Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

No ale... minus jest zasłużony bo faktycznie lokacji jest zwyczajnie mało. Co z tego, że spędza się w grze 40-50h robiąc 100%, kiedy ciągle latamy prawie po tych samych mapach które poznaliśmy w pierwszych 10 godzinach gry? 

 

Mam prawie 30 godzin i nie widzialem jeszcze wszystkich map wiec cos tu krecisz.

Odnośnik do komentarza

No ale... minus jest zasłużony bo faktycznie lokacji jest zwyczajnie mało. Co z tego, że spędza się w grze 40-50h robiąc 100%, kiedy ciągle latamy prawie po tych samych mapach które poznaliśmy w pierwszych 10 godzinach gry?

Nie wiem ale po 23h jestem chyba gdzieś na 7-8 lokacji (plaża), z których cześć jest naprawdę spora (i ma różnorodne odłamy), a z tego co wyspoileroałem przez przypadek w tym temacie to jeszcze trochę lokacji przede mną. W życiu bym nie powiedział (na minus), że mi ich za mało.

Odnośnik do komentarza

 

No ale... minus jest zasłużony bo faktycznie lokacji jest zwyczajnie mało. Co z tego, że spędza się w grze 40-50h robiąc 100%, kiedy ciągle latamy prawie po tych samych mapach które poznaliśmy w pierwszych 10 godzinach gry? 

 

Mam prawie 30 godzin i nie widzialem jeszcze wszystkich map wiec cos tu krecisz.

 

 

mowie o sobie. Nie moja wina ze 20 z tych 30 spedziłes na drugiej :kaz: 

Odnośnik do komentarza

No ale np takie świąteczne DLC typowo bożonarodzeniowe z reniferami, mikołajem, skrzatami i innymi dzikimi wężami, z wesołą muzyczką, zbieraniem 50 rogali i 100u fioletowych cukrowych lasek, byłoby w pytę jak cholera.

Dałbym nawet ze 40 zł żeby sobie w coś takiego pyknąć w wolnej chwili w tym klimatycznym choinkowym czasie świąteczny.

Ta gra jest tak dobra, że chciałbym DLC z nowym światem / światami..

No dobra, ale miesiąc- półtora i będzie zrobiona na 100 %, a później znowu tyle czekania.. więc chciałbym DLC, które wydłuży tą grę

Szczerze? Jak gardze 95% dlc to tu brałbym jak głupi nowe światy...

Ciekaw jestem czy wyjdzie dlc jeszcze przed premiera 2 heh . Pisze jakby malo kontentu bylo.

Ciekawe czy będą jakieś DLC? Coś wiadomo na ten temat, jakieś nowe dodatkowe lokacje będą?

 

:facepalmz:

 

 

Największy rak branży:

 

- Gracze

Odnośnik do komentarza

Dobre DLC zawsze na propsie tylko nie wyobrazam sobie jakby mialo wygladac do Mariana? Z predkoscia jaka zbieramy ksiezyce w endgamie to by musieli chyba wrzucic ze 2-3 swiaty po 80 rogali zeby zadowolic graczy, a przeciez juz etapy na ksiezycu jakos jaj nie urywaja :reggie:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

 

No i chmurqab wyjaśnił - nie bez powodu są te ruchy Mariana gdzie niektóre skille wymagają shake'owanie jak np z rybą czy z nabojem.

To lipa :/ W trybie przenośnym chciałem głównie grać, a tu gra wymusza na mnie w sumie granie w docku :(

 

 

W trybie przenośnym też możesz robić ruchy bez problemu, shake'i spokojnie zrobisz, nic trudnego, sam też gram 80% na handheld, dla chcącego nic trudnego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...