Opublikowano 9 czerwca9 cze trzeba było wesprzeć devów, bo fajna promocja pojawiła się na Dooma z kolcami w premium edition
Opublikowano 10 czerwca10 cze Lubię od czasu do czasu pyknąć w te filmowe gierki. Żal nie wziąć za 26 ziko.
Opublikowano 12 czerwca12 cze On 6/10/2026 at 4:52 PM, Uzytnik30 said:Lubię od czasu do czasu pyknąć w te filmowe gierki. Żal nie wziąć za 26 ziko.Niestety nie jest warta nawet tyle, jeden z gorszych tytułów Supermassive.
Opublikowano 14 czerwca14 cze Podobno ostatnia promocja przed premierą. No i pora obadać gierke. A w sumie to jeszcze Raymanek, bo ten remake mi się nie podoba wizualnie.
Opublikowano 19 czerwca19 cze przecież ten rayman będzie za 16zl za tydzień na wyprzedaży u grubego xd
Opublikowano 19 czerwca19 cze Nie bądź złośliwy. Wsparł chłopak upadającą multimiliardową korporacje.
Opublikowano 19 czerwca19 cze Nie doczekam sie raczej rimejka, więc pora na 2. 9 godzin temu, wojtas011 napisał(a):przecież ten rayman będzie za 16zl za tydzień na wyprzedaży u grubego xdAle fajnie, ale co mnie to?xd
Opublikowano wczoraj o 05:52 1 dzień Na klocu dopiero na 10 dni przed premierą, więc odklikanie preordera teraz nie jest żadnym zobowiązaniem, więc czemu nie.
Opublikowano wczoraj o 08:24 1 dzień Dawno nie czekał tak na Assassyna a i nie grałem w oryginał. No i GTA 6.
Opublikowano wczoraj o 10:31 1 dzień Kurde jeszcze zabraknie cyfry w dzień premiery, trzeba się śpieszyć
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Wyprzedaż Steam - zalegało mi sporo w portfelu plus mam akurat swoje prywatne okazje do świętowania, więc nawet duże te zakupy. Rozważam jeszcze dobranie jakiejś większej gierki jak Pragmata, ale się nie nakręcam.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.