nowy jork to slabo sie sprawdzi w marianie, ale jak narazie chyba najlepszy level.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zebralem 510 rogali i odblokowalem podroz do

Darked Side of the Moon. Czy tam czeka mnie tue ending? I gdzie i w jakich okolicznosciach w grze pojawia sie Yoshi?

 

 

 

 

Tak, ostatni, najtrudniejszy lvl, ale true ending odblokujesz po tym dopiero, zobaczysz sam

 

 

Tam gdzie w M64 :kaz:

dach zamku peach

i w paru etapach endgamingowych.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ile tu jest grania, po przejściu (457 rogali) pojawiają się nowe światy, nowe levele (w kominach), a nawet nowe pomysły. Pisanie, że 10h to jakaś pomyłka, mam 50h i jeszcze masa grania :).

 

Mam taki problem z tą grą, że nie mogę się zdecydować jaką ocenę wystawić, ciągle się waham pomiędzy 9, a 10. To chyba dobrze...

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ile tu jest grania, po przejściu (457 rogali) pojawiają się nowe światy, nowe levele (w kominach), a nawet nowe pomysły. Pisanie, że 10h to jakaś pomyłka, mam 50h i jeszcze masa grania :).

 

Mam taki problem z tą grą, że nie mogę się zdecydować jaką ocenę wystawić, ciągle się waham pomiędzy 9, a 10. To chyba dobrze...

Akurat te dwa nowe światy na księżycu są mocno hoiowe i moim zdaniem nie postarali się z nimi zbytnio.
Odnośnik do komentarza

Jeszcze ich nie widziałem, ale mushroom kingdom jest fajne, a te levele w kominach są ciekawe i pomysłowe, na razie w 3 światach je zrobiłem, na pustyni są trzy nowe typowo Marianowe levele (właśnie ogrywam), nie wiem jak dalej, ale myślałem, że mnie już nic nie zaskoczy :). Może ktoś rzucić kombinacją, żeby wyżej skakać, potrzebuję skoczyć na pilar, a nie korzystałem z tego do tej pory, bo nie było mi potrzebne :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...