Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wredny napisał:

Wychodzi na to, że do upośledzeń wzrokowych typu nie widzenie efektu 3D, albo nie odróżnianu 30fps od 60fps (tu czasem sam jestem winny) wypada dołożyć osoby, które nie widzą ziarna.
Chyba, że faktycznie na niektórych TV tego nie widać :notbad:

No wiesz jak niektórzy siedzą +3 metry od TV to mogą nie widzieć ziarna ;p.

Odnośnik do komentarza

Może nie widzą bo ostrośc nisko ustawiona. Pewnie to ziarno jest jak ostrośc ma w TV wysoki parametr.

 

I faktycznie OLED taki jest że wyciąga wszystko. Od kiedy mam taki TV nie oglądałem naziemniej chyba ani razu. Min to 1080p a zazwyczak i więcej w Netflix czy na pro bo jak już jest ok źrodło to żaden LED nie dorówna. HZD czy GoW dobitnie to udowodnił. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Jakim napisał:

 

  Ukryj zawartość

początek seattle..ja pierdziu ps5 chyba

 

A co najwaznieksze nie ma zadnego pop upu, czy doczytywanych tekstur, trawy. No bardzo ladnie to wyglada i chodzi. Technicznie jest bajka.

 

To samo z miejscowkami, ciezarowkami. Bardzo fajnie to zaprojektowali. Wchodzisz do ciezarowki, wychodzisz tylem. Wbijasz sie na maske, potem kabine i juz jesten na szczycie, skad mozesz przeskoczyc dalej do innej opcjonalnej miejscowki. Widzisz szybe i od razu sie zastanawiasz, czy cos jest w srodku. Masa ukrytych lokacji i eksploracji ktore sami znajdujemy. Do tego dochodza swietne puzzle jak np. przerzucenie kabli, lin, cegiel itp. w konkretnym celu. Mechanika gry to kolejny krok do przodu. Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak fajna sprawa :hi:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, suteq napisał:

Na liczniku 5h i ta gra jest tak zajebista. :banderas: 

 

A grafika to jest chyba renderowana z kosmosu bo to jest niemożliwe jak to wygląda na podstawowej wersji konsoli. Strach pomyśleć co oni odwalą na PS5. 

Poczekaj dalej, ja właśnie stwoerdziłem, że przyda się dywanik pod szczękę, tak pizgła o podłogę :obama: To jest niemożliwe, że na PS4 Slim ta gra TAK WYGLĄDA, no a jednak. Psiaki chyba zaprzedali dziewictwo szatanowi czy coś.

Odnośnik do komentarza

Nie mam ziarna ale mam ostrość w trybie gry na zero może to to wam powoduje ziarno)

 

 

Gra się super. Ominęły mnie wszystkie spoilery i miałem po 

Spoiler

2h gry niezły szoker.

 

 

ND to bogowie deweloperki. I najlepsze studio Sony. Gra się wspaniale i nie potrafię się od gry oderwać. A i PS4 pro naprawdę ciche poza początkiem gdzie jeszcze chyba dane z płyty zgrywało. Na pewno lepiej chodzi niż przy days gone czy nioh 2. 

 

Więcej napiszę jak pogram dłużej czy przejdę grę. Na razie wszystko mi się podoba łącznie z nosami czy barkami lasek. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Moja stara ps4 brana na premiere sie uspokoila, pierwsze 1-2h glosne, ale po 6h jest luz. Jednak nic nie zdola jej zniszczyc :usmiech:

 

Co do gry to podzielam zachwyty innych. Co mnie rozlozylo to wjazd do Seattle i moment w sklepie muzycznym w ktorym

 

Spoiler

Ellie zagrala Take on Me :banderas: takie male a takie piekne

 

 

JAK DOBRZE BYC GRACZEM

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...