Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jakub93 napisał:

 

 

Nie zesraj się przygłupie

 

Tacy jak Ty fani są najlepsi, gdy ND dostarczało to staliście murem, gdyby nie dostarczyło to byście po nich jechali, ale teraz to jest jakieś chore, bo dostarczyli, a macie problem. Zamiast cieszyć się sztosem to zależało Wam na racji i czekaliście na ósemki, żeby dalej obrażać cytuję: "Dickmanna". Jednak niektórzy gracze to zjepy.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U nas zrobiliśmy recenzję na OLED (stworzony do takich klimatycznych gier) ale wybraliśmy tym razem Philipsa. Zobaczcie jak to fajnie podbija klimat : > Oczywiście można wyłączyć jak dla kogoś to "choinka" ;D

 

A recenzja oczywiście 10/10 ;) Gra powala. https://hdtvpolska.com/the-last-of-us-part-ii-recenzja-czy-to-najwybitniejsza-historia-w-dziejach-ta-gra-powala-na-kolana-na-telewizorze-oled/

Edytowane przez -gmeru-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Mnie ambilight w ogóle nie przekonuje tylko rozprasza. Dla mnie jedno statyczne światło za telewizorem zdecydowanie bardziej mniej męczy wzrok niż coś takiego. Totalna napierdalanka na ścianie za telewizorem. Rozumiem, że innym się to podoba, ale szczerze to jeden z ficzerów technologicznych dla mnie zbędnych ;)

 

Druckman ostatnio mówił, że zdecydowanie woli jeżeli ktoś będzie TLoU II hejtował bo mu nie podejdzie fabularnie niż powie "No spoko, gra jest ok". Już wiadomo, że to będzie gra wybitna nie tylko ze względu na technologie, a tematykę którą porusza. Jedni będą stali w opozycji inni nie. I dobrze.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza

No i 250 jeszcze w tym miesiącu w p*zdu, a myślałem że przyoszczędzę i kupię w przyszłym.

 

Ech, teraz jeszcze bardziej żałuję, że na wykopie wrąbałem się w troll-spoiler (znalezisko było baitem, bez ostrzeżenia) momentu, w którym:

 

Spoiler

Ellie ponoć zarąbuje Joela kijem.

 

Nie wiem jaki jest jego ciężar, ale mam nadzieję że poza tym gra dostarczy jeszcze jakiś zaskoczeń fabularnych...

Odnośnik do komentarza

Jezu, średnia 96 przy 95 jedynki. Na podstawie 80 ocen, więc to się może zmienić jeszcze gdzieś +/- 1 może 2 punkty. 

 

Red Dead Redemption 2 ma 97 przy 95 jedynki. Niby to dla graczy nie ma znaczenia, choć wielu się tym kieruje ale dla twórców ma. Od tego są uzależnione ich premie. ND odpocznijcie i pokupujcie domy za te premie. Sequel który przebija genialną pierwszą część? Znowu to zrobili.

 

(pipi), nie mogę się na żadnej innej grze skupić i tylko o TLoU myślę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tej pory mam PS3 i pierwszą część, bo gra była wspaniała. Oceny wyglądają obłędnie dla 2, aczkolwiek kilka recenzji zwracało uwagę na coś, co może mi nie podejść, więc sceptycznie podchodzę do tych wszystkich ocen na MC. Kupię używkę PS4 jakiś czas po premierze PS5 i na bank sprawdzę grę.

Czekam na opinie użytkowników.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shago napisał:

Do tej pory mam PS3 i pierwszą część, bo gra była wspaniała. Oceny wyglądają obłędnie dla 2, aczkolwiek kilka recenzji zwracało uwagę na coś, co może mi nie podejść, więc sceptycznie podchodzę do tych wszystkich ocen na MC. Kupię używkę PS4 jakiś czas po premierze PS5 i na bank sprawdzę grę.

Czekam na opinie użytkowników.

Skończyło się czekanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...