Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

ano bardzo fajna, ale nie lepiej na andka? na androidzie bodaj za darmo jest ;) 

 

a u mnie wpadlo:

 

oA1k1uV.png

 

co z tego ze downwella mam na stemie jak na vicie lepszy (tryb wertykalny :banderas:), co z tego ze RDR mialem na 3DS i Vicie, ale wersja delux jest ma tyle zmian ze za tyle to grzech nei brac, a aqua kitty dla beki, bo ostatnio byl w limited runie :lapka: 

Odnośnik do komentarza

xVtJIa7.jpg

 

Też za 50zł kupiłem, ale teraz żałuje. Mielizna gameplayowa, a graficznie gorzej niż DoA4 na X360. Da się jakiś refund zrobić tak jak na Steamie czy pięć dyszek w kiblu spuszczone ?

Zakup materiałów cyfrowych możesz anulować w ciągu 14 dni od daty transakcji, o ile nie rozpocząłeś ich pobierania lub przesyłania strumieniowego.

Uzyskanie zwrotu środków nie jest możliwe w przypadku materiałów cyfrowych, których pobieranie lub przesyłanie strumieniowe zostało już rozpoczęte, ani w przypadku wirtualnych zasobów konsumpcyjnych, które zostały już przesłane. Wyjątek stanowią przypadki, gdy treści te są wadliwe.

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/playstation-store-cancellation-policy/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sry za posta pod postem, ale Sony pokazalo mi swoje wrota przyjemnosci i postanowilem zakupic jeszcze jeden, OSTATNI tytul :kaz: karny kutas dla sony za nie wypuszczenie pudelka w europie/usa 

 

wo2yJ5F.png

nie sony, a namco, nastepna czesc to namco poza kkw wydaje tylko na ps4 pomimo tego ze wersja na vite istnieje

 

pudelkowy cubersleuth na razie najwiekszy bialy kruk w mojej kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza

 

sry za posta pod postem, ale Sony pokazalo mi swoje wrota przyjemnosci i postanowilem zakupic jeszcze jeden, OSTATNI tytul :kaz: karny kutas dla sony za nie wypuszczenie pudelka w europie/usa

 

wo2yJ5F.png

nie sony, a namco, nastepna czesc to namco poza kkw wydaje tylko na ps4 pomimo tego ze wersja na vite istnieje

 

pudelkowy cubersleuth na razie najwiekszy bialy kruk w mojej kolekcji ;)

No niestety ja przespałem okres kiedy szło kupić za ludzkie pieniądze pudelkowa wersję z pa, teraz chodzi za ładna kasiorke
Odnośnik do komentarza

Dobra, raven walnął takiego posta o podstawach tej gierki że nie będę dłużej czekał jak jakiś lamus 

 

LsXEuXJ.jpg

 

 

Liczę na wiele godzin przedniej, elektronicznej zabawy, ale odpalę dopiero jak wpadnie platynka w HM2. Ech, definitywny koniec zakupów na vitę przynajmniej do wakacji, tyle tych gierek że nie wiem w co ręce włożyć.  :doom:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem za 50 złotych Tony Hawka 5 z dodatkami. Odpalam i niby okej, ale po tutorialu czar prysł. Myślałem, że dalej będą te 2 minuty na zadania - miało być klasycznie. A tu i tak się jeździ po planszy i aktywuje zadania. Demo by było, to bym zaoszczędził 5 dyszek.

Co prawda mógłbym na jutubie obejrzeć filmik, ale wiecie jak to jest, jak ogłaszają promocję, kiedy akurat pijecie z kumplem piwko, a x lat temu cioraliśmy w Tony Hawka "dwójkę".

Odnośnik do komentarza

Są dwie minuty. Na każdej planszy masz standardowe zadania, napis Skate, zebrać vhs itp. Tu nie ma czasu. Ale na każdej planszy masz też misje. Na przykład zdobycz hiscore, jakieś combo itp. Na to masz już dwie minuty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...