Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
6 minut temu, balon napisał:

No jak? Nie mówiłem nigdzie, że cyfry są be:) albo ich nie kupować. Powiedziałem tylko aby Dejv wrzucił to do CW, czy użytkownik Be to całe CW? xD

fak pirat się wj ebał, to do blubera.

 

No napisałem odnośnie mnie i kilku kolegów, których znam, którzy mają xboxa. Po prostu nie widze sensu "wspierania" branży/Spencera pudełkami bo raczej nikt posiadający xboxa nie jest fanatycznie przywiązany do kawalka plastiku i płytki. Dave nie chce sprzedawać rzeczy na xboxa bo na nich nie zarabia super, ja nie chce kupowac pudełek tez super. Nie rozumiem po prostu przytyku. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 minut temu, balon napisał:

Ale trzeba przyznać, że ogary Spencera pięknie rzuciły się do ataku. Szkoda, że nie są tak agresywni w kupowaniu softu.

 

No mogę się założyć, że kupuje więcej od ciebie :problem:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Widze balon coraz niżej  upada (szkoda bo kiedyś był z niego w porządku użytkownik). Jakieś prowokacyjne zaczepki rodem z CW, obrażanie innych użytkowników, implikowanie innym że nie kupują gier.

 

Szkoda czasu na trolla, najlepiej ignorować aż jakiś moderator to posprząta

 

No ale ja właśnie zachęcałem do kupowania gier (w pudełku, nie negując oczywiście cyfry). Od tego się zaczęło. Teksty z upadkiem myślę, że trochę na wyrost xD

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

 

No ale ja właśnie zachęcałem do kupowania gier (w pudełku, nie negując oczywiście cyfry). Od tego się zaczęło. Teksty z upadkiem myślę, że trochę na wyrost xD

 

wybacz ale nie musisz mnie dodatkowo zachęcać, myśle że kupuje wystarczająco dużo gier.

 

A to że kupuje głównie cyfrowe  wersje (z GamePassa niemal nie korzystam) to wybacz ale już moja sprawa, dla mnie jest to najwygodniejsze rozwiązanie i niewiele interesuje mnie sytuacja finansowa Dave czy dowolnego innego użytkownika, to już nie mój interes jak prosperuje (lub nie) jego biznes.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, _Be_ napisał:

 

Raczej na wszystko :lapka: ale to nie ma na celu przechwalania się tylko po prostu fakt jest taki, że kupuje soft jak i kiedy jest mi wygodnie i chyba dave czy król spencer obejdzie się bez pospolitego ruszenia w postaci wykupowaniu jakichś osranych pudelek hitów pokroju a way out. 

 

Super ja za to kupuję więcej paliwa i pieluch. Każdy kupuje to co chce, tak zresztą  jak piszesz. elo

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 minut temu, SlimShady napisał:

Cyfrówki=wypożyczalnia, to też warto przyswoić.

 

A pudełko to tylko licencja. Zamkną ci PSN/XBL i tez sobie na ch,uju bambus pograsz. 

 

16 minut temu, Dave Czezky napisał:

Na ps4 same pudelka, na xboxa same konta z grami xd

 

Interesująca jest rozbieżność między kontami na PS4 a Xboxem 

 

https://allegro.pl/oferta/assassin-s-creed-odyssey-edycja-ultimate-xone-7595042141 118 osób kupiło możliwość sciągniecia AC O za 5,60zł :obama: Na PS4 nie da się cebulić kont? Bo cięzko mi w to uwierzyć, że polacy by przegapili takie okazje mają na uwadze to jak pręznie rozwijał się temat na forumku z składkami na PS3.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

>bo jak kiedyś serwery zamkną to co zrobicie

>kto na starość ci szklankę wody poda

 

 

Znajdź róznicę (3pkt).

Wypisz, jakie masz prawa do cyfrówki, co z nią możesz takiego zrobić.

Ktoś ci z UK wyślę cyfrowego steelbooka? Kur.wa nie sądzę.

To jest wypożyczalnia ewentualnie usługa jak kino, to nie jest twoje i nie będzie.ESSSSSA

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, SlimShady napisał:

Wypisz, jakie masz prawa do cyfrówki, co z nią możesz takiego zrobić.

Ktoś ci z UK wyślę cyfrowego steelbooka? Kur.wa nie sądzę.

To jest wypożyczalnia ewentualnie usługa jak kino, to nie jest twoje i nie będzie.ESSSSSA

 

Chodzi mi o to, ze jeśli PSN zostanie zamknięty to prawodpodobnie zostaniesz z bezużyteczną biblioteką gier na płytach. To nie czasy PS2. 

 

3 minuty temu, szejdj napisał:

kupujac konto na XO placisz 10zl i grasz na czyims koncie, kupujac gre na PS4 kupujesz ja, przechodzisz i za podobna kwote odsprzedajesz, ktore rozwiazanie jest po pierwsze legalne i nie przyczynia sie do upadku marki? sami sobie odpowiedzcie

Używki przyczyniają się do upadku marki zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Be_ napisał:

 

A pudełko to tylko licencja. Zamkną ci PSN/XBL i tez sobie na ch,uju bambus pograsz. 

 

 

Interesująca jest rozbieżność między kontami na PS4 a Xboxem 

 

https://allegro.pl/oferta/assassin-s-creed-odyssey-edycja-ultimate-xone-7595042141 118 osób kupiło możliwość sciągniecia AC O za 5,60zł :obama: Na PS4 nie da się cebulić kont? Bo cięzko mi w to uwierzyć, że polacy by przegapili takie okazje mają na uwadze to jak pręznie rozwijał się temat na forumku z składkami na PS3.

Mam pudełko, zrywam kabel od internetu i bajlando do setki ty obrzydliwy rasisto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, _Be_ napisał:

Na PS4 nie da się cebulić kont?

 

Ty faktycznie, odpowiadając sobie samemu. Nie da się chyba cebulic kont na PS4 bo na allegro nie widze ofert ASASIN SKRIT ODYSEJ CYFROWO za 6zl chyba to wyjasnia też sukces branzy pudełkowej na konsolach Sony i Nintendo. 

2 minuty temu, SlimShady napisał:

Mam pudełko, zrywam kabel od internetu i bajlando do setki ty obrzydliwy rasisto.

 

Powodzenia w graniu w gry offline bez patchy :kaz:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

 

Chodzi mi o to, ze jeśli PSN zostanie zamknięty to prawodpodobnie zostaniesz z bezużyteczną biblioteką gier na płytach. To nie czasy PS2. 

 

Używki przyczyniają się do upadku marki zdecydowanie. 

 

Co to za bzdura? PS4 nie wymaga ani jednego polaczenia z internetem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CAŁY CZAS MAM INTERNET PODŁĄCZONY WIĘC NIE ODCZUWAM TEGO, ŻE GRY NIE ODPALE BEZ PATCHA NA XBOXIE.

 

Spoiler

ostatnio próbowałem załączyć film z pena na One, oczywiście nie mogłem, bo byłem offline :turned: wystarczyło ściągnąć aktualizacje, ale (pipi)a, player się nawet nie odpali bez neta, co za paranoja

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

Co to za bzdura? PS4 nie wymaga ani jednego polaczenia z internetem.

No jasne, że nie wymaga. Nie mówie o tym, ale pograj sobie w vanilla Driveclub bez deszczu, bez dlc, albo Wiedzmina 3 podstawkę, pograj sobie w jakąś grę live service jak zamkną serwery PSN. O to mnie się rozchodzi. 

 

3 minuty temu, SlimShady napisał:

Wersje GOTY nadal będą jadalne, powinno ich wychodzić trochę więcej, razem ze wszystkimi dodatkami.


No tak, ale takich edycji to można policzyć na palcach dłoń Mendrka. 

8 minut temu, milan napisał:

Jest już jakaś gra która w wersji płytowej jest niegrywalna z powodu niemozliwosci scigniecia patcha?

 

No tak jak mówie, Driveclub, Wiedzmin 3, Bloodborne chociazby. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...