Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mozi napisał:

Ty kurła debilu - robisz edyte a potem sciemniasz. Nie dosc ze debil to jeszcze oszust.

Od razu widac, zes chowany w stresie. Ja cie nie obrazam, wiec nir pajacuj i sie opamietaj, bo przez takich jak ty nie chce sie tu w ogole zagladac. 

 

Zrobilem edyte, by poprawic post. Po to jest ta opcja, czyz nie?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Nie zaprzeczam, sam bym pełnej oceny nie dał. 

 

Mocno za to bawi mnie brandzlowanie się na forumku do tego niskiego user-score'a, traktowanie go jako wyroczni, kiedy większość tych ocen to ból dupy o cos, co nie jest nawet specjalnie związane z grą. Bo Anita. Bo tęcza. Bo za dużo koksu w mięsniach. Pier.dolenie o wszystkim, tylko nie o grze.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kanabis napisał:

Zaje.bista przerobka, gdybym byl mevosem to bym sobie fototapete w chalupie z tego zrobil.

A co do gierki, uzupelnianie znajdziek w wyborze rozdzialow a potem jechanie new game + bardzo przyjemne

Przeróbka jest świetna i na pewno nie autorstwa moziego. Ma co najmniej kilka miesięcy i juz dawno leży na profilu.

 

A ty @mozi juz sie tak nie tasuj. Odsłoniłeś karty, wiec pozostaje ci juz tylko spasować trollu  :reggie: 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Jestem w 1 dniu Abby, i kuzwa nie wiem o co był jak na razie na nią pojazd. Wogóle ten zabieg w którym jest jej retrospekcja i poznajemy powód jej vendetty i to wszystko jest w połowie gry to super sprawa. Przecież 99% gier właśnie tutaj by się skończyła. Wiemy czemu, ostatnia jatka i do domu. A tu własnie dostajemy laske której mamy przecież nienawidzić. Naprawde ciężko zauważyć że scenarzyści nie szli po najmniejszej lini oporu? Skoro lubie główna antagonistke która jest się główną suką gry to chyba zabieg się udał? Na razie jest z.a.j.e.b.i.s.c.i.e!!!

 

Edytowane przez ListuniO
ortografia
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie no, granie w tę gierkę na łatwym poziomie lub normalnym, całkowicie się mija z celem. Nie dość, że eksploracja gry wtedy leży, bo nie ma sensu niczego szperać, bo plecak już tak zayebany materiałami masz, wszystko wycraftowane. No zero wczucia i klimatu. Tutaj tylko survival ma rację bytu, bo wtedy wszystko działa tak jak pan bóg przykazał.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ListuniO napisał:
  Ukryj zawartość

Jestem w 1 dniu Abby, i kuzwa nie wiem o co był jak na razie na nią pojazd. Wogóle ten zabieg w którym jest jej retrospekcja i poznajemy powód jej vendetty i to wszystko jest w połowie gry to super sprawa. Przecież 99% gier właśnie tutaj by się skończyła. Wiemy czemu, ostatnia jatka i do domu. A tu własnie dostajemy laske której mamy przecież nienawidzić. Naprawde ciężko zauważyć że scenarzyści nie szli po najmniejszej lini oporu? Skoro lubie główna antagonistke która jest się główną suką gry to chyba zabieg się udał? Na razie jest z.a.j.e.b.i.s.c.i.e!!!

 

Z tlou part 2 to jest trochę jak z pewnym albumem Rolling Stonesów, który był za(pipi)iscie odmienny od ich poprzednich dzieł, został po premierze zjechany przez fanów (oczywiście nie wszystkich), bo przecież czekali znowu na to samo, by po 10 latach zostać okrzyknięty albumem dziesięciolecia xD.  

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

A ja jestem w szpitalu 

Spoiler

jako Abby

i po mocno zawałowej przeprawie przez wieżowiec teraz tutaj pikawa pracuje na granicy - kuźwa, żaden z remake'owanych Residentów nie dawał takiego napięcia.
No i kurde, jak to wygląda - poziom detali, gra światła i cienia - niech oni już robią to swoje upragnione SF, bo z takim kunsztem to mógłby być niezły następca Dead Space.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

A ja jestem w szpitalu 

  Pokaż ukrytą zawartość

jako Abby

i po mocno zawałowej przeprawie przez wieżowiec teraz tutaj pikawa pracuje na granicy - kuźwa, żaden z remake'owanych Residentów nie dawał takiego napięcia.
No i kurde, jak to wygląda - poziom detali, gra światła i cienia - niech oni już robią to swoje upragnione SF, bo z takim kunsztem to mógłby być niezły następca Dead Space.

Chłopie skończ szpital i dopiero potem gadaj :D

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Z tlou part 2 to jest trochę jak z pewnym albumem Rolling Stonesów, który był za(pipi)iscie odmienny od ich poprzednich dzieł, został po premierze zjechany przez fanów (oczywiście nie wszystkich), bo przecież czekali znowu na to samo, by po 10 latach zostać okrzyknięty albumem dziesięciolecia xD.  

Tylko że tlou 2 to jest to samo co pierwsza część tylko że z dzurawą fabułą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...