Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos sobie radze bez tego, ryba to juz w ogole nie wiem po co cokolwiek atakowac, wiec po co gadac glupoty ze gra wymusza :dunno:

 

Pewnie zeby zrobic 100% trzeba z raz machnac do góry i tyle, ale gre mozna spokojnie ukonczyc z zadowalajacym wynikiem bez takiego czegos, wiec skonczmy z tymi mitami.

Odnośnik do komentarza

100% jestem pewny ze zdobede w trybie handheld. Pozatym ciagle słysze o jakims ZAFAJDANYM księżycu i banialuki jak to gra wymusza takie sterowanie. Farmazony bo mozna spokojnie przejsc gre w trybie handheld i nawet jak raz trzeba potrzasnac switchem to 95% ksiezycow wpadnie (a gwarancji nie ma ze Starh w ogole chce maxowac gierke) wiec po co ludzi wprowadzac w błąd, Mnie tez nastraszyli przed premierą na kazdym portalu "NO TAK TRZEBA GRAC JOYAMI NIESTETY :sir: "

 

Nie prawda.

Odnośnik do komentarza

Wez to w spojler moze qr.wa bo zaraz tam do Ciebie pojade

 

No :shotgun: Dojde to sie odezwe, co nie zmienia faktu ze takich przypadkow nawet jesli sa to sa znikome i mozna grac w handheld mode, jak dla jednego ksiezyca machniesz joyami to nie mozna powiedziec ze gra wymusza takie sterowanie do grania.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

Jak zdobędziesz bez shake to pogadamy. Od razu napiszę, że zdobyłem to w trybie handheld (bo też można shake'ować, może i to śmiesznie wygląda, że machasz tabletem ale też możesz używać ruchów).

Parę postów wstecz napisałem, że w handheld zrobisz ale łatwiej będzie to na joyach.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Jak zdobędziesz bez shake to pogadamy. Od razu napiszę, że zdobyłem to w trybie handheld (bo też można shake'ować, może i to śmiesznie wygląda, że machasz tabletem ale też możesz używać ruchów).

Parę postów wstecz napisałem, że w handheld zrobisz ale łatwiej będzie to na joyach.

 

Przez to ze widzialem cyferke z ciekawosci tylko googlnalem samo pytanie czy jest taka mozliwosc - TAK DA SIE TO ZROBIC BEZ MOTION :ohboy:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Nie chce zobaczyc,nawet nie wiem gdzie jest ten ksiezyc, sam dojde i zam go zdobede, wtedy przyjde tu sie pochwalic, ale mi wystarczy sama swiadomosc ze sie da i komus sie udalo, bede kombinował aż sie zesram, zjadłem na tej mapie zęby :cool:

 

Co za giera, tyle mozliwosci i tyle sekretów przedemna :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No ma dużo możliwości, tego ukryć się nie da. Ja na razie muszę odpocząć od tej gry, bo niektóre księżyce i tak kupowałem od grzyba (te od hintów), bo tak są poukrywane bardzo dobrze. Nawet nie wiem, czy będę miał tyle samozaparcia, żeby zdobyć te 100% SMO tj wszystkie księżyce.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jest na pewno jeszcze jeden księżyc w lodowym etapie na pustyni, gdzie trzeba robić wieżę z goombasów, podskoczyć za pomocą ruchu (jest wyżej) i wtedy wcisnąć R żeby wyskoczyć marianem, żeby zdobyć księżyc zawieszony wysoko w powietrzu.

 

Także pare takich księżyców jest, ale to dosłownie 0,5%.

Odnośnik do komentarza

No ma dużo możliwości, tego ukryć się nie da. Ja na razie muszę odpocząć od tej gry, bo niektóre księżyce i tak kupowałem od grzyba (te od hintów), bo tak są poukrywane bardzo dobrze. Nawet nie wiem, czy będę miał tyle samozaparcia, żeby zdobyć te 100% SMO tj wszystkie księżyce.

Ja na bank nie pojde na 100%, niestety. Skakanka i Siatkowka mnie kompletnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem amiibo z Mario z najnowszej serii w PowerPlay kilka tygodni temu za 70 zł. Nie mieli towaru, poprosili poczekać na dostawę, proponując zniżkę na kolejne zakupy. Ok, pomyślałem, nie śpieszy się. Dziś paczka doszła, otwieram, a tam cała seria wedding (Mario, Peach, Bowser) o wartości 180 zł :). Niezła zniżka, a może to pomyłka w wysyłce :E.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, bocieque napisał:

Zamówiłem amiibo z Mario z najnowszej serii w PowerPlay kilka tygodni temu za 70 zł. Nie mieli towaru, poprosili poczekać na dostawę, proponując zniżkę na kolejne zakupy. Ok, pomyślałem, nie śpieszy się. Dziś paczka doszła, otwieram, a tam cała seria wedding (Mario, Peach, Bowser) o wartości 180 zł :). Niezła zniżka, a może to pomyłka w wysyłce :E.

Cierpliwość popłaca :).

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2017 o 08:38, ragus napisał:

Jest na pewno jeszcze jeden księżyc w lodowym etapie na pustyni, gdzie trzeba robić wieżę z goombasów, podskoczyć za pomocą ruchu (jest wyżej) i wtedy wcisnąć R żeby wyskoczyć marianem, żeby zdobyć księżyc zawieszony wysoko w powietrzu.

 

Także pare takich księżyców jest, ale to dosłownie 0,5%.

Bez motion control też się da ten księżyc zrobić, wiem bo gram 100% w trybie handheld i do tej pory żadnych problemów nie miałem. Wystarczyło powiększyć wieżę o 2 goombasy łażące po levelu i nie musiałem nawet skakać, tylko R nacisnąć. 

Natomiast nie bardzo wiem jak zrobić taki skok jak gość na początku drugiego wrzuconego przez Fokę filmiku. Nie wychodzi mi nigdy odbicie się w powietrzu od czapki, bo zawsze Mario jest niżej jej wtedy i nie doskakuje do niej lecąc. :unknown: 

Odnośnik do komentarza

Jeśli komuś za mało monet, to w planszy Bausera jest fajna miejscówka do farmienia złotych krążków. Za jednym podejściem można nastukać 180 coinów.

Aby się tam dostać, należy użyć żołędzia i wcisnąć go w donice - tyle info powinno wam starczyć, bo lepiej dotrzeć tam samemu. 

W pół godziny można napykać ok sześć tysi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak wejsc na pustyni na tą wieże po srodku jeziorka? Kolo obok mowi, ze przez podziemia, ale przeszedlem podziemia dwa razy i nic xd.

w podziemiach jak zgasi sie na koncu cztery pochodnie, jest dzwięk.  Co się wtedy dzieje? Nigdzie nic nie widać. O(pipi)am zaraz w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...