Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie, że nawet w tej starożytnej Grecji, osoba bierna w związku homoseksualnym, która odczuwała przyjemność w takim stosunku, nie cieszyła się uznaniem społeczeństwa i była uważana za chorą? Homoseksualistów "z przyjemności" pozbawiano praw obywatelskich. Podobnie jest dzisiaj w więzieniach, są "cwele", "cioty" itp, i nie są to ludzie szanowani. Homoseksualizm niby od zarania dziejów towarzyszy ludzkości, jednak nigdy jeszcze nie był uznany za coś normalnego. Tysiące lat mijały, cywilizacje świeciły triumfy i upadały, a homoseksualizm jak był czymś nienormalnym, tak i w dalszym ciągu jest. Dlaczego Grecy nie poszli w zaparte? Widać istnieje przyczyna, dlaczego tak jest i dlaczego przez tysiące lat nic się w tej kwestii nie zmieniło. Także całe LGBT to jak na razie moda, którą próbuje się przepchnąć do mainstreamu, uzasadnić naukowo i utwierdzić w normach społecznych. Kobik może i pisze trochę chamsko, jednak podobne opinie na trwałe zapisały się już w historii ludzkości i jak na razie miały większą siłę przebicia niż próby upowszechnienia homoseksualizmu. 

Edytowane przez Masamune
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, metalcoola napisał:

Dina to ta trzepnięta feminazistka która pracowała w Comcept przy Mighty No 9, głównie zajmowała się szerzeniem propagandy i obrażaniem wpłacających :)

:

Ale czym ty pie.rdolisz w tym momencie? Dina to postać z The Last of Us 2, fikcyjna. Tak to się kończy jak hejt oślepi ludzi :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Be_ napisał:

Ale czym ty pie.rdolisz w tym momencie? Dina to postać z The Last of Us 2, fikcyjna. Tak to się kończy jak hejt oślepi ludzi :)

Racja, przepraszam, napisałem posta przed obejrzeniem filmiku, myślałem że ktoś zrobił żart, że ta postać jest podobna do Diny Abou Karam, mea culpa :(

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, metalcoola napisał:

Racja, przepraszam, napisałem posta przed obejrzeniem filmiku, myślałem że ktoś zrobił żart, że ta postać jest podobna do Diny Abou Karam, mea culpa :(

 

Nie. Od razu minus skuhwysynu Ty. Pamietaj, ze male penisy muszą sobie wydluzac epenisa. 

 

XD forumek 2018

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...