Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pograsz troszkę dłużej w Mario i wrócisz z powrotem do pro. Zobaczysz :lapka:

Pograłem 40h w mario na joyconach i jakoś nie miałem potrzeby grania na pro. Nie jestem pewny, ale możliwe, że kruku pogra trochę dłużej w Mario i będzie grał na tym na czym mu wygodniej.

Mi też pasuje takie granie, w końcu nie mam związanych rąk :).

Odnośnik do komentarza

Nadal to tylko substytut normalnych (czyt. xboksowych) gałek, chociaż jak się patrzy na Switcha jak na konsolę przenośną, to są faktycznie najlepsze w historii. Z tego co wiem sporo osób cierpi grając w niektóre gry przenośnie, więc w kategorii stacjonarnej dostali parę młodzieńczych pryszczy do wyciskania.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wczoraj przez pół godziny no i nie dało rady XD No nie pomaga to, że uderzenie skakanki o ziemie jest głośniejsze niż to cholerne "hey". No i 1/3 prób schrzaniona, bo nie udało mi się dobrze wejśc pod skakanke XD

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Próbowałem wczoraj przez pół godziny no i nie dało rady XD No nie pomaga to, że uderzenie skakanki o ziemie jest głośniejsze niż to cholerne "hey". No i 1/3 prób schrzaniona, bo nie udało mi się dobrze wejśc pod skakanke XD

Nie stój na lini z trzymającymi skakankę, ja stałem najdalej jak się da, czyli po uderzeniu skakanki o ziemię miałem jeszcze chwilę czasu. No i ważne jest, żeby złapać rytm przy 40, bo jak za późno złapiesz to źle, bo każdy mały błąd, wyższy skok, oddala od setki. Ustawienie kamery też jest ważne, ja miałem z boku, lekko z góry, no ale jak komu lepiej :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Kutwa, ale te księżyce są tak dobrze poukrywane albo to ja źle szukam, od razu mówię, że żadnych jutubów i tego typu badziewia nie oglądam, na takiej pierwszej lokacji Bonetton chyba ze 3 godziny zajęło mi poszukiwanie, a nadal wszystkich nie znalazłem.

 

bo nie znajdziesz wszystkich, część jest dostępna tylko w endgame :potter: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...