Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

@YETI akurat tu bym się trochę nie zgodził, bo zależy w którym Uncharted. Ówczesnym - na pewno. Aczkolwiek myślę, że w jedynce ten element nie wypada najlepiej i w czwórce Nathan Drake jednak strzela fajniej. 

Mówię o pierwszej części TLoU i U4. W tej pierwszej strzelanie jest znacznie bardziej cięższe, mięsiste, co nie dziwi, bo TLoU to znacznie bardziej mroczniejsze klimaty od rodzinnego Indiana Jones, czyli Uncharted. Właśnie z tego wynika różnica w czuciu broni w tych grach. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Mówię o pierwszej części TLoU i U4. W tej pierwszej strzelanie jest znacznie bardziej cięższe, mięsiste, co nie dziwi, bo TLoU to znacznie bardziej mroczniejsze klimaty od rodzinnego Indiana Jones, czyli Uncharted. Właśnie z tego wynika różnica w czuciu broni w tych grach. 

 

W sumie to teraz zaczęło mnie zastanawiać, czy prawdą jest to, co piszesz, czy po prostu w czasach pierwszego TLOU mieli mniej feelingu (w strzelanie ostatecznie niewielu umie: jak dla mnie Remedy i Id Software wygrywają). 

Odnośnik do komentarza

Dobra, cztery godziny gry za mną, a więc:

 

 

 


+ Gameplay - Gram na średnim ale walka z przeciwnikami nawet na tym poziomie nie jest jakaś specjalnie wymagająca.

+ Klimat

+ Muzyka

+ Grafika - nawet na mojej slimce cudownie z hdr to wygląda.

 

+ Skradaj się, eksploruj, planuj czyli to co kocham :)

 

To co się dopatrzyłem, to:

- Początek rozkręca się jak krew z nosa

- Jestem tolerancyjny, ale faktycznie trochę tego za dużo, za to Abby to już lekka przesada :D


 

 
 

 

Edytowane przez paweltpb
Odnośnik do komentarza

No zaczęło sie giercowanie..

 

The-Last-of-Us-Part-II-20200619121355.jp

 

No nie mogę sie odkleić od tvika. Świetna giera - mój klimat 

P.S pamiętacie nóż Ellie wbity w parapet w menu głównym toż przed rozpoczęciem rozgrywki w pierwszej części ?

Dokładnie tak samo go znajdujemy w part 2 tylko w innym miejscu.  Mistrzowskie uczucie znaleźć coś, co automatycznie przyciąga wspomnienia z oryginału. Strasznie sie jaram, nawet takimi drobnymi rzeczami :wub:

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...