Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

O tym, że gra nie działała, wypowiedział się sam Tony Hawk:)

A co strasznego? Wiem, że kupsztal, ale muszę każdą kupioną grę ukończyć. I trochę wkurza, jak nagle nie możesz odpalić gierki, a jeszcze parę dni temu normalnie pykałeś.

Ktoś ci stoi z pistoletem nad głową? 

Odnośnik do komentarza

Tak postanowiłem, jak wkręciłem się w cyfrę po zakupie prosiaka. Mam już prawie 100 gier kupionych na PSS, na Steam chyba coś koło 900, a ukończyłem może ze 30. Nie chce mieć tak jak na kompie, że kupuję gierki, bo "tanio, promocja". Tutaj przejdę, kasuję i gram w następną. A i do tego dochodzą pudełka, ale tylko takie TOP 10 chcę mieć w kolekcji. 
Z jednej strony czasem się zmuszam, a z drugiej - daję szanse niektórym średniakom, które po czasie okazują się całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie dla mnie to pudełka nad cyfrą mają tylko przewagę w postaci ceny na premierę. Ile to zajebistych domysłów było jak wchodziła cyfra, że gierki będą tańsze, bo odpada logistyka, dodatkowe koszty tłoczenia itd. itp. a tutaj rzeczywistość wygląda trochę inaczej, bo gierki zamiast tańsze to droższe :/ A co się będzie działo w przyszłości jak cyfra będzie jedynym wyborem to nie chcę myśleć.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Rok temu kupiłem PS4 i od tej pory nie wziąłem żadnej cyfry (poza indykami). Po pierwsze lubię pudełka, po drugie z cyframi mam tak, że kupowałem ich za dużo na ps3 kiedy wjeżdżały jakieś promki i nawet nie było kiedy tego ograć. Jak mam pudełko na półce to jakoś tak bardziej mnie motywuje, żeby po dany tytuł sięgnąć. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

Rok temu kupiłem PS4 i od tej pory nie wziąłem żadnej cyfry (poza indykami). Po pierwsze lubię pudełka, po drugie z cyframi mam tak, że kupowałem ich za dużo na ps3 kiedy wjeżdżały jakieś promki i nawet nie było kiedy tego ograć. Jak mam pudełko na półce to jakoś tak bardziej mnie motywuje, żeby po dany tytuł sięgnąć. 

 

Ja kupuje coś na storze jedynie jak jest w cenie ramenu - i tego dnia jem wtedy zupkę chińską. Ale kupowanie gry na premierę w pełnej cenie AAA to dla mojej ekonomicznej świnki niezły borderline.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi przez ostatni rok przybyło kilkanaście pudełek na ps4. Wiadomo exy, sztosy srattatata. I kiedy spoglądam sobie na nie, to wiem że na 90% już do nich nie wrócę. Ale miałem to samo też z ps3 gdzie kilkadziesiąt gier leżało, a nawet tych największych torped nie odpalałem po czasie. 

 Ale wiadomo że generalnie ludzie wolą to co namacalne, co stanowi własność 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie wiem jak to jest na Xie, ale na PS4 jednocześnie z konta korzystać może tylko jedna osoba.

 

27 minut temu, Mejm napisał:

Square chyba wlasnie to mial na mysli - kolega gra, ty czekasz az skonczy.

 

Na obu konsolach można ustwawić domowe i mieć dostęp do każdej kupionej gierki przez kumpla na swoim koncie :potter: Tak mi na przykład blancik dał yakuze 6

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...