Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Łyknąłem trochę cyfrowych pierdół, żeby mieć co odpalać pomiędzy dużymi grami (a duże to raczej w boxach).

 

ueg5V52.jpg

Do tego Senran Kagura: Bon Appetit (nie chciało mi się screena robić), a w kolejce mam jeszcze takie giereczki do ogarnięcia:

Legasista - 21zł
Wheels of Aurelia - 25zł
Nitroplus Blazers - 29zł
Awesomenauts - 12,50zł
Oceanhorn - 31zł
Trine Trilogy - 54zł
Bastion - 16,50zł
Hatoful Boyfriend - 8,25zł

 

Ale je zakupię pewnie w piątek. Do tego doszło trochę gierek z PLUSA, więc w sumie dzierżawa, a nie zakup:

Xiqapkf.jpg

 

Dla nieczytających - Kagero: Another Princess (w europie Deception IV Nightmare Princess czy jakoś tak), Earth Defense Force 2 Portable V2, Tekken Tag 2, Bullet Girls 2, Biohazard Umbrella Corps i Astebreed.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pleja 4 mam od listopada, wydałem na gierki w cyfrze 1354.92.

24 gry cyfrowe, z czego ukończyłem... 3 tytuły.

Przez to samo przechodziłem na PC i Steam, gdzie kupuje się paczki np. 5 gier za 20 złotych. Tylko tam to już w ogóle popłynąłem, bo nazbierałem jakieś 700 gier.

Dziwne, czyli nie muszę grać, a po prostu wystarczy, że zaspokajam swoją potrzebę chęci posiadania.

Już kiedyś o tym pisałem, że chyba bierze się to z dawnych czasów piractwa, gdzie wtedy mimo piratów za 20 zł i tak nie miałem ich dużo. A dziś skoro zarabiam i widzę gry tańsze od ówczesnych piratów - to biorę.

Plusy cyfry to na pewno przypisanie gry do konta, czyli np. moje dzieciaki będą miały multum gier na starcie:) No i nie trzeba oddawać płyt do renowacji:/ Ostatnio wziąłem się za granie w gierki z PSXa i tyle płyt ma błędy.

W Crash Team Racing to już chyba załapałem disc rot. Gram na zmianę, przenosząc sejwa na PC, ale to chyba nie ma sensu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...